Отговори
# 225
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Моят нос е голям и не си го харесвам. Но не бих го оправила поради ред причини.

# 226
  • Мнения: 408
Един познат наскоро се оперира заради изкривена носна преграда. Много е доволен, не му оакаха носа. Ако е наложително, човек се оперира. Обаче доброволно да легнеш под ножа, защото искаш да си вечно млад, въпреки че виждаш с какви "младежи" се изпъстри цивилизованият свят...това си е предпоставка за друг вид специалист. Същото е и с Дориан Грей, вижда какви поражения нанася моралният упадък върху образа на картината, но той се мисли за недосегаем.

# 227
  • Мнения: 19 170
Моят нос е голям и не си го харесвам. Но не бих го оправила поради ред причини.

От голям нос никой свестен хирург няма да се наеме да прави "малко сладко носле". Носът трябва да е съобразен с останалите черти на лицето и не прекалено орязан, защото се случва, освен да не отива на лицето, и да не може да изпълнява основната си функция такъв нос.

п.п. Аз моя нос не съм го оперирала заради гърбица. То и нямах някаква забележима гърбица. Въпреки че според Янечек всички грозни носове са задължително гърбави и притежателите им не трябва да лягат под ножа, защото имат проблеми със самочувствието. По тая логика и дебелите хора не трябва да предприемат мерки срещу излишните си килограми, защото тъй или иначе дебели хора си съществуват, а вместо това трябва да ходят на психолог, който да им промие мозъка, така че да се възприемат и дебели.

# 228
  • Мнения: 4 892
Един орлов нос никога не може да нанесе на организма такива поражения, каквито може наднормено тегло. Не е добро сравнението. Още повече, че не става въпрос за красота, пак, а за здраве.

# 229
  • Мнения: 460
Ако не е крайно наложащо, както стана дума вече за носна преграда, която създава проблеми, мисля че цялата тази истерия по това да сме вечно красиви и перфектни, е излишна. Все пак красотата е субективно понятие.

# 230
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Моят нос е голям и не си го харесвам. Но не бих го оправила поради ред причини.
От голям нос никой свестен хирург няма да се наеме да прави "малко сладко носле". Носът трябва да е съобразен с останалите черти на лицето и не прекалено орязан, защото се случва, освен да не отива на лицето, и да не може да изпълнява основната си функция такъв нос.
А къде видя да съм казала, че мечтая за "малко сладко носле"? Аз не искам да съм кукла- ако исках, с малко грим щях да го постигна и с все голям нос, имам останалите данни за упражнението.
Иска ми се просто да е леко по-тесен, за да го няма това голямо разстояние между очите, и ноздрите да са малко по-прибрани.

# 231
  • Мнения: 19 170
Един орлов нос никога не може да нанесе на организма такива поражения, каквито може наднормено тегло. Не е добро сравнението. Още повече, че не става въпрос за красота, пак, а за здраве.

Зависи от много неща. Ето пак питам - защо мислите, че всички, които решават да си оперират носа, задължително имат орлови носове? Моят например имаше проблеми - от счупване или нещо друго, имах сериозни проблеми с дишането през носа, една неизползваема ноздра заради изкривения септум, и на всичко отгоре визуално в анфас вертикалата на носа беше нарушена. Откакто ми се оправи дишането, много ми се повиши имунитетът срещу простудни заболявания и нямам сериозно разболяване, докато преди перманентно почти през цялата година бях със запушен или течащ нос. Значи пак става дума и за здраве. Много по-коректно е да се слага под един знаменател риносептопластика със сваляне на излишни килограми, отколкото да го сложиш на едно ниво със слагане на силикон в устата или задника.

# 232
  • Мнения: 851
То да бяха само лицевите корекции. Вчера попаднах на чужда статия за някаква бразилка, претендентка за
мис дупе..Която щяла да умре при поредната операция за увеличаване на дупе и бедра. Получава септичен шок и огромни белези след това. Изглежда много страшно и едва ли пак ще си показва бедрата, но поне е жива. 

# 233
  • Мнения: 6 365
Интересно след като толкова много са готови да страдат за хубост, дали сте готови на следното:

Да живеете по-простичко, може и в манастир, или някъде далеч от цивилизацията, ако това ще значи, че ще сте по-здрави, слаби и дори красиви по-дълго време? Или поне ще се чувствате млади, няма да се мерите непрекъснато, да усещате как изтича времето.

# 234
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз се шокирах от промяната в Renee Zellweger.
Ами аз разгледах и други нейни снимки от най-различни периоди и не ми е кой знае колко шокираща.
Да ви е хрумвало, че една значителна част от сегашния й вид се дължи просто на остаряване?
Просто така драстично са ги подбрали, че няма как да не се набие на очи.
На втората си има и пачи крак, и хлътване на очните ябълки, падане линията на веждите (това е най-драстичната разлика), отделно и едни поне 20 кг минус в сравнение с първата снимка.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2802261/are-renee-zell … s-appearance.html

# 235
  • Мнения: 4 892
Не казвам, че винаги се касае за красота. Дори не съм категорично против някои операции, но определено свръх теглото и намаляванет му не бих ги сравнила с козметична ринопластика - никога.

# 236
  • Мнения: 25 753
Стига бе, как така красиви, пък далече от цивилизацията? Кой ще им се възхищава и завижда, а, кой?

# 237
  • Мнения: 14 654
Въпреки че според Янечек всички грозни носове са задължително гърбави и притежателите им не трябва да лягат под ножа, защото имат проблеми със самочувствието.

Че ти е трудно да разбираш моята логика, ми е ясно, но все пак имах предвид точно обратното - изобщо не намирам гърбавите носове за грозни и даже уточних, че ако моите деца са с такива носове, нямаше да ги оперирам, защото на света има много хора с гърбави носове и те си им отиват на лицата. Но явно според теб самата носът ти е бил грозен, щом си ходила да се оперираш. Е как да кажа "ето, жена със самочувствие, едва забележима гърбица на носа и ходи да я маха". И най-често ходят да си пилят носовете тези, които имат гърбица, а аз познавам жени с такива носове, които се радват на предостатъчно мъжко внимание, защото човек не е само един нос. Дано сега да е малко по-ясно, макар че се съмнявам.

# 238
  • Мнения: 21 604
 
Интересно след като толкова много са готови да страдат за хубост, дали сте готови на следното:

Да живеете по-простичко, може и в манастир, или някъде далеч от цивилизацията, ако това ще значи, че ще сте по-здрави, слаби и дори красиви по-дълго време? Или поне ще се чувствате млади, няма да се мерите непрекъснато, да усещате как изтича времето.


  Това е нелепо. какъв смисъл има да си красив, ако никой не те вижда? Няма да се оглеждам по вирчетата като Нарцис.

 Колкото до пластичните операции не мога да кажа нищо, освен, че ме ужасяват. Смятам, че е глупаво някой да легне под ножа, заради това, че има нещо - уши, нос, уста, цици,  което не си харесва.
 И без това, не е най-гадното да имаш нещо, което не си харесваш. Най гадното е да си харесваш всичко и да гледаш как го разрушава времето.

# 239
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз се шокирах от промяната в Renee Zellweger.
Ами аз разгледах и други нейни снимки от най-различни периоди и не ми е кой знае колко шокираща.
Да ви е хрумвало, че една значителна част от сегашния й вид се дължи просто на остаряване?
Просто така драстично са ги подбрали, че няма как да не се набие на очи.
На втората си има и пачи крак, и хлътване на очните ябълки, падане линията на веждите (това е най-драстичната разлика), отделно и едни поне 20 кг минус в сравнение с първата снимка.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2802261/are-renee-zell … s-appearance.html

Не знам на какво се дължи, но на каквото и да е разликата е невероятна. Все едно си е сменила самоличността. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт