За смеха на публично място

  • 14 807
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 710
Преди време бяхме ходили с една приятелка и дъщеря ѝ(10г.) на театрална постановка (комедия).
На смешните моменти всички се усмихвахме сдържано, а детето се хилеше малко по-шумно. В смисъл не се превиваше от смях, а издаваше "хихихи". След представлението главният актьор ни настигна и подари букет на малката, защото оценила най-искрено труда му.  Laughing

Аз не съм ходила да гледам комедии на кино. На кино гледам разни измислени 3D екшъни(заради ефектите). Не мисля, че смехът на някого би ме подразнил. Нали това е целта на комедията - да разсмее. Разбира се, ако някой преиграва и се хили 5 мин на 3 секундна сцена, сигурно бих се подразнила.  Thinking

# 16
  • Мнения: 46 627
За да се стигне до забележка, значи е било нещо повече от, как да го кажа, стандартното.

Лично мен дори да ме дразни, не бих направила забележка, единствено, ако ми ритат стола го правя.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 388
Ооо, ритането на стола е   Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 16 217
Аз не се смея нон-стоп или пък продължително, всъщност аз самата се дразня на изкуствен смях - лично съм свидетел на "хихихи" от страх Shocked Shocked Shocked, или моя близка, възрастна жена, която същото изрича "хихихихи",  когато разказва нещо, което не е смешно, ей така, да запълни времето - аз се смея  гръмко само на сцените, които са много смешни. Вече обясних, че някой сцени ги "краквам" малко по-рано от останалите в залата, защото вече съм разбрала какво са казали на екрана, вместо да го прочета.

# 19
  • София
  • Мнения: 16 217
За да се стигне до забележка, значи е било нещо повече от, как да го кажа, стандартното.

Лично мен дори да ме дразни, не бих направила забележка, единствено, ако ми ритат стола го правя.

  Laughing Laughing LaughingЕдинственият път, когато реших, че са ми ритнали стола, се оказа сериозно земетресение, а ние бяхме на кино. Пак комедия. Чак се огледах да вид кой е. Ако не се беше обадила зълвата по телефона, нямаше и да разбера, че е било земетресение.

# 20
  • Мнения: 1 765
Аз не се смея нон-стоп или пък продължително,.....  аз се смея  гръмко само на сцените, които са много смешни.
Ами има хора които не го понасят този вид смях. Peace

# 21
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да не се хилиш докато потъва  ди Каприо...
Последно се смях с глас на "Интерстелар"- в най-'драматичните" моменти Laughing. Хич не ми пука кой какво си мисли и не държа да съм "дама" Crazy.

# 22
  • София
  • Мнения: 16 217
Аз си казах как реагирам - онемявам. И после комедията ми е отровена, гледам я разконцентрирано.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 818
Само веднъж ме подразни една такава заливаща се от смях персона. Не спря да се смее на една постановка, която за мен беше скучна, та направо тъпа. Нищо не й казах, но си помислих, че е идиот. Пред нас хората се обръщаха да я гледат. Ужасно цвилеше.

# 24
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 365
И аз се смея, понякога гръмко, понякога не толкова. Отишла съм на комедия,за да се забавлявам, не за да се притеснявам дали на Мара или Пена смеха ми ще им се стори не на място, висок и т.н
Като не искаш да чуваш чужди смехове си стоиш у вас и си гледкаш на спокойствие филма.  Laughing

# 25
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Е, не, чак толкова крайно - то ставаше дума за горе-долу приличен смях Peace
Иначе, като искаш спокойствие стой с в къщи, пък аз ще изпикая между седалките...щото не мога да стискам Peace

# 26
  • Мнения: 14 654
Много странен случай, досега не ми се е случвало някой да се хили толкова гръмко, че да ме дразни, нито пък на мен са ми правили забележка. Разбира се, че на комедиите хората се смеят.
Възможно е да изглеждаш странно докато се смееш и превиваш на две и да изглежда, че преиграваш. А може просто да имаш много неприятен смях. Принципно одобрявам идеята да се съобразяваме с останалите, щом забележка ти е правена не само веднъж и от различни хора, очевидно и ти имаш вина.
И на мен ми се танцува на някои концерти, но като виждам, че никой от публиката няма да вдигне мързеливия си гъз, оставам и аз седнала.

# 27
  • Мнения: 3 231
...вече трети път на трета различна комедия ми правят зебележка други зрители, да не се смея толкова силно
Съобразявай се. Явно има нещо в силата, височината или тембъра на смеха ти.

Кво значение има дали си права или крива. Важното е, че смехът ти е кофти и дразни околните. И те ще ти правят забележки, докато не спреш.

Изборът си е твой.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 376
На мен звукът в киносалона ми е толкова силен, че никакъв друг звук не ми пречи да гледам. Сигурно това е и целта.
Имах една съученичка, чийто смях беше като картечен огън.  Laughing  Моментално започвахме да се кискаме околните. Много смешен и заразен смях. 

# 29
  • Мнения: 4 199
Може  би правиш някакви ''откоси'', които сепват останалите, аз, понякога, когато не очаквам нещо смешно, а то се случи, правя такива, тип изненадан смях.

П.П. Помня на разни комедийни филми по ТВ, озвучавани с изкуствен смях, имаше една жена с особено неприятен, хиенски вик, често въртяха именно този тип смях и го познавах че е той , именно по тази жена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт