Искам да кажа ... (21)_26.01-01.02

  • 53 548
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Това е нещо като суграшица, май newsm78 Ако беше град тая буйна зеленина да е по земята вече.


Градушка беше и то със страшна сила падаше. Излязох навън да посрещна дъщеря ми, като ме удряше по краката много болеше. С големина на лешници бяха топчетата и повече от 20 минути продължи.

# 151
  • София
  • Мнения: 10 825
Sesylle, често пишеш че ходиш на разни обучения, за които явно не само се записваш просто, но и някакви изпити държиш. Стана ми интересно с какво се занимаваш, извинявай ако си споделяла, аз съм пропуснала и нямам представа.

# 152
  • Мнения: X
Одобриха ме за 7 дневно обучение с международно участие. ...но май няма да мога да отида., че децата все някой трябва да ги гледа.  А вече ми е неудобно да моля моите родители.  Sad

За такова нещо няма какво да ти е неудобно. Отивай ако е важно.

# 153
  • Мнения: 4 892
Благодаря, Онна!

# 154
  • Мнения: 14 654
Одобриха ме за 7 дневно обучение с международно участие. ...но май няма да мога да отида., че децата все някой трябва да ги гледа.  А вече ми е неудобно да моля моите родители.  Sad

Няма неудобно, такива шансове не бива да се пропускат, защото после няма да се появяват. Нищо няма да им стане за една седмица. Ако откажат, ще ги гледам аз.

# 155
  • Мнения: 22 508
Одобриха ме за 7 дневно обучение с международно участие. ...но май няма да мога да отида., че децата все някой трябва да ги гледа.  А вече ми е неудобно да моля моите родители.  Sad

Няма неудобно, такива шансове не бива да се пропускат, защото после няма да се появяват. Нищо няма да им стане за една седмица. Ако откажат, ще ги гледам аз.

Така е....рядко има такива в БГ за които да влизам във възрастовата граница вече. 
Ама ще ти ги натоваря децата щом трябва. ..много са милички. Simple Smile

# 156
  • Мнения: 14 654
И да не са, някак ще ги изтрая 2 седмици Simple Smile

# 157
  • Мнения: 22 508
И да не са, някак ще ги изтрая 2 седмици Simple Smile

Само една е. Simple Smile

# 158
  • Мнения: 13 028
Сесил, другата баба? Бащата да вземе отпуск? Сестра имаш ли? Ако много искаш да отидеш измисли начин, за да не си неудоволетворена и изнервена в къщи. Аз съм на мнение, че децата имат двама родители и ако има възможност, мъжът ти трябва да те подкрепи.

# 159
  • Мнения: 22 508
Жаки, и трите не са вариант. Simple Smile
Абе накрая ще си стоя в къщи....понякога схващанията на съвременни мъже са останали някъде в 50-60те години. Simple Smile Жената с децата покрай печката...Simple Smile

# 160
  • Мнения: 14 654
Добре де, а като кажеш "заминавам", какво - ще остави децата сами вкъщи ли Simple Smile Аз правя точно така, купувам си билет, запазвам си хотел и казвам: "От 20 до 30 август" няма да съм тук, някой трябва да гледа децата. Защо пък само ние да пропускаме възможности заради децата?

# 161
  • Мнения: 7 171
"Концерта с вълшебна музика от филмите на Дисни" или някакво подобно беше името. Ще си ходим двете по женски, мъжовете да се забавляват без нас  Whistling

П.П. Ха, докато пиша и Нино ме е изпреварила със суграшицата  Grinning

 Grinning

Я кажи за концерта с две думи, какво представлява  и има ли още билети?

Ето, Нино, направо ти копвам от рекламите:
Завладяваща анимация в HD прожекция, с която ще преживеете приказните истории от "Замръзналото кралство", "Малката русалка", "Цар Лъв", "Красавицата и звярът", "Покахонтас", "Аладин" и др.

Героите ще оживеят с гласовете на ОРЛИН ПАВЛОВ, МИЛИЦА ГЛАДНИШКА, ВЕСЕЛА БОНЕВА, АЛЕКСАНДЪР МУТАФЧИЙСКИ

Вълшебна музика, изпълнена на живо от ОРКЕСТЪРА НА КЛАСИК ФМ РАДИО с диригент ГРИГОР ПАЛИКАРОВ.
ПРез тикетс бг са останали 5 билета на кръст, но за секторите, които са пуснати на касите в НДК имаше.

Идеята е същата, като моят концерт миналия петък. Дигитално отстраняват музиката и оркестърът я изпълнява на живо, докато прожектират на голям екран. На мен лично много ми допада.

# 162
  • Мнения: 13 028
Ти като се жени, булка, къде бля? Айде няма да наливам масло в огъня, ама не е правилно да е така.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 18:26 от JACKLIN*

# 163
  • Мнения: X
Добре де, а като кажеш "заминавам", какво - ще остави децата сами вкъщи ли Simple Smile Аз правя точно така, купувам си билет, запазвам си хотел и казвам: "От 20 до 30 август" няма да съм тук, някой трябва да гледа децата. Защо пък само ние да пропускаме възможности заради децата?

И аз така правя, но не във всички семейства се получава. Имам приятелки, които не могат и да си помислят за подобно нещо.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 18:29 от Анонимен

# 164
  • Мнения: 22 508
Абе не съм такъв човек....да кажа "заминавам"....
Или поне все още не съм...

Общи условия

Активация на акаунт