Серенити Бей - 2015г.

  • 95 597
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 392
Някой вече няма ли да сподели впечатленията си от хотела и от плажа?

# 691
  • В.Търново
  • Мнения: 6 744
Да.И аз следя за отзиви....

# 692
  • София
  • Мнения: 597
Ние се върнахме в събота. Улучихме страхотно време! Водата в морето беше много приятна на температура (около 23 градуса) и прозрачна. Морето имаше уникален цвят, като цвета на Йонийско море малко  Laughing Влизах до брадичката, не съм плувала много навътре. Имаше щипалки за моя изненада. На плажа си намирахме шезлонги на първа или втора линия към 10 сутринта. До вторник миналата седмица нямаше никакви камъни. После явно е имало вълнение и в четвъртък морето беше изхвърлило малко.
Водата в басейна също беше приятна, по-топла отколкото в морето. Пишеше, че е 26 градуса. През първите дни имаше свободни шезлонги около басейна, но през последните дни се заемаха от рано.
Преобладаваха поляците и шведите, като последните дойдоха по-късно.
Хотелът е продаден през март месец на Йордан Христов. Веднага са започнали ремонтите във фоайето и ресторанта. Ремонтиран бил и петия етаж, много луксозен бил станал, бяла кожа, плочки в банята сменяли, скрити душове и т.н. Фирмата на същата персона е взела на концесия плаж Нестинарка за 20 год. С един голям и един малък трактор чистят плажа редовно. Чадърите щели да струват по 36 стотинки (извън хотелските), шезлонгите също по толкова.
Като свърши сезонът започвали да ремонтират и останалите стаи. Всичко щели да подменят. Басейнът щели също да го ремонтират нещо, не разбрах как ще го правят точно. Иначе в апартамента, в който бяхме настанени, бяха подменени плочките до кухненския бокс.
Аниматорите са сменили песничката и танцът на Follow the leader. Видях се с Ани, която е координаторка на аниматорите и каза, че от 7 год се върти и имало нужда от промяна. Строят бар на плажа, който се намира на мястото на екстремната пързалка от снимката горе. Има съблекални на плажа, скоро ще има и душ явно, защото прекарваха тръба за вода под пясъка.
Съжалявам, че така разхвърляно пиша, но знаете как е след отпуска на работа   smile3507

Последна редакция: вт, 20 юни 2017, 16:43 от viper

# 693
  • Мнения: 6 392
Viper, Супер е, че са започнали реновиране на хотела. Явно за следващият сезон ще има още повече желаещи да го посетят. А как са храната, напитките и хигиената в ресторанта? Има ли достатъчно места за храна навън? Сменят ли къпри и бельо и на колко дни? Благодаря Ви, предварително за споделеното!

# 694
  • Мнения: 9 477
Наеярно и цените няма да са същите догодина  Thinking

# 695
  • Мнения: 13 673
Наеярно и цените няма да са същите догодина  Thinking
100%.

# 696
  • Мнения: 18 060
Този хотел е двете крайности, или ужасно харесван, или напротив Peace Ние лично сме ходили 3 пъти и пак бих хукнала веднага  Mr. Green Силата му е анимацията, който не я обича не е за там, шумят му, пречат му...и т.н. За хората обичащи забавленията- това е мястото. Храна, стаи за мен ОК, нито гладни сме стояли, нито е тясно и мръсно. Дъщеря ми не я усетих миналата година, цял ден в детския кът, за мен това е почивка  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 6 392
Наеярно и цените няма да са същите догодина  Thinking
А, със сигурност! Те цените така или иначе всяка година си растат нагоре навсякъде по морето.Нямам против да се повишават, но когато има защо. Ако всичко е новичко, чисто и с добра храна ще си заслужава. След като този собственик и плажът ще поддържа, може нещата и там да се подобрят.
Рая, не ме стряскай сега с тази шумна анимация. Поне в някакви часове не спират ли?! Аз съм точно от тези дето анимацията я неглижират. И на плажът ли се чува и там ли се местят аниматорите или са само в хотела? Тъкмо нещо си харесам и набележа и изникне греда! Joy

# 698
  • Мнения: 10 761
Много хубаво, че ще правят реновация на хотела! Базата му още преди две години плачеше за ремонт и подновяване.
Аз съм се замислила за една почивка там през септември с бебчо, пък да видим...  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 9 477
Аниматорите в никакъв случай не досаждат или пречат на почиващите. Минават, канят те да участваш в различни игри. Работното им време е разпокъсано Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 597
Viper, Супер е, че са започнали реновиране на хотела. Явно за следващият сезон ще има още повече желаещи да го посетят. А как са храната, напитките и хигиената в ресторанта? Има ли достатъчно места за храна навън? Сменят ли къпри и бельо и на колко дни? Благодаря Ви, предварително за споделеното!
Алкохолът хич не ми хареса. Марката беше някаква непозната за мен. Храната - все се намираше нещо, което да ни хареса. Определено не е както беше преди 7 години. Но гладни не останахме. Имаше скара, риба, няколко готвени ястия -с месо и без месо, супи, пасти, плодове, кремчета, спагети, пържени картофи, салати, пица... На закуска имаше уникални пържени филии, бухти, баници, зеленчуци, плодове, мюсли, кисело мляко, три вида яйца, наденички, беконче, кренвирши, компоти и плодове, салам, кашкавал и сирене. После в 11ч изнасяха на пул бара какво ли не- кесове, сладкиши, принцеси, кюфтенца, пържени картофи, рогчета и т.н. Бельото смениха на третия ден, тогава и измиха. Иначе всеки ден изхвърляха боклук. Хигиената в ресторанта не беше на най-високо ниво. Места имаше вечер навън, макар и малко, но ние сме трима и все се смествахме някакси. Преди години около басейна сновяха по-често да събират чаши и чинии. Сега беше началото на сезона и сякаш те първа идваше персонал.
Имах рожден ден по време на престоя. Когато се прибрахме в стаята намерихме малка тортичка на масата от ръководството на хотела. Много мил жест от тяхна страна.
Ние много се забавлявахме и честно казано не съм се вглеждала много в дреболиите, само констатирахме помежду си някои неща, които не помрачиха доброто ни настроение.

# 701
  • София
  • Мнения: 2 296
Ау, viper, чудесни новини! Много благодаря за актуалното включване!  bouquet
Ние миналото лято в края на сезона бяхме в хотела за втори път, този септември също ще релаксираме една седмица, живот и здраве.
Първият път нещо не ми хареса, даже в темата писах доста негативно мнение, но като повторихме по желание на децата, останах приятно изненадана от положителните промени, които се забелязват от година на година. Дано тази година надминат очакванията ми...  Laughing

# 702
  • софия
  • Мнения: 2 926
Ние бяхме за седми път. Общо взето мнението ми съвпада с това на Viper. Аз също разбрах за ремонта на хотела, басейните щели да са с пързалки. За мен готвеха вкусно.

# 703
  • В.Търново
  • Мнения: 6 744
Птез 2013г, когато комуникирах с управителя на хотела и го попитах няма ли вариант един ден да има водна пързалка в басейна и ми отговори, че не, защото трябвало да премахнат поне 50 шезлонга.....???.Просто нямаха желание за подобрение тогава.
За покупката на хотела разбрах още преди година, но същия човек ли е или тази година е препродаден?
А плажа как е? Морето бързо ли стсва дълбоко или плавно, нсли имаше проблем и с това през последните години.

# 704
  • Мнения: 313
За първи път почивахме в Серенити тази година.
Резервирах през сайта им още през януари.Всичко отговаряше на описанието и обяснението на мениджърката,както и бе спазено обещанието да сме на по-висок етаж.
Хигиената е много добра по стаите,нашата камериерка беше много мила и всеки ден ни се миеше и чистеше,подменя кърпи винаги,когато трябва.много любезна и мила жена.
Храната също беше много и вкусна,просто задоволява всеки вкус,Персонала в ресторанта също отзивчив и мил.За алкохола не мога да дам оценка,защото не консумирахме,пихме само леки коктейлчета,които ни харесваха и наливна бира.Плажът е много хубав и чист.Морето става плавно дълбоко,тук таме има камъни при влизане.Аниматорите са много усмихнати свежи хора,но вечерната програмата не всеки път им се получаваше.Ние бяхме в студио и ни беше тихо,не са ни пречили.

Общи условия

Активация на акаунт