Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е на 100 и не е толкова сбръчкана.
Умирам от смях ССФ като почне да се притеснява, че може да стане като Лили Иванова.

Защо, всеки има някакви кошмари. За мен си е притеснително да изглеждам като Лили Иванова на нейната възраст.

# 151
  • Мнения: 192
Реално след 25 години - тогава клетките престават да се делят.
Ти сериозно ли Shocked?
И аз съм се чудела винаги на това твърдение и тези научни изследвания, защото в реалността съм виждала друго.
Виждала съм 40 годишни зле изглеждащи жени, но и 25 такива.
Тогава май стигаме до най-важното гена на въпросната дама, а след това и до начина й на живот!

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Не е на 100 и не е толкова сбръчкана.
Умирам от смях ССФ като почне да се притеснява, че може да стане като Лили Иванова.

Защо, всеки има някакви кошмари. За мен си е притеснително да изглеждам като Лили Иванова на нейната възраст.

И за мен!
Но ако така добре като нея си върша работата ще съм щастлива!

# 153
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Реално след 25 години - тогава клетките престават да се делят.
Ти сериозно ли Shocked?
И аз съм се чудела винаги на това твърдение и тези научни изследвания, защото в реалността съм виждала друго.
Виждала съм 40 годишни зле изглеждащи жени, но и 25 такива.
Тогава май стигаме до най-важното гена на въпросната дама, а след това и до начина й на живот!

Клетките не спират да се делят, просто процесът на обновяване на клетките се забавя. Нас навремето ни учеха, че това забавяне започва постепенно след 18-годишна възраст, затова след около 25 вече има и видими признаци при някои хора.

# 154
  • Мнения: 4 892
Мен повече ме притеснява дали нещо няма да ми попречи да доживея възрастта й. Иначе може и още по-сбръчкана да съм. Но да се надяваме, че клетките ми още дълго ще се делят  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 2 650
Не изчетох всичко, извинете, може и да повторя нечие мнение. За дълга( вечна ми е странно понятие) младост и красота бих  държала мозъка си  буден и във  форма (Учене, творене, бемного варианти има да използваме този важен орган) Също да държа съвестта си в мир, (душата също има нужда от внимание и  чистене от  шлаки понякога)  .  Това е -  нищо сложно, но пък няма как да стане без желание и усилие - там операции не важат.  Кухите обвивки се разпадат,  без нещо, което да ги държи, това е и горе-долу и посланието  на Оскар Уайлд в романа(поне аз така го разчетох)

# 156
  • Мнения: X
Хайде сега, нищо общо няма между будния мозък и външната красота. Сещам се за един супер мозък, който е в инвалидна количка от доста години и общува с околния свят чрез машина на Интел.

# 157
  • София
  • Мнения: 5 884
Мен повече ме притеснява дали нещо няма да ми попречи да доживея възрастта й. Иначе може и още по-сбръчкана да съм. Но да се надяваме, че клетките ми още дълго ще се делят  Mr. Green
Аз не мисля, че проблемът е да си сбръчкана като Лили Иванова, а да изглеждаш като посмешище с опъната маска, напомпани джуки и неподходящо за възрастта облекло и поведение, последното неподходящо за всяка възраст.

# 158
  • Мнения: 4 892
И това какво общо има, Елица? Девойката каза, че в лице била гротеска.
Иначе тя е артист и може да се облича и прави както си иска, мен ни най-малко не ме вълнува, ама наистина. Като че ли е единствена, та тук всеки път я размятат из темите, клетата, като някакво много важно доказателство.

А и без да симпатизирам фенски на Лили Иванова, посмешище е доста пресилено, от където и да го погледнеш.

# 159
  • Мнения: 2 650
Хайде сега, нищо общо няма между будния мозък и външната красота. Сещам се за един супер мозък, който е в инвалидна количка от доста години и общува с околния свят чрез машина на Интел.
Има общо и по това също много е изписано, а и аз не говоря за красота точно, а за младост
. Стивън Хокинг също не би живял толкова с тези болести на куп, ако не го държеше  " главния ментор" . Късно е и  не ми се рови сега из библиотеката, но утре ако ми се занимава ще постна и  заглавия на трудове по въпроса ( ако някой се интересува де)

# 160
  • София
  • Мнения: 5 884
Баш гротеска си е, Nino. Така става с лицето, когато се прекали с интервенциите или пък просто не ти понасят. Аз затова не бих се подложила на хирургически намеси.
Предпочитам да съм си нормална 80 годишна бабичка.


Може да се облича, както си иска естествено. Аз пък мога да я соча с пръст и да се смея.

# 161
  • Мнения: 2 677
Честно казано ме впечатли картинката на темата и препратката към Дориан Грей. Та да си кажа и аз  Hug
Сигурно малко бавно се развивам или клетките ми са гледали всичките части на Умирай трудно + Шотландски боец Simple Smile
Наближавам 40, но се чувствам много по-добре, по-красива и по-женствена, отколкото като бях на 20. Направо не знам на 60 каква мацка ще съм, както е тръгнало... Силикони и други там интервенции не ме влекат, има много достолепно остаряващи жени. Сещам се за Йорданка Христова например.

# 162
  • Мнения: 14 654
Като казвате гротеска, днес видях най-грозния мъж на света. В устните му имаше толкова силикон, че стърчаха повече от старателно изпиления му и скъсен нос, хирургическата намеса беше явна и несръчна. В този миг покрай него минаваха сума ти нормални мъже с големи носове и до един ми се сториха истински хубавци. Не знам на коя възраст човек поумнява поне толкова, колкото да осъзнае, че хората, които си оперират носовете и въобще физиономиите, не стават по-красиви. Пък представете си как си вземате хубава жена с капризно малко носле, а ви се ражда дъщеря със стърчаща и месеста чушка. Честно ли е да криеш с операции какви гени носиш? Добре поне, че още не е измислено как някой тъпак може да се направи на умник.

# 163
  • Мнения: 2 677
Ти да видиш! Нали един китаец беше осъдил жена си, че му родила грозни деца...

# 164
  • Мнения: 4 892
Така става с лицето, когато се прекали с интервенциите или пък просто не ти понасят. Аз затова не бих се подложила на хирургически намеси.
Предпочитам да съм си нормална 80 годишна бабичка.


Съгласна съм и аз искам и предпочитам същото.

Има всякакви хора, които се окепазяват във всякаква възраст, но на мен по-интересно ми е друго. Щото Лили Иванова за мен е едно лице и то на артист и нищо повече. Но има други, които в стремежите си да се харесат на околните, да привлекат противоположния пол се хвърлят във всякакви битки, не само за физическа красота, а съревнования с по-млади, неестествено поведение и прочие.

По такива поводи винаги се сещам за Леда Тасева и героинята и в "Да обичаш на инат".

Тъжни хора ли са това? Жалки?

Янечек  Joy

Общи условия

Активация на акаунт