Екзотично еротично да мечтаем, две чертички да изваем (бъдещи мами над 35)

  • 21 101
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 501
Защо се дърпаш?

# 46
  • Мнения: 1 353
Ми малко ме е срам от Вас, но аз на толкоз години станах и още не съм напускала границите на държавата  ooooh! Пък и за едни три дена да профукам близо две заплати някак ми се вижда  #Crazy Бе консерва съм явно  Blush

# 47
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Цвети, ами значи сега е момента, те парите така или иначе все не стигат.

# 48
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ми то и аз на скоро за сефте излязох от Бг
И аз съм бая консерва стисаната. Ето, мечтаех да отидем на почивка на Тасос, ама днес чета, че вдигнали цените и нощувката била 70 евро. Ами как да отида, след като тук караме на 50лв. на вечер и сме почти до морето. Пък на Тасос като ще го бия пътя, поне 7 дни да стоим, това са 1000лв. само за спане, поне още толкоз за храна и път и ето ти една инвитро процедура на естествен цикъл  Thinking Е, как да избере такава почивка човек.

# 49
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Цвети отиди  Hug

Истанбул е магнетичен град ! Изтока и запада в едно, аз много го харесвам Simple Smile . СЛед първото ми посещение бях като омаяна и набързо пак го посетих .

Перу да сте живи и здрави и още много по 10 ви пожелавам   bouquet  Heart Eyes !

# 50
  • Мнения: 3 406
Перу, да сте живи и здрави   bouquet Дълги години да се обичате и подкрепяте, да сте щастливи и влюбени!
Цвети, да ти кажа, аз преди обръщах парите в дограми, плочки, керемиди, бетон  hahaha сега ги обръщам в процедури - 1/2 процедура, 1/4 процедура ...  ooooh!  И на лице няма ни къща готова, ни бебе в ръцете, та какво като сме се лишили от почивка или екскурзия? От следващия месец съм съставили план график, всеки месец поне по едно миткосване на някъде. Който провали миткосването, чисти и мие чинии следващия месец  Joy Joy Joy Дупе да му е яко на ММ  hahaha

# 51
  • Мнения: 5 037
Цвети ти не сложи воал на лицето в предната тема,та сега ти се е паднало да видиш.Иди,пък те парите наистина не стигат.Пък и нали е вярна приказката,че човек знае 2 и 200.
Как ви завиждам за пътуванията и екскурзиите.Аз трудно и до морето отивам.

Перу в сговор и любов да отгледате бебка и пое още 5 по 10 да изкарате.Наливам си 2 глътки вино за ваше здраве.

Уанче ти защо се притесняваш за резултата от изпита?

Кали отивай при някой кадърен лекар да не стане някоя беля.

# 52
  • Мнения: 1 353
Ох Танзу щях да се задавя  Joy от смях, ма и аз като теб обръщах ту в това ту в онова  newsm78 Просто решихме, че вече ще си се гледаме как се чувстваме, а не как изглеждаме от страни newsm78

Уанче, той ММ е болен на тема история и вече му се иска да се потопи в реалната атмосфера  или да види ферджета Laughing

Ех Перу не разбрах, че имате повод Hug бъдете здрави и се обичайте както в първите дни  Hug
И аз стисната консерва  Embarassed ама ако не склона да идем, той никога повече няма да ми предложи май  newsm78

# 53
  • Мнения: 961
Перу, много дълъг и щастлив семеен живот, огласян от детски смях и огряван от споделена любов Hug

Цвети, ми бременна съм я Party иначе мерси, сериозно много се надявам да стане и този път да е до финал, и дата съм си харесала, и едно момичешко и 3 момчешки имена имам, но си мечтая за принцеса Blush

За миткосване съм първа писта, днес бях на инсе, утре пътувам за нашите и после мисля да ида и до село татул, просто тям е моето магическо място, а за истанбул-струва си да се види, въпреки че на мен не ми хареса-ориенталски лондон, но аз съм изключение де, та това да не те обезкуражава. Пожелавам ти да се решиш и там да заченеш и после износиш до край Hug

# 54
  • Мнения: 2 497
Ох, не мога да ви догоня из темите ooooh!
Рейнбоу, силно стискам палци инсето да е успешно и скоро да тръпнем тук дали ще раждаш днес или утре Hug
Перу, много щастие, любов и разбирателство ви желая  bouquet
Нямам сили да се преобличам, та ще си остана с ориенталското облекло засега... достатъчно е оскъдно, пък аз съм настинала Crossing Arms Лека нощ от мен Hug

# 55
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Даре, страхотна както винаги  Hug Hug

Благодаря за съветите, но малко ме е страх да си организирам сама нещата за извън България, защото нямам много опит с такива пътувания, да не кажа почти никакъв. Виж ако е за БГ, нямам спирачки, но за навъъъън не ми се рискува, а и не можем да си позволим много голям бюджет сега след голямото нищо миналата година след инвитрото и налетите пари, та май ще заложим на туроператор. Майка ми доста пъти е пътувала с Бохемия и не са имали проблем, може би сега нещата са по-различни, в сравнение с предишни години. Ама то човек никога няма гаранция. Сега остава само да избера къде и за колко пари, а като придобия достатъчно опит и смелост  мога и да организирам нещо сама, но сега no

Рейнбоу, а честито ти инсе и да се грижим за младежите, да достигнат до заветната цел необезпокоявани и да бъдат спокойно и приветливо посрещнати. Hug Hug Hug бременна си вече, то е ясно  Praynig

Може ли да получа някой и друг адрес на лични за изпращане на картички.

Перу, да сте живи и здрави, да се обичате, уважавате и след някой и друг месец да се радвате на новото попълнение и плода на вашата "2-ра след 5 години среща"

За болката след цитото не мога да се изкажа много, но честно казано ми се струва, че може да е заради лекарката. Чувала съм, че не всеки може да взема добре такива проби, но за твое успокоение може да отидеш на друг лекар, защото тя като нищо няма да си признае, ако е в нея проблема. Дано утре вече да няма спомен от тази болка. Hug Hug Hug

Цвети, щом той организира всичко и иска да те зарадва, не се дърпай, защото втори път може и да няма. Мъжете са много чувствителни и като нищо друг път няма да повтори, дори и да ти се иска. Аз мисля, че ако няма някакви сериозни пречки, е добре да не му чупиш хатъра. Но все пак ти си знаеш най-добре.  Hug Hug Докато се публикувам, ти май сама достигна до един важен извод
ама ако не склона да идем, той никога повече няма да ми предложи май  newsm78

# 56
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Шери ми защото ще трябва да се явявам пак   Confused .

Аз не съм имала болка от цито, тук ги правят акушерките.

Рансън бързо оздравяване !

Манди  Hug , а дали няма да имате възможност за организирана, но самолетна екскурзия
Иначе, ако е за един град без наемане на коли и т.н, е лесно, не пренасищай програмата за да може да усетите атмосферата  Simple Smile
1. Купуваш билети.
2. Хотел или къща за гости
3. Транспорт от и до летище/ автогара
4. Пътеводител
5. Като пристигнеш се оглеждаш за инфо центъра винаги са разположени на централни места на летища, автогари, жп гари и т.н. От там си взимаш безплатни брошури и карта.
6. Зареждаш се добро настроение и предварително си принтираш билети, връзки, резервации .

# 57
  • Мнения: 5 037
Рансън как няма да си болна с това облекло.Я ела да се попечеш на моя плаж и ще оздравееш бързо.Няма да се даваш на грипа.

Уанче не се притеснявай  преди резултатите.Стискам палци да не се налага да се явяваш пак.

# 58
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Оох, Уанче,може и да успеем да намерим някоя самолетна и да се навием, ама много пари ще ни дойде, а и ние като танзу, ги изчисляваме в процедури, та да видим имам още време, не много, ама имам  Hug Hug Hug Hug помагате ми страхотно, благодаря, повече глави мислят по-трезво и продуктивно  Hug

айде лека и положителна нощ  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 13 937
Ауу нова тема имало, пак съм пропуснала  ooooh!

Чудесно заглавие   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт