Серенити Бей - 2015г.

  • 95 574
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 472
Не се карайте, момичета Hug
Никой не се заяжда. Аз просто споделих как съм процедирала предните две лета. Никого не искам да заблуждавам. Всеки си знае финансовите възможности и си преценява кога да резервира.
Между другото и в Белла Виста почти са се изчерпали местата.

# 676
  • софия
  • Мнения: 2 926
Нямам търпение вече. От 6.06 сме..

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 180
От 10.06 пък сме ние  Wink За пета поредна година!

# 678
  • софия
  • Мнения: 2 926
Ние за седма.

# 679
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Момичета, началото на юни не са ли ви ледени басейните и морската вода?Ако знам, че няма да е толкова студено ще отидем и тогава на море.Мен ме е страх да не се разболее сина ми, че е много кекав със здравето....  Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 18 047
Момичета, началото на юни не са ли ви ледени басейните и морската вода?Ако знам, че няма да е толкова студено ще отидем и тогава на море.Мен ме е страх да не се разболее сина ми, че е много кекав със здравето....  Rolling Eyes

В началото не знам, но миналата година бяхме там от 20 юни и не излязохме от басейните  Peace Беше страхотна водата  Crazy Искам пак, ама няма тази година, завиждам ви малко  Confused

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Мисля, че е до късмет с времето  Peace За шеста година сме на море през юни и все ни е било топличко. За сравнение, миналата година второто ни море беше през август (на Китен) и имаше и студ, и дъжд  Sad

# 682
  • Мнения: 18 047
Мисля, че е до късмет с времето  Peace За шеста година сме на море през юни и все ни е било топличко. За сравнение, миналата година второто ни море беше през август (на Китен) и имаше и студ, и дъжд  Sad


И ние бяхме на второ море в Китен, но през юли....ей, плачеше ми се за Серенити  Sad

# 683
  • софия
  • Мнения: 2 926
До късмет е времето. Дп сега все сме оцелвали.

# 684
  • София
  • Мнения: 596
Има ли вече някой на почивка в хотела? Ако има, то нека сподели, дали има много летуващи, особено румънци и руснаци, как е резервирането на чадърите (имам лоши спомени) и кои са аниматорите.
Ние тръгваме след една седмица и вече нямам търпение.

# 685
  • софия
  • Мнения: 2 926
Ние сме от утре.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Ние сме от събота. От снимките, които гледах, аниматорите са Стели,Митко и Боби от минали години ,а другите са ми непознати 😀

# 687
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Приятно изкарване!!!  Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 1 691
Ние сме другия месец  Heart Eyes Дано всичко е наред.

# 689
  • Мнения: 308
Отиваме в петък за първа година и с бебе,дано всичко е наред!Има ли подходяща храна за бебета,че четох някъде че предлага ли и как стои въпроса с интернета?

Общи условия

Активация на акаунт