Нашите кухни-57

  • 71 679
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 428
Когато купувате аспиратор имайте предвид за тези за вграждане ,че има модели при които лицето/видимата част /не винаги се предлага в кашона и се изработва от материала използван за вратички.Просто като си харесате модела обърнете внимание за да не стане така ,че вашият мебелист да е неподготвен при монтажа.Ако се налага той да прави лицето трябва да му кажете .

# 751
  • Мнения: 428
Аз да питам нещо, което много ме изненада. Мивката на Бланко я намерих в Герака с 70лв по-евтина от колкото в официалния магазин на Бланко. Как е възможно това- представители да продават по-евтино от прозиводителя newsm78 newsm78 То ясно, че от вътрешната отстъпка свалят, ама тия в Бланко как го позволяват?
Спокойно има го този момент не само при Бланко.говорихме по назад в темата именно за подобни схеми.Ти си е намерила със 70 по евтино,а този който ти прави кухнята може и още по евтино да е намери:))

# 752
  • Мнения: 1 532
Аз да питам нещо, което много ме изненада. Мивката на Бланко я намерих в Герака с 70лв по-евтина от колкото в официалния магазин на Бланко. Как е възможно това- представители да продават по-евтино от прозиводителя newsm78 newsm78 То ясно, че от вътрешната отстъпка свалят, ама тия в Бланко как го позволяват?

Нашата е от Герака, точно по тази причина. Не знам дали изобщо те ги взимат от официалния вносител просто.   Mr. Green

# 753
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Аз имам Бланко.  Heart Eyes

Черна, силгранит, вече повече от година е като нова, буквално. Всеки лев си струва за нея.

Радвам се, че на Шадоу му е било лесно,  Laughing, дано добре се е справил и не се раздуе около нея напред във времето.  Mr. Green

Пускам и снимка за невярващите. Grinning



Да нямам нещо общо с кухнята newsm78?

# 754
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Аз да питам нещо, което много ме изненада. Мивката на Бланко я намерих в Герака с 70лв по-евтина от колкото в официалния магазин на Бланко. Как е възможно това- представители да продават по-евтино от прозиводителя newsm78 newsm78 То ясно, че от вътрешната отстъпка свалят, ама тия в Бланко как го позволяват?
Ааа, може, може! И аз споделих, че си намерих една врата 50% по-евтина от неофициален представител.

# 755
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=829624.new#new

Общи условия

Активация на акаунт