Отговори
# 45
  • Мнения: 53
Здравейте момичета,
Рядко пишех, че работех, но сега ще имам много време.
С първата бременност нямах нито една контракция, че чак се налржи цезарово. Сега, обаче, в четвъртък, както
За козмети си шофирах и изведнъж получих такива контракции, че щях да катастрофирам. Останалото го знаете - но-шпа и магнерот, лежане, никаква работа повече, никакво шофиране и никакъв секс. Все неща, които обичам. Но важното е бебето да си стои в корема.
За дрехите втора употреба - аз от там си купих палто и плетени туники за бременността и съм много доволна.
За козметиката - с малката ползвах Судо крем и Бочко шампоан и нямах проблеми. Често и миех тялото без сапун и не съм я мазала с нищо за тяло.

# 46
  • София
  • Мнения: 73
Много любовна темичка, супер е Суити Simple Smile Аз само да се запиша Wink)) Днес ми се полага да си почивам, че съм рожденничка и ще си лежа цяяяял ден в леглото, че от понеделник пак на работа  Cry

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Привет и от мен или да кажа добро утро  newsm78

hristi1983 при нас дето се заричахме, че ще работим до края, май съдбата се намеси и ни сложи да си седнем на дупетата.  Wink

Maria_Galabova И тук да кажа Честит Рожден Ден! Хубав празник!

# 48
  • София
  • Мнения: 73
Благодаря много, Никки Simple Smile

# 49
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, мами Simple Smile
Аз поработих малко днес, после направихме малко шопинг с ММ, започвам вече, че едвам се движа Wink Сега ще се размажа на дивана и ще позяпам някой филм. Хубав уикенд!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 76
Seagirl беше писала във фб за магазин за ританки, който ще проверяваш Simple Smile Как е ?

# 51
  • Мнения: 3 546
ох, peru, ходенето веднъж помага, друг път не и аз не знам вече. Иначе имам топка, но се притеснявам да не се изтърва нещо или да не раздрусам бебо

# 52
  • Мнения: 120
диди_20 аз също съм с такива болки помага ми следното:
Лягаш на края на леглото , като краката /стъпалата / ти остават във въздуха да висят, и започваш кръгови движения първо с единият крак и после с другият , като сменяш посоката.
Т.е. десет кръга на дясно с десен крак /стъпало/ , и после десет кръга на ляво пак с десният крак и така после сменяш крака Simple Smile
Не ме бива да обяснявам , но се надявам да си ме разбрала Simple Smile

# 53
  • Мнения: 320
Запис и от мен - много романтична тема, супер е. Дано да пишем в нея само хубави неща Simple Smile Виждам, че съм ви запалила с темата за втората употреба - ако имаш тренинг не се изисква много ровене, бързо се ориентираш  Wink
Тази нощ ме боля гръб, не можах да спя добре, мислех си за бебка, за разни неща за купуване, ставах да ги записвам да не ги забравя, също и въпроси за педиатърката - смятайте до къде съм я докарала  Embarassed
Мария - честит празник - само хубави неща тази година за теб   bouquet
А Sweety така и не се похвали, но чакаме де, не сме забравили Simple Smile 

# 54
  • Мнения: X
Добро утро, момичета   bouquet

Събуждам ви с въпрос. Някой да се е спрял на шишетата на Tommie Tippie ? Мисля да взема антиколиколиковите им шишета. Спрях се на стерилизатор и помпа на същата марка, но сега умувам дали да ги взема Simple Smile


Аз първия път ползвах техни шишета след като спрях да я кърмя и бях много доволна. Имах стъклени на НУК , но тя се опитваше да си ги държи сама и й бяха тежки, а и с бибероните нещо не се сработиха Simple Smile) По много малко пускаше, тя се изнервяше и нататък е ясна картинката. Храненето продължаваше дъъъълго и мъчително. После случайно в един магазин ми хареса едно шише на Томи, взех го ей така, без да съм чела, питала, разпитвала, но се оказа супер!!  Много ми допадна  Wink Сега обаче ако си взема помпа на Авент сигурно ще си взема и тяхно шише (1 бр. за всеки случай)  Rolling Eyes


Aз тези неща взех от втората употреба, като нито са изпрани, нито изгладени, не са били по закачалките, затова са малко измачкани, но са уникално сладки и мънички (парите са смешни, а марките едни от най добрите според мен)  Heart Eyes
Скрит текст:

# 55
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
много са сладурски и уникални  Peace А и личи, че са качествени.

# 56
  • Мнения: 320
Mother of PrincesS- много са сладки и супер запазени- браво. Аз ако знаех как да кача снимки ще ви пусна да видите моите находки- 2 големи торби се натрупаха- като купувам от време на време Simple Smile
За шишетата на Tommie Tippie - подариха ми 2 пластмасови на Бебеманията и отделно си купих 2 стъклени на Avent - много искам да кърмя и се надявам да не ми трябват повече Simple Smile

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 886
На Tommie Tippie мисля да си купя помпа и ще ползвам шишето от комплекта. Иначе ще купувам стъклени шишета, вече взех едно на Нук, на първо време ще взема още едно, не знам още на коя марка.
И нататък ще купувам според нуждите.

# 58
  • Мнения: 243
Благодаря за мнението за Томи Типи   bouquet , май окончателно се спрях на тях. И аз се надявам да кърмя, за това ще взема само 2 шишета + още две малки - едното е подарък с помпата, другото със стерилизатора.

За болките в кръста и при мен се засилват все повече, а не съм качила много килограми + 5 в 24 г.с
А в едното ми бедро болките са толкова жестоки, че понякога не мога да стана Sick

# 59
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета,
да се запиша в новата темичка Simple Smile
за козметиката - ползвах с бамбина на Sebamed, за крусти едно мазило на Мустела, доволна съм и пак такива ще взема
за дрешките втора употреба - не съм купувала, взимала съм от приятелки, сега предимството на еднополовите - второто ще износва. Купих няколко нови неща, но ще спра Simple Smile
за помпи и шишета - имам Медела мини-електрик, няколко стъклени шишета на Нук. Трябва да си взема стерилизатор, тук вече мога и втора употреба да си взема, според мен няма смисъл да давам 200 лв.

Хубава вечер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт