Бебешка количка Chipolino Etro

  • 18 951
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 120
Здравейте, момичета. Включвам се и аз в темата с интерес. Терминът ми е месец април , но вече се заглеждам в количките. Вчера с ММ ходихме в Хиполенд, видях тази количка и много ми хареса. Страхотен дизайн. Сега видях в интернет, че имат и син цвят. Аз чакам момченце.
Ще следя вашите отзиви. Засега прочетох само хубави неща.

Да има я и в синьо и в зеленикаво (лайм), което също става за момченце. Сега видях в сайта на Чиполино, че са пуснали още цветове и десени Simple Smile Много са симпатични.

# 46
  • Мнения: 618
Благодаря за изчерпателния отговор.

# 47
  • Мнения: 5
И аз я ползвам вече 9 месеца. Гумите не ми скърцат, но никога не съм ги мила. Дори не знаех, че се свалят, само с мокри кърпички почиствам рамката. Вече и в седнало положение я ползваме и нямам забележки.

# 48
  • Мнения: 149
Ползвам етро от горе долу 9-10 месеца и нямам никакви забележки,много е лека и маневрена като недостатък единствено не ми харесва че седалката трябва да се свали за да се промени посоката,а при някои колички само дръжката се завърта и е по лесно особено детето като е на количката.Коша е голям и върши много работа Simple Smile  като цяло съм доволна и не съжалявам за избора

# 49
  • Мнения: 996
И аз съм много доволна от избора си,възхитена съм колко лесно и леко се управлява.За улиците и тротоарите ни няма да говоря,то не знам с какво трябва да съм- танк!

# 50
  • Мнения: 2
Включвам се година по-късно. Да кажа, че вече количката ни е малка. Разочарована съм. Кошът за новородено беше идеален, голям, широк, обаче като се трансфорнира... Ами дъщеричката ми е на 1г.2м. и вече главичката и опира на рамката. Добре че не се обляга по време на разходки, че да изкараме зимата. А пък за спане в количката дума да не става - въобще не се побира като пусна горния колан...

# 51
  • Мнения: 3
И аз съм от доволните вече 7 месеца. Нямам никакви проблеми и оплаквания от Етро-то, но вече започваме да сядаме, а не знаем как точно да вдигнем гръбчето. Отдолу кошът има едно метално нещо, каква е неговата функция. Ако някой може да обясни по подробно. Благодаря.

# 52
  • Мнения: 1
здрасти момичета.имам я. наистина мн е бяла,но супер лека и удобна. смених bexa line с тази

# 53
  • Мнения: 120
И аз съм от доволните вече 7 месеца. Нямам никакви проблеми и оплаквания от Етро-то, но вече започваме да сядаме, а не знаем как точно да вдигнем гръбчето. Отдолу кошът има едно метално нещо, каква е неговата функция. Ако някой може да обясни по подробно. Благодаря.



И аз се присъединявам към питането за желязото отдолу. Днес за първи път я пробвах седнала, супер е, но не знам трябва ли да откача желязото и каква му е функцията? Мамите с опит моля да споделят Simple Smile

# 54
  • Мнения: 14
Здравейте! Нашето момиченце е вече на година и три месеца.  Купихме количката малко преди да се роди. Страшно съм доволна. Освен, че е красива и се влюбих в нея от пръв поглед, е и много здрава и маневрена. В продължение на една година се бях сраснала с нея. Гумите са достатъчно големи, за да е стабилна, но не се и налага да ги помпаш като при количките с надуваеми гуми. Има си амортисьори и не друса на бебето. Колата ни е малка и едно от условията ни беше да се побира в багажника. Компактна е в сгънато положение, гумите се махат, което е и удобно за миене след разходка. Удобна е и за мен, и за детето. Докато детето беше още новородено, оставихме количката в съвсем легнало положение, махнахме възглавничката и сложихме матраче за количка. На бебето му беше и мекичко, и удобно, и достатъчно широко  Simple Smile Понеже родих в началото на м. Май, лятото беше пред нас и безкрайните разходки. Не ми се прибираше в хубавото време, а и бебето спеше много хубаво навън. Изминавала съм километри на ден с тази количка и все още е напълно здрава! Сенника е бял и в ярко слънце под него не е достатъчно тъмно, за да е подходящо за сън. Но аз му мятах един пъстър шал отгоре и той хем затъмнявше на детето, хем запазваше бялото да не се цапа толкова бързо. Страхотна вещ на разумна цена. Бих я препоръчала на всеки. Това лято детето проходи и ни трябваше по-лека и по- малка количка. Взехме й Чиполино Рио. Не е лоша, но Етрото си остава номер едно за мен  Peace

# 55
  • Мнения: 14
Желязото отдолу оформя седалката за седнало положение. То подпира ъгъла, който идва под коленете на детето, когато е седнало.   Wink

Общи условия

Активация на акаунт