Серенити Бей - 2015г.

  • 95 596
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 855
Напълно ви подкрепям vitaminka  Peace Не виждам какъв е толкова проблема да ви оставят в детският клуб с детенцето да си играе, предвид лошото време. Разбира се, че си има работно време и т.н., но всеки хотел според мен би трябвало да се старае максимално да осигурява удобството и комфорта, а също и приятното прекарване на гостите си. Това трябва да е основна цел, пък и макар да се правят понякога компромиси от страна на персонала. За съжаление родните хотелиери някакси не могат да го разберат това и си карат както им е удобно, забравяйки че клиентът винаги трябва да е на първо място, особено пък в сферата на туризма. Сигурно светът щеше да се свърши, ако не затръшнат вратата и да оставят детето да си играе...
А относно наводнената стая....просто съм без думи. Да дадеш една камара пари и да газиш в локвите без никой да обръща внимание на това ooooh!

# 721
  • Мнения: 6 392
Извинявам се ако вече е коментиряно някъде, но т.к. в описанието на ОИ във Визит не е спаменато искам да попитам следното: Алкохолните напитки, вкл. в ОИ какви са, къде се сервират и от колко до калко часа?
Също така, има ли паркинг и дали има достатъчно свободни места за паркиране. От хотела до плажните чадъри има ли пътека за трудно подвижни хора и за детски колички.

# 722
  • София
  • Мнения: 2 296
Извинявам се ако вече е коментиряно някъде, но т.к. в описанието на ОИ във Визит не е спаменато искам да попитам следното: Алкохолните напитки, вкл. в ОИ какви са, къде се сервират и от колко до калко часа?
Също така, има ли паркинг и дали има достатъчно свободни места за паркиране. От хотела до плажните чадъри има ли пътека за трудно подвижни хора и за детски колички.
Привет. Последно като бяхме миналия септември бяха на Ахелой алкохолните напитки, на кока кола безалкохолните. Сервират ги в ресторанта, на пул-бара и в лоби бара, ако не бъркам - до 23 часа. В лоби бара има няколко ниски масички с много удобни ниски диванчета. Simple Smile
Според мен има достатъчно места за паркиране, има и допълнително обособен чакълен паркинг.
Самият хотел е на плажа, но се слиза по едни стълбички, 6-7 на брой и има дървена скара до към началото на шезлонгите.  С количка директно на плажа има достъп откъм северната част на сградата на хотела.

# 723
  • Мнения: 6 392
Благодаря Eva!  bouquet

# 724
  • Мнения: 313
Здравейте,построиха ли бара на плажа?

# 725
  • Мнения: 13 673
Кога започва ранното резервиране?

# 726
  • В.Търново
  • Мнения: 6 744
Към декември месец.

# 727
  • Мнения: 6 392
Привет! Тъй като няма описание на апартаментите изглед парк, може ли някой да сподели какво представляват? Как и изгледът от тях? Дали в такъв апартамент могат да се настанят 2 възрастни + 2 - ма тинейджъри на 13 и 15 г. или е необходимо да се наемат 2 апартамента /за съжаление няма свободни студиа/? Може ли някой, който е бил там това лято да каже до коя дата ще има анимация! Интересува ме периода от 14.08. натам.

# 728
  • Мнения: 1 299
Апартаментите изглед парк гледат към улицата или към другия апартаментен комплекс. В едната стая има спалня и от нея в банятя и тоалетната, а в другата диван, на който могат да спят двама души, кухненски бокс, маса с четири стола,допълнителна тоалетна и на самата батерия на мивката има издърпваща се душ слушалка, но е доста малко помещение.Обикновено ние процедираме последния начин: на дивана спим с мъжа ми , а спалнята я оставяме на децата, които вече са 17 и 14 год., но три години поред сме почивали в хотела по този начин. За анимацията не мога да дам отговор, но BVS  - аниматорската фирма имат фейсбук профил и може да ги попитате.

# 729
  • Мнения: 6 392
Апартаментите изглед парк гледат към улицата или към другия апартаментен комплекс. В едната стая има спалня и от нея в банятя и тоалетната, а в другата диван, на който могат да спят двама души, кухненски бокс, маса с четири стола,допълнителна тоалетна и на самата батерия на мивката има издърпваща се душ слушалка, но е доста малко помещение.Обикновено ние процедираме последния начин: на дивана спим с мъжа ми , а спалнята я оставяме на децата, които вече са 17 и 14 год., но три години поред сме почивали в хотела по този начин. За анимацията не мога да дам отговор, но BVS  - аниматорската фирма имат фейсбук профил и може да ги попитате.
Много благодаря!

# 730
  • Мнения: 18 060
Анимацията им е до 10 септември поне. Диваните са неудобни, имайте предвид, но не знам защо студия никога няма. Едната година бяхме само с малката, на 10 тогава и пак нямаше студио, странно. Апартаментите са много удобни иначе, широки, просторни, с 2 тоалетни, както каза Поли. Едната година се паднахме краен апартамент, със страхотна гледка към плажа и към басейна. Тази година много малко отзиви, странно.
На мен винаги ми е харесвал хотела- храната, анимацията, разходките по крайбрежната алея, всичко. Не знам как е плажът това лято.

# 731
  • Мнения: 6 392
Ами вече направих резервация. Каквото такова. За анимацията питах, заради наши приятели, но те се отказаха. На мен анимация не ми е необходима. Да съм жива и здрава на 15.09. ще съм там. Просто до тази дата за съжаление няма места. Така или иначе мислехме по време септ. празници да ходим някъде, защо пък да не бъде преди това. Благодаря на всички за инфото!

# 732
  • Мнения: 18 060
Според мен ще има анимация и по вашето време, винаги остават хора до края на сезона. Дано уцелите хубаво време, ще ми е любопитно и твоето мнение, да споделиш!

# 733
  • Мнения: 6 392
Според мен ще има анимация и по вашето време, винаги остават хора до края на сезона. Дано уцелите хубаво време, ще ми е любопитно и твоето мнение, да споделиш!
Живот и здраве, като се върна ще пиша отзиви как е хотелът в края на сезона. Надявам се и аз на хубаво време, но в крайна сметка поне ще си починем с ММ.

# 734
  • В.Търново
  • Мнения: 6 744
Според мен ще има анимация и по вашето време, винаги остават хора до края на сезона. Дано уцелите хубаво време, ще ми е любопитно и твоето мнение, да споделиш!
И аз така. RelaxedSparkling Heart

Общи условия

Активация на акаунт