Екзотично еротично да мечтаем, две чертички да изваем (бъдещи мами над 35)

  • 21 115
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 404
Малиии  Heart Eyes др път очаквам прашки да се размятат тука  Laughing
Айде на късмет да е еротичната тема  newsm30

# 61
  • Мнения: 25
Здравейте момичета,

Дано новата тема е късметлийска за всички!  Hug

Стиснете едни палчета за голямото ми дете, лекарите имат съмнения за един определен синдром ... толкова ми е свито и притеснено  Cry Не ми беше до форума тези дни, вярвам, че ще ме разберете.

Перу, много да се обичате и радвате един на друг, така както в началото на връзката си!

Рейнбоу, стиснати палчета и от мен! И дано гушкаш принцеса след 9 месеца  Heart Eyes

Лека вечер!

# 62
  • Мнения: 13 947
Цвети, правилно са ти казали хората, иди на екскурзия непременно, а и в Турция не е скъпо  Hug
За мен това вече е такъв наркотик, че без да си взема дозата все едно годината е пропусната. Като отида някъде целта ми е да видя всичко и не се щадя, оползотворявам и малкото свободно време, което имам за препускане из забележителности, но при мен си е направо болестно състояние  Mr. Green

Рейнбоу стискам палци да се харесате с датчаните  Heart Eyes

Кали, последната цитонамазка си правих през ноември при доктор Персенска, неприятно беше, но краткотрайно, аз също прокървих, но не съм имала болки и кървене впоследствие.

Джамила, сега прочетох, стискам палци да се разминете с неприятната диагноза  Praynig

# 63
  • Мнения: 963
Джамила, стиснати 2 палеца и четири лапички от нас да е грешка и дано няма нищо, ако пък и а- да е леко и лесно отстранимо Hug

Манди, погрижила съм се за бардака... Пардон матрака Mr. Green, уредила съм им среща, условия за бебесъздаване, 3 към 16 милиона и сега им говоря, даже на датски търсих как е айде, момчета, давяйте Embarassed пълно хахо съм... Знам, но доъук беше науката и аз от сега нататък е в по-висши ръце и дано те са благосклонни към мен Praynig

# 64
  • Мнения: 13 947
Забравих да честитя на Перу, и скоро красивата им любовна история да се материализира в лицето на дъщеричката им  Hug

# 65
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Даре, страхотна тема както винаги   bouquet

Цвети отивай в Истанбул - страхотен град, не се дърпай Simple Smile

От мен толкова, че утре пак съм от 6 и вече ми се спиии  ooooh!

# 66
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Джамала стиснати палци и от мен   bouquet !

Амини ти си голям пътешественик  bouquet , аз бях също едно време  на твоя принцип обиколки до дупка ама писва .

Манди ако се решиш, ще помагаме с организацията .

Звездичката радвам се, че прегледа на малчо е минал успешно и за твоето едно !

Ели лека работа , какво правиш сега ?

# 67
  • Мнения: 141
Здравейте! Следя темата отдавна, но се записвам сега, защото ми стана много уютно тук и реших и аз да се наместя при вас.  Simple Smile Аз съм на 35 и очаквам второто си детенце. Имам едно момченце на 10 години. Живея отскоро в Германия и ми е доста самотно тук. Но все се надявам да свикна.

# 68
  • Мнения: 2 473
Скрит текст:
Скрит текст:

Днес пораствам...или помъдрявам....не знам. Както и да е, почерпете се!

Дъгичка, стискам палци!
Уанче, и на теб за изпита!

И аз съм за самоорганизацията по отношение на пътувания и екскурзии, ама много зависи понякога и от самата оферта. Така че е относително.

Добре дошла Елица!  bouquet В кой месец си? Тук няма да ти е самотно със сигурност!
Цвети, отивай! Хич не се двуоми!
Звездичка, чудесни резултати!
Джамила, дано се оправи детенцето ти!

И накрая нашата сага с малката се оказа ротавирус. Вчера ходихме на лекар и се оказа, че лекарката е пропуснала да ни сложи тази ваксина, за което много ни се извинява и съжали за това.  Мислила е, че я е сложила, а се оказа, че не е.

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 02:10 от a_tita

# 69
  • Мнения: 2 603
Тита, честит рожден ден  bouquet Пожелавам ти много здраве, щастливи мигове и любов в семейството!
Много съжалявам, че малката е с ротавирус, бързо да го преборвате, милата сладка малка душичка Heart Eyes Какво изследваха, че разбраха? А явно лекарски пропуски има навсякъде Tired
Джамила, стискам палци и за твоето детенце, страховете ви да се окажат напразни Praynig
Елица, добре дошла и късмет  Hug
Рейнбоу, а така, говори им на роден език Simple Smile

# 70
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Добро утро!
Тита,честит рожден ден,бъди здрава щастлива и обичана!
Скрит текст:

Джамила,едно голямо гуш  Hug дано всичко да се оправи.
Рейнбоу,надявам се тази нощ да сте били добри домакини   Wink
Елица,добре дошла   bouquet
Хубав ден на всички!

# 71
  • Мнения: 3 406
Добро утро  Simple Smile
Тите, честит рожден ден! Бъди здрава, усмихната, заобиколена от много любов и внимание!
Да оздравява бързо малката буболечка и да те засипва ежедневно с усмивки!

Джамила   Hug  дано не са верни предположенията на докторите. Стискам палци да е добре вашето детенце, и да останат напразни притесненията ви.
Добре дошла Елица!

# 72
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Момичета,
Включвам се с лоши новини. Родих във вторник. Всичко вървеше добре - вече едва ли не се виждах как гушкам бебето. Докато не му изчезнаха тоновете. В рамките на минути ми направиха спешно секцио. Бебето е живо, но е зле - мозъкът му е останал без достатъчно кислород в продължение на минути. Сега е с гърчове, с мозъчен оток в интензивното отделение на центъра по педиатрия. Не можах дори да го докосна или да го видя. Прогнозите не са добри.
Аз... Дори не знам какво чувствам... 9 месеца без проблем, без хапче, перфектно бебче 4420 г и 53 см, бистри води, перфектни тонове до последно и изведнъж...
Молете се за нас и пожелавам на всички никога, ама никога да не изпитате това, което аз чувствам сега.

# 73
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Иги много съжалявам. Не знам какво да кажа.

# 74
  • Мнения: 2 501
Господи, Иги! Това е ужасно! Прегръщам те и се моля за малкото човече.

Общи условия

Активация на акаунт