Бебешка количка Chipolino Etro

  • 18 827
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,

някой има ли мнения за тази количка - Chipolino Etro. Тя май е нова, но моля ако някой вече я ползва и има впечатления да ги сподели. На мен ми се вижда добра.

Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: X
И аз се интересувам от нея,писах в темата за бебешките колички.Май ги има в хиполенд.Който ги е виждал да сподели впечатления до най малка подробност ако може ☺

# 2
  • Мнения: 109
Аз съм се спряла на тази количка. Видях я в Хиполенд.

Първо, много е лекичка, рамата е около 8 кг, заедно с коша е общо 12. Платовете са много добри, качествени и плътни и много красиви.

Количката е доста маневрена.

Идеално решение е за хора, които не искат кош за новородено отделно. Сегалката става идеален кош и си има матраче. Аз лично не искам кош, защото няма да имаме толкова място вкъщи за съхранение.

Ами това е - препоръчвам да отидете и да я видите на място.

# 3
  • Мнения: 71
Много са ми симпатични на вид, но са прекалено бели Simple Smile

# 4
  • Мнения: 24
Вчера гледах тази количка и ще кажа какво не ми харесва - 1. Струва ми се много тясна седалката,2. За да използвам пълното легнало положение, трябва да гътна целия кош,т.е. няма степени на гръбчето. Тези неща за мен са от значение и затова се отказах от модела. Иначе, за който харесва бяло, е хубава на вв...

# 5
  • гр. Бургас
  • Мнения: 139
И аз засега съм се спряла на нея . Много е свежарска и общо взето си има всички нужни екстри . Лека и удобна е , коша е един , седалката може да се обръща и в двете посоки , матрачето на седалката се сваля да се пере , материята е много хубава . Единствено ме притеснява , че на задните гуми май няма амортисьори ( а на предните има , което е странно ) , и другото което е ... когато е в положение на кош за новородено предпазните колани май не могат да се махат и сигурно трябва допълнително да се слага матраче , за да не убива на гръбчето на бебо . Все пак засега в нея съм влюбена най-много. Ще следя за още мнения по въпроса  Wink

# 6
  • Мнения: X
Офф гледам я на снимки много ми харесва,всъщност светлата част чисто бяла ли е?И става ли за новородено аз чакам юни бебче,гръбчето може ли напълно легнало и доколко месеца ще се побира това бебе в така наречения кош нещо не ми е ясно,а към количката столче за кола ли е това,не съм купувала колички и никога не съм гледала,та не ми е ясно кое е недостатък,кое предимство ☺

# 7
  • Мнения: 5
Бихте ли казали в кой магазин и в кой град сте видели на живо тази количко, понеже аз ходих в два Хиполенда в София и я нямаха налична

# 8
  • Мнения: 71
Преди време я мярнах в Хиполенда в Хит-а в Младост.

# 9
  • Мнения: 24
Аз я видях в хиполенд в Плевен

# 10
  • Мнения: 2
Здравейте! Вече повече от месец разхождам бебка с ЧИПОЛИНО ЕТРО и мога да кажа, че е много удобна, супер маневрена е и има амортисьори и на задните гуми, само че са скрити. Единственият минус е, че покривалото за крачета се закопчава за предпазния борд, а не за сенника (както е при отделните кошове за новородени). Но все пак разстоянието не е толкова голямо и бебчето е добре защитено от студ и вятър. Много е свежа и определено събира погледите Wink

# 11
  • Мнения: 14
Здравейте, мислите ли че е подходяща за дете на 1 годинка. Търся нова количка и тази ме "грабна".

# 12
  • Мнения: 120
И аз засега съм се спряла на нея . Много е свежарска и общо взето си има всички нужни екстри . Лека и удобна е , коша е един , седалката може да се обръща и в двете посоки , матрачето на седалката се сваля да се пере , материята е много хубава . Единствено ме притеснява , че на задните гуми май няма амортисьори ( а на предните има , което е странно ) , и другото което е ... когато е в положение на кош за новородено предпазните колани май не могат да се махат и сигурно трябва допълнително да се слага матраче , за да не убива на гръбчето на бебо . Все пак засега в нея съм влюбена най-много. Ще следя за още мнения по въпроса  Wink

Коланите се свалят...питах Simple Smile
А количката може да се види и в магазин Комсет и този на Чиполино разбира се 😉

# 13
  • Мнения: 16
И аз си харесах тази количка, не съм я виждала на живо, искам да попитам подходяща ли е за зимния период ? newsm78

# 14
  • Мнения: 1
И аз си харесах тази количка, не съм я виждала на живо, искам да попитам подходяща ли е за зимния период ? newsm78
[/quote  количката е подходяща за всички сезони аз лично съм я закупила зимата  и  бях изключително доволна защото коша се върти към майката и срещу нея .. има голям сенник който пази завет и скрива добре и от слънце .... има положения на седалката  , аз лично използвам седалката и като кош за кола .. лека и маневрена е ... много плавно вози .... и има страшно голям кош за багаж. Grinning Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт