Серенити Бей - 2015г.

  • 95 555
  • 749
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 009
Здравейте, моля ви напишете какво е времето. Топла ли е водата, духа ли вятър, студено ли е за малки деца? От неделя сме на Нестинарка и съм притеснена защото сме с малко дете.
Денем не е студено, вечер захладнява, днес е имало вълни

# 661
  • Мнения: 1 401
25% съм ползвала 2014г., средата на декември мякъде излизат.
Тази година беше по-малък % отстъпката обаче.

Много благодаря за информацията!
А къде да гледам за най-ранна отстъпка  - на сайт им или през Съни Турс?

# 662
  • Мнения: 9 451
И тази година най-голямата им отстъпка беше 25% в сайта на Съни турс.

# 663
  • Мнения: 1 401
Благодаря много, ще следя сайта на Съни турс така или иначе  bouquet

# 664
  • Мнения: 534
Не е имало 25 .на 20 процента отстъпка запазихме декември месец в Съни Турс.

# 665
  • Мнения: 1 401
О, аз и на 15% да свалят, няма да съм учудена вече...

# 666
  • Мнения: 306
Някой с резервация тази година?
До края на месеца предлагат добри оферти и съм на крачка от резервация.
Прочетох,че плажа е с камъчета-при влизане в морето или крайбрежието?

# 667
  • Мнения: 534
А проверява ли за места.Аз не успях да намеря свободни дати чрез агенциите и почти се отказах .От хотела ми се оскъпява с 150 лв иначе има място.Ако знаеш в коя агенция има място пиши.

# 668
  • Мнения: 306
Аз преди месец и нещо питах в Съни турс и ми предложиха само апартамент.Тогава реших директно да се свържа с хотела и ми казаха,че имат свободни стаи(студиа) и ме устрои идеално цената.Чаках ги почти месец от хотела за банкова сметка,че ме уведомиха дане бързам с капарото и до края на мезеца трябва да внеса.За свободни места не знам,видях,че в Съни почти няма вече.

# 669
  • Мнения: 534
В Съни няма места от там ми дадоха 1700лв  а от хотела 1840 .И двете цени са ми високи.Още нищо не съм запазила

# 670
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Вече е почти март? Какви свободни места очаквате?

# 671
  • Мнения: 9 451
Вече е почти март? Какви свободни места очаквате?

Преди 2 години резервирах седмица преди почивката ни през юни. Миналата година по това време, че и през март имаше свободни места. Peace

# 672
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Вече е почти март? Какви свободни места очаквате?

Преди 2 години резервирах седмица преди почивката ни през юни. Миналата година по това време, че и през март имаше свободни места. Peace
Нали знаете, че зависи през коя агенция се резервира, има хора, които се отказват от резервациите си,  и ред други причини.Аз резервирах началото на февруари 2015г. и ни дадоха последния апартамент парк, който не е бил обявен, че е свободен.Говоря за Съни Турс.Тази година местата са изчерпани вече.Не може да успокояваш хората, че ще има места преди желаната им дата, защото всеки сезон е различен.Аз стрелям от рано, за да ни е сигурно.  Peace

# 673
  • Мнения: 534
Ние знаем кога се резервира.Не е нужно да ни поучаваш.Имаме причина да сме закъснели. И се надявам да направим добрия избор.

# 674
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Ние знаем кога се резервира.Не е нужно да ни поучаваш.Имаме причина да сме закъснели. И се надявам да направим добрия избор.
На теб никой нищо не ти е казал.Защо го приемаш лично?Всеки естествено си има причини да закъснее.  Grinning
Предният ми пост нито е бил с цел заяждане, нито поучаване.

Общи условия

Активация на акаунт