Хотелите във Велинград - 7

  • 97 269
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 231
Нека сме си полезни относно почивките и престоя ни във Велинград.

Нека тук споделяме мнения и отзиви за настаняване, обслужване, храна, материална база, цени и най-вече лични впечатления, за да сме си полезни при избора на хотел  Simple Smile

Това са сайтовете на хотелите, изредени на случаен принцип:

Двореца
Хотел Макси
Велина
Роял Спа
Свети Спас
Спа Клуб Бор
Акватоник
Гранд Хотел Велинград
Парк Хотел Олимп
Рич
Камена
Хотел Здравец
Елбрус
Холидей
Уникат
Селект
Балнеохотел Аура
Маркита
почивна станция на Марица Изток
хотел Витоша -станция Роботика
Лъки Лайт
Клептуза
Хотел Алегра
семеен хотел Свети Георги
семеен хотел Орхидеа
семеен хотел Ив
комплекс Карина Спа
хотел Зора
Семеен Хотел Жери
Хотел Аква Вива
Хотел България
Хотел Хевън
Хотел Енира
Еко селище Руминика - Цигов чарк
хотел Сарай - с.Драгиново

Ресторант-хотел Том и Нези
Ресторант Чинарите
Ресторант Весело село и комплекс Рим


за станцията на МС - прави се предварителна резервация при свободни места - тел. 0359 50 030 и 0359 50 040

Старите теми
0, 1, 2, 3, 4, 5, 6


Приятна почивка и хубави емоции на всички Wink

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 09:07 от ronisum

# 1
  • София
  • Мнения: 5 605
Благодаря за новата тема  Hug
Чудя се за къде да запазя места-Гранда или Акватоник. И в Олимп не съм ходила от много години  newsm78. Нещо да разнообразя ми се иска.

# 2
  • Мнения: 6 298
Мислех си, че само аз съм луда да стана толкова рано в събота и да цъкам в Бг-мамата, но се сетих, че всъщност днес е работен ден!
Благодаря за новата темичка! Дано да имаме поводи да я напълним с хубави лични впечатления.

# 3
# 4
  • Мнения: 3 943
Благодаря за темата.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 605
Мислех си, че само аз съм луда да стана толкова рано в събота и да цъкам в Бг-мамата, но се сетих, че всъщност днес е работен ден!
Благодаря за новата темичка! Дано да имаме поводи да я напълним с хубави лични впечатления.
А, не си само ти. Ние днес не сме на работа, но децата станаха в 7.00 и оттогава са затропали, заскачали... Ужас  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 12 985
Благодаря, за новата тема   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 386
Благодаря за новата тема  Hug
Чудя се за къде да запазя места-Гранда или Акватоник. И в Олимп не съм ходила от много години  newsm78. Нещо да разнообразя ми се иска.

Аз бих избрала Акватоник, ако обичате по-скоро да киснете във вътрешния басейн като мен. Ако сте активни плувци и идеята е да поплувате доволно, то тогава - Гранда.  Peace

Мерси за новата тема  Grinning   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 208
Аз пък мисля да си ида в Аура, хем не е скъп, хем си го познавам и басейните са супер Party

# 9
  • Мнения: 904
Аз за следващото ми ходене във Велинград съм прицелила Олимп да го проверя как е. Не съм ходила до сега там.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 605
Благодаря за новата тема  Hug
Чудя се за къде да запазя места-Гранда или Акватоник. И в Олимп не съм ходила от много години  newsm78. Нещо да разнообразя ми се иска.

Аз бих избрала Акватоник, ако обичате по-скоро да киснете във вътрешния басейн като мен. Ако сте активни плувци и идеята е да поплувате доволно, то тогава - Гранда.  Peace

Мерси за новата тема  Grinning   bouquet
Абе и аз натам клоня.  Peace

# 11
  • Мнения: 660
Здравейте,четох и старата тема,не мога д апреценя за дете на 4 години кой хотел е подходящ,къде има плитки басейни за деца,както и качествена храна,че това също ми е важно!

# 12
  • Мнения: 67
Някой има ли впечатления и мнение за хотел Клептуза vipoferta.bg/spa-pochivka-velingrad-hotel-kleptuza-5485.html

# 13
  • София
  • Мнения: 178
Кой хотел да изберем: Акватоник или Роял? Акватоник ни е познат и харесваме спа-то. На Роял сме се насочили към солната сауна като допълнителна опция.
Обичаме да "киснем" в топли басейни и разни парни бани и сауни!

# 14
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами аз да ти кажа пак на Акватоник се спрях. Въпреки че не съм ходила в Роял Спа, като чета противоречивите отзиви, май ще го тествам първо без децата. Единствено храната не ми харесва много в Акватоник, но май аз съм единствената с оплакване от храната там.

Общи условия

Активация на акаунт