Отговори
# 210
  • Мнения: 3 371
Аз пък не разбирам защо някой, роден с гърбав нос  да не се оперира, ако това му носи дискомфорт? Нали за това са пластичните хирурзи? Виж, помпането на джуки и бюстове ми се вижда немотивирано и излишно.

за мен е дори задължително да се оперира/стига да имаш финансова възможност, нос особено, но качествено. аз съм с три риносептопластики, докато ми изваят нослето, което исках. и четвърта щях да си направя, ако не бях доволна Mr. Green
имам коригиран още един генетичен дефект/била съм бебе дори/. мъжът ми не ме е натирил - малкият ми син е божествено красив/и големият също, но той няма котешко зелените  азиатски тип очи на брат си/. нито един не е наследил кофтия нос/е, не съм съвсем спокойна, мисля за внучките  Mr. Green, но има пластични хирурзи, ще ги обработят , ако се налага/.

помпането на устните , тип патешко дупе обаче, ей богу, не разбирам...какъв е смисълът да се направиш на задник Rolling Eyes

# 211
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Така става с лицето, когато се прекали с интервенциите или пък просто не ти понасят.
Ами не винаги, на Джейн Фонда като гледам чудесно й понасят (на една възраст са с Лили Иванова), както и на доста други дами на тая възраст, в мярката и добрия хирург явно е тайната. Гротески се получават, ако някой реши да гони визия на тийнейджър, а не просто свеж вид - това е, което подмладява.

Примери имам и от съвсем близкото си работно обкръжение всякакви - развалини на по 40-50 и чудесно изглеждащи и без интервенции, както и с акъла си хора на 60, 70, че и на 80+, които младеят въпреки някои хронични заболявания. Но да, потвърждавам, че последните са минали много над битовизмите в живота си, натоварено е бил най-вече мозъкът им.

# 212
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Аз се шокирах от промяната в Renee Zellweger. Не, че е гротеска, (както много от другите заприличват на чудовища), но е съвсем различен човек. Нямаше да я позная, ако не пише име.

# 213
  • Мнения: 18 709
донякъде се дразня, когато на опашка в магазина чуя зад себе си "не предреждай госпожата!". Да, винаги от майки към деца.
В този случай, ако жената пред нас е до 45г някъде, казвам умишлено "Не пререждай какичката!"  Mr. Green

И дъщеря ми (6 г.) също винаги е полит-коректна и непознати жени ги споменава като "какички". Все едно дали са на 20 или на 50. Mr. Green Това започна след случая, когато на 3г. ме попита на висок глас за една около 40-годишна майка, защо бабата се кара на детето. Човек с достатъчно самочувствие никога няма да се дразни на подобни коментари. Ако не - пуска тема дали пожеланието да си младолик е обида или комплимент.

# 214
  • София
  • Мнения: 5 884
Скрит текст:
Така става с лицето, когато се прекали с интервенциите или пък просто не ти понасят.
Ами не винаги, на Джейн Фонда като гледам чудесно й понасят (на една възраст са с Лили Иванова), както и на доста други дами на тая възраст, в мярката и добрия хирург явно е тайната. Гротески се получават, ако някой реши да гони визия на тийнейджър, а не просто свеж вид - това е, което подмладява.

Примери имам и от съвсем близкото си работно обкръжение всякакви - развалини на по 40-50 и чудесно изглеждащи и без интервенции, както и с акъла си хора на 60, 70, че и на 80+, които младеят въпреки някои хронични заболявания. Но да, потвърждавам, че последните са минали много над битовизмите в живота си, натоварено е бил най-вече мозъкът им.
Че тия селебритита с целия си ресурс, ако не могат да намерят добър хирург... Според мен има голям процент несполучливи операции и аз лично не бих рискувала да заприличам на грозна маска или да не мога да позная сама себе си, ако не ми зависи животът от това. Дори ефектът на Рене Зелуегър не бих могла да преживея, бррр, тръпки ме побиват Confused

# 215
  • Мнения: 13 066
Божеее, Рене е неузнаваема наистина, напълно е загубила самоидентичността си... Не ми харесва.

# 216
  • Мнения: 4 892
Скрит текст:
Така става с лицето, когато се прекали с интервенциите или пък просто не ти понасят.
Ами не винаги, на Джейн Фонда като гледам чудесно й понасят (на една възраст са с Лили Иванова), както и на доста други дами на тая възраст, в мярката и добрия хирург явно е тайната. Гротески се получават, ако някой реши да гони визия на тийнейджър, а не просто свеж вид - това е, което подмладява.

Примери имам и от съвсем близкото си работно обкръжение всякакви - развалини на по 40-50 и чудесно изглеждащи и без интервенции, както и с акъла си хора на 60, 70, че и на 80+, които младеят въпреки някои хронични заболявания. Но да, потвърждавам, че последните са минали много над битовизмите в живота си, натоварено е бил най-вече мозъкът им.
Че тия селебритита с целия си ресурс, ако не могат да намерят добър хирург... Според мен има голям процент несполучливи операции и аз лично не бих рискувала да заприличам на грозна маска или да не мога да позная сама себе си, ако не ми зависи животът от това. Дори ефектът на Рене Зелуегър не бих могла да преживея, бррр, тръпки ме побиват Confused

Шансът е огромен, дори и с добър хирург, най-малкото да не се възприемеш, независимо,ч е промените може да на са фрапиращи. И после да следва серия от поправки, с още по-ужасен край. Застани пред огледалото и си повдигни с ръка веждите  Laughing аз съм го правила и изглеждам като оцъклена. Представям си ако е перманентно.

# 217
  • Мнения: 408
Не разбирам Дориан Грей и единственото, което мога да направя за вечна младост и красота е да остарявам достойно. Дано ми се получи. Нямам нищо против пластичната хирургия, но като гледам колко често резултатите са плашещи, не бих рискувала заради едните бръчки.

# 218
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Застани пред огледалото и си повдигни с ръка веждите  Laughing аз съм го правила и изглеждам като оцъклена. Представям си ако е перманентно.
Или си придърпай кожата към врата или към ушите (нали така ги изпъват) Crazy.

# 219
  • Мнения: 3 465
Аз се шокирах от промяната в Renee Zellweger. Не, че е гротеска, (както много от другите заприличват на чудовища), но е съвсем различен човек. Нямаше да я позная, ако не пише име.
Скрит текст:
Много неприятна изненада, наистина.

# 220
  • Мнения: 4 892
Рене прилича на Мики Рурк. И в крайна сметка прекалилите всичките си заприличват. Една пихтиеста и подпухнала маса вместо лице. Това е болест, може би, злоупотребата с пластични операции. Зависимост.

# 221
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, има някакво психологическо обяснение. Те в определен момент не могат да се спрат.

# 222
  • Мнения: 14 654
Има и то е осъзнаването, че колкото и да се оперират, не стават по-красиви. И не случайно препоръчах да се ходи на психолог, а не на хирург, ама тръгнаха да се отчитат кой с колко ринопластики е и колко са ненагледни децата му, защото им се разминало грозното наследство  ooooh! И като си кажете, какво следва ние да отговорим? На мен не ми се променя мнението, че който ходи да си прави пластични операции, е неуравновесена личност, с което на забранявам на съфорумките да си правят, колкото искат операции. То се и вижда, де.

# 223
  • Мнения: 408
Чела съм някъде, че при Мики Рурк всичко започнало от операция на носа, належаща заради травма. Нещата се объркали и последвали още и още. Не знам дали е вярно, но истината е, че операцията винаги е рискова, никой не може да бъде сигурен, че нещата точно при него няма да се объркат. А хирург, който да спре процеса на стареене не се е появил досега. Човек или приема процеса и се старае да живее здравословно и спокойно, съответно остарява достойно, или не го приема и се превръща в маймуна, независимо дали се оперира или не.

# 224
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ей затова ме е шубе да си оправя кривата преграда! Все имам чувството, че нещо ще се обърка и ще ми оакат носа. Ще си ходя така, макар и да ми пречи доста, като спя.

Общи условия

Активация на акаунт