Пролет наближава, януарче на 4 става! Януарчета 2011 Тема (55)

  • 50 301
  • 610
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 496
Елч, на 50м от нас има супер симпатичен фитнес. Аз преди да забременея със Зори бях доста редовна там. Приятно ми е, хем разпускам, хем се опитвам уж да правя нещо.  Rolling Eyes Вечер като се наям нищо не мога да правя, само на сън ме избива.  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 687
лошото е, че и мен  Laughing Laughing Laughing а вместо това се мятам на велото и се радвам на макс  Mr. Green
фитнес до нас е част от мокрите ми сънища Simple Smile ама в нашия бабешки квартал няма да дочакам Simple Smile

# 122
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Хей привет от вкъщи мммм
Еми, ще ти пусна снимки и клипче ( ако успея), беше приказка.
Буби, благодаря ти за положителния коментар.
Лека нощ, чеее летяхме над Иран и не мога още да се освестя, беше ме бъз за първи път

# 123
  • Мнения: 455
Люба, добре дошла на родна земя!  Hug Много ще се радвам на снимки и разказ. А за това, че си супер смело момиче - казвала съм го и друг път. Аз съм ужасна бъзла.

Какче, не си писала скоро, как сте?

Дейзи, амнезия, адис как сте вие и децата?

Мрм, да ви е жива и здрава Михаела! На колко годинки стана? Да има много късмет в живота и да е щастливо и разумно дете!

Я кажете вашите деца късат ли си анцузите в градината? Сами в рамките  на 1-2 месеца скъса 2 анцуга на коленете. Търкалят се и се влачат по земята, ама преди не ги късаше така.

Елч, дано скоро приключи сагата с крака ти. Знам колко е неприятно. Hug

# 124
  • София
  • Мнения: 311
Еми, мерси за пожеланията за Михаела - стана на 6 години Simple Smile Днес е партито в детския клуб и малко се притеснявам, защото си е поканила деца и родители от градината, които не познавам.
Не съм забелязала точно в градината да си късат долнищата.
Люба, добре дошла! И аз чакам с нетърпение да разказваш.

# 125
  • Мнения: 192
Здравейте,не съм писала отдавна. Честит празник на всички,кой каквото празнува на днешния ден Hug Heart Eyes

Еми - радвам се,че вече си добре Hug  Пфу,гадни вируси..... Sick Мойте девойки засега не са късали анцузи в ДГ. То вярно че там основно на земята прекарват, имат в групата един килим, ама той и за половината стая не стига Crazy Целувки Heart Eyes

Мрм - да ти е жива и здрава порасналата Михаела!!!! Много поводи за гордост да имаш с нея!

Люба - Добре дошла Hug Гледах снимки в ФБ - ммм Heart Eyes

Елч - 5,5 кг хич не са малко. Пък и сега е зима,все пак повече се застояваш в къщи Peace Предполагам че Нико като проходи,ще сваляш по-бързо Wink Laughing Hug

Фея - оздравявай Praynig Hug

Ние сме добре. От понеделник - на детска. Ще празнуваме и там Р.Д., тортата сме я избрали от преди месец Crazy

Прегръщам ви! Hug

# 126
  • Мнения: 183
Относно късането на дрехи - нашата кака нямаше здрав клин - даже бях помолила госпожите да я наказват като я видят да лази ( въпреки , че те ги караха да го правят), защото не и насмогвам на клинове да купувам.

# 127
  • Мнения: 748
Еми, ние сме добре  Hug Не се разписвам, че няма какво да кажа, но всичко си изчитам  Simple Smile

МРМ, да ви е жива и здрава каката!

Фея, как си? Оздравя ли?

Вчера взех Дария от градината с конюктивит. След три пъти капване на капки (докторката каза на два часа), тази сутрин и нямаше нищо. Сега се чудя дали изобщо е било конюктивит и цял ден ѝ се вглеждам дали се разболява. Още нищо не съм установила  newsm78

Дрехите не си е късала в градината. Даже в първа група им слагаха лигавници, цяла година се прибираше чиста. Сега чат-пат си идва окапана, но като цяло у нас доста повече се цапа.

# 128
  • Мнения: 1 687
Елч - 5,5 кг хич не са малко. Пък и сега е зима,все пак повече се застояваш в къщи Peace Предполагам че Нико като проходи,ще сваляш по-бързо Wink Laughing Hug
ааа, Рал, така ми разправяха и с Дара, ама аз веднъж не съм се затичала след нея, а като гледам Нико как още по-спокоен върви...по-добре да не лежа на тая  Laughing Laughing Laughing

# 129
  • София
  • Мнения: 415
Здравейте, момичета!
Еми,  Hug
Добре сме, бяхме за 5 дни на Велинград и си изкарахме чудно. Вики беше нон-стоп във водата, а вечерта дивееше с децата, та сякаш бяхме само с едно дете:))) Алекс като цяло слушаше, само проблемът беше че не искаше да спи и вечер много мрънкаше.

От понеделник се надявам Вики да тръгне на детска.
Не бих казала, че къса анцузи там, по-скоро проблемът е, че много бързо ги израства, хихихи!

Бързо да се оправят всички болнички!

# 130
  • Мнения: 455
Момичета, много се радвам като пишете! Обичам ви, много ми е хубаво във вашата компания! Hug

Какче, браво на вас. Радвам се, че сте си изкарали чудно и сте си разнообразили. А най-хубаво е дрешките да омаляват бързо и децата са растат.
Сами явно много се търкаля по земята, и то все десния крачол на коляното протрит до скъсване. Ще взема на питам госпожите какви ги върши.  Simple Smile

Елч, пропуснах да те похваля за страхотния резултат с отслабването. Браво, завидни килограми си смъкнала за кратко време. Упорита си и ще се справиш.  Hug

Рал, радвам се за вас, че сте добре. Все така да е. Да разкажеш кас е минал РД в градината.

мрм как мина рождения ден в клуба? Михаела наесен ли тръгва на училище?

Дейзи  Hug как е Дария?

Люба  Hug чакаме с нетърпение! Как са Лия и Ирен?

# 131
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Обещаното си е обещано!
Нещото, което най-много ме впечатли. Най-голямата джамия в света, с най-големия килим и най-големия полилей, там всичко е най-най, арабите второ място не харесват



наистина величествено, задължително те карат да носиш абая (не е по вкуса ни, но на мъжа ми смятам му отива много)

Последна редакция: нд, 15 фев 2015, 21:34 от lyuba84

# 132
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Бурж Халифа, естествено най-голямата сграда в света

а това е изглед от нея, 124ти етаж

първия ден беше леко изнервящ, защото аз в 10ч бях на вратата готова, а приятелите ни се приготвиха в 12ч, сещате се жаждата да видя всичко онова непознато навън ме побъркваше, но напасването на характери беше част от преживяването, всички сме толкова различни.
Ходихме до златния пазар, може би тонове злато имаше

след това трябваше да бързаме за сафарито, беше жестока емоция, продължи до 8ч вечерта, първо дрифт из пясъчните дюни с това

атракции

това сме ние, няма да ни познаете

а това, че се вижда глезена ми е скандална снимка за арабския свят


следва продължение..................(тези снимки са от фейса и се извинявам на тези, на които досаждам)

# 133
  • sofia
  • Мнения: 4 296


искам да кача едно клипче за добро настроение, не ми се получава

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 09:08 от lyuba84

# 134
  • Мнения: 455
Люба  Hug Hug Hug благодаря ти! НЕВЕРОЯТНО! КРАСОТА! А вие сте....ммм уникално готини.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт