Бебешка количка Chipolino Etro

  • 18 955
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Здравейте, на мен също ми харесва Етрото- най-вече заради дизайна. Аз я видях на живо и ми казаха, че е подходяща за новородени , защото бебчето може напълно да е легнало като е мъничко. Но си харесах и още една, ако някой е чул нещо за нея, може да пише Wink http://kasida.bg/product/32493/kombinirana-bebeshka-kolichka-chi … v1-kare-2015.html newsm12

# 31
  • Мнения: 13
Да Етрото има пълно легнало положение и според мен е много удобно за бебето.
Иначе тази другата, за която се колебаеш също изглежда добре, като гледам, така на пръв поглед има много малки различия с етрото, основно цветовете и рамата. Само виж дали е стабилна рамата, защото на нашите улици ще ти се налага често да оказваш натиск върху нея. И другото са гумите, защото някои колички са с помпащи се гуми (за тази не пише нищо такова, но все пак провери), което пак за нашите улици не е много практично, защото имам една позната която има количка с помпащи се гуми и вече доста пъти ходи да и лепят гумите.
Разбира се това си е мое мнение, важното е на теб коя ще ти хареса и ще ти бъде удобна.
Успех с избора. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 15
Благодаря много за изказаното мнение Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 996
Тази с какви гуми е? Помпащи или не и да не са пластмасови?

# 34
  • Мнения: 15
Количката е с пластмасови колела, непомпащи Wink

# 35
  • Мнения: 996
Просто чудесно  #Crazy

# 36
  • Мнения: 15
За нашите улици наистина е по-добре да са помпащи....ама незнам Simple Smile

# 37
  • Мнения: 996
Видях количката и много ми хареса,в момента е намалена и съм пред дилема дали да я взема,въпреки че е рано още.Гогорих с продавачката в магазина,недостатък й било,че не й се свалял сенника и нямало как да се пере,но като размислих има начин-ще го занеса да ми сложат тик так копчета или нещо такова.Фаворит ми е,на 100%.

# 38
  • Мнения: 84
Днес с ММ я видяхме в хиполенда влюбих се супер як дизайн ,лекичка вмомента е намалена , но по късно ще купуваме количка дано и тогава да е намалена . Много ми хареса а и ММ я одобри а рой имаше претенции за големината на колелетата ,но тези му харесаха !

# 39
  • Мнения: 996
И аз ще се въздържа за момента,но наистина ми е фаворит. Страхотни цветове.

# 40
  • Мнения: 5
Относно сенника - сваля се, но остава пластмасовата конструкция, което значи че не може да се пусне в пералнята. Но предната седмица много успешно си го изпрах под душа, така че не мисля че е кой знае какъв проблем.

# 41
  • Мнения: 88
Здравейте, момичета!
Аз съм бъдеща мама с термин през април. Разглеждам за количка и попаднах на Етро. Чета само хубави неща за нея, общо взето много ми допада и най-вече това, че коша е един. Аз съм практичен човек и не ми се трупат вещи. Гледах клип за количката, но не успях да преценя размера и в сгънато положение. Дали се събира в малък багажник? Друг въпрос-когато коша е трансформиран за новородено с тази подложка, която е на снимките ли остава или има друга? Защото пишеха някои мами, че имало матраче за това положение. И последно наистина ли облегалката не се регулира?
В петък е черен петък в хиполенд и реших да пиша да попитам преди да съм я взела Simple Smile
Благодаря, мамчета!

# 42
  • Мнения: 996
От влера съм с нея и съм супер доволна,страшно е маневрена и леко се движи.Имам и кошницата и я ползвах веднъж с адапторите. Заслужава си!

# 43
  • Мнения: 618
Здравейте, момичета. Включвам се и аз в темата с интерес. Терминът ми е месец април , но вече се заглеждам в количките. Вчера с ММ ходихме в Хиполенд, видях тази количка и много ми хареса. Страхотен дизайн. Сега видях в интернет, че имат и син цвят. Аз чакам момченце.
Ще следя вашите отзиви. Засега прочетох само хубави неща.

# 44
  • Мнения: 120
Здравейте мами,
Аз съм от Юли месец с тази количка и съм много доволна. Супер маневрена е и с хубави амортисьори на всички колела. Взех едно допълнително матраче за да спи по удобно в нея и нямам забележки. Беба даже и в къщи обича да си поспива в нея. Най ми харесва че гумите се свалят супер лесно и като се приберем само ги свалям и измивам в банята. Още не съм я ползвала в седнал вариант, но от известно време щракам само механизма на гърба и става в леко подигнато положение само на гръбчето и беба много се кефи (вече не и се седи само легнала).  Кошчето за кола (има и сенник) от начало и беше неудобно, но сега е по голямка и е добре. То май всички са така в началото, заради формата.
Единственото което  не ми харесва е, че гумите много се разкърцаха от нашите прекрасни улици Simple Smile
Пробвах да ги смажа, но нямаше ефект. Това може да е и от честото им миене Simple Smile
Като цяло съм много доволна и лесно се сгъва и прибира в сравнително малкия ми багажник. През подлезите и в асансьора също влиза. Може да се сгъва и с коша на нея, което също е голям плюс (заема по-малко място в къщи).
Много внимавайте колко ще са ви широки гумите, защото с нашите тесни асансьори ако не влиза е пълна мъка да я качвате на ръка всеки ден.

Ако искате някакви размери, мога да ви пиша.
Препоръчвам я

Хубав ден Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 13:29 от katq_82

Общи условия

Активация на акаунт