Щастие омайва ни сега - затуптяха Септемврийски сърчица! Тема 2

  • 27 856
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 934
Диамантче, и аз не съм - не съм ходила на преглед нямам направление. надявам се на идната седмица

# 61
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Hrisi 91 Добавих те на първа страничка ..Добре дошла  Hug
shmoksi , Стискам палчета и силно вярвам,че всичко ще бъде наред hug
Мен са ме гледали на коремен и в 5г.с и в 7 също без проблем Simple Smile

# 62
  • Мнения: 452
rumka833 Благодаря за отговора - 63 кг , ще пия вода , а ако трябва после ще отида до тоалет и ще изчакам , дано всичко е наред , че ми е малко притеснено  Praynig

# 63
  • Мнения: 1 446
Аз имам леко зацапване и болки. Сега се чудя дали да тръгвам на преглед или е нормално  newsm78

# 64
  • Мнения: 109
shmoksi стискам палци всичко да е наред!!!  Praynig

Аз също се чудя за ехографа, защото все пак за вагинален трябва малко подготовка  Embarassed не мога току така да се появя пред доктора, а ако е коремен е без грижи.

# 65
  • Мнения: 2 241
Прегледа ми е чак за след 2 седмици  Crazy Много бавно ми се ниже времето.

Реди, зацапването може да е от нисък прогестерон. Добре е да те погледнат все пак. Вероятно ще ти изпишат Утрогестан. За болките пий Но шпа!

# 66
  • Мнения: 9 934
Red velvet за мен нищо, свързано с кръв в началните месеци, не е в графа "нормално"

предлагам ти да отидеш на преглед.

не бих се притеснила от болките, защото в този период все някъде нещо се разтяга, опъва и усеща . но кървенето е съвсем друго

# 67
  • Мнения: 5
 Red velvet  аз имах леки болки и лекарката ми каза, че е нормално и ако искам да пия но-шпа, но зацапването не е много добре до колкото знам!
Спорем мен звънни на лекаря си!

# 68
  • Мнения: 804
Блaгодaря ви момичетa, ще пишa след прегледa кaк е минaло  Hug
Диaмaнтче, и aз не съм видялa още точицaтa, трябвaше в петък, но с товa зaцaпвaне отивaм още днес.
Red velvet, отивaй дa те прегледaт. Стискaм пaлци и при двете ни дa е нещо безобидно  Praynig

# 69
  • Мнения: 9 934
съгласна съм - ако (вероятно) се дължи на това, че нямаш образуван достатъчно от този хормон (хормон на задържането) започва да кърви. изписват хапчета дуфастон или утрогестан - като е за домашно лечение. ако е в болнично лечение - огромни дози от същия под формата на инжекции и освен това, пиеш хапчета. за да може организмът изкуствено да набави хормоните, които не може сам да си произведе. в резултат на тези хормонални намеси може да има след това преносване. но това е бял кахър. на мен така ми обясниха.

момичета ... съжалявам ако всявам излишен смут и тревожност. Обаче още повече бих съжалявала ако си премълча и не кажа каквото си знам. нали сме тук за да си помагаме и споделяме опит. моят опит е от "горчивите" затова така и разсъждавам.  #Crazy

# 70
  • Мнения: 1 446
Да, звъннах
Та аз още не съм била за потвърждаване на бременността  ooooh! Едва от онзи ден знам, много се шашнах.

# 71
  • Мнения: 1 037
Редо,
къде ти е офиса?
Според мен също трябва да идеш на лекар. Дори и на друго място. Praynig

# 72
  • Мнения: 410
Здравейте! За зацапванията и аз смятам, че трябва да отидете на лекар. Аз с първата бременност имах към 8 г.с., а сега беше в 5 г.с. Миналият път бях на утрогестан и въпреки него имах зацапване. Тогава ми обясниха, че е възможно да се получи около датата на липсващата менструация.Този път зацапването(което беше по-силно) беше през почивните дни около Нова година. Направо на своя глава си купих дуфастон и реално до прегледа ми беше спряло. Това е от моя опит. Стискам палци!

# 73
  • София
  • Мнения: 877
Baltazara, при др. Гaневa съм. Aз имaм мисед в 11тa седмицa, след кaто бяхме чули сърдечен пулс. Докaто минем критичнaтa 12тa седмицa ще съм нa тръни  Praynig

Шмокси, и аз бях в 11 г.с., като беше изостанало в развитието, само веднъж се чу слаб пулс и след една седмица вече нямаше. Аз тогава кърмих доста, сега от 7 м. не кърмя, но и аз съм на тръни. Пуснах само хормонални, защото гинеколожката каза "да не се вкарвам в тия филми" и дано не съжалявам за този избор. Тогава бях казала от първия месец и 100 пъти съжалих, защото за мен това е лично, не исках да ме съжаляват. Затова сега почти на никой.

# 74
  • София
  • Мнения: 877
shmoksi , el_sol аз също съм в Щерев и се надявам живот и здраве да си родя там. При доктор Иван Димитров ходя, много внимателен, на преглед съм на 03.02  Simple Smile

Хубав ден момичета!   bouquet

И аз съм ходила при него за едно отсраняване на полипи от влагалището след раждането и кюретажа след миседа и също съм много доволна доколкото може при такива събития Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт