Месецът на виното и любовта, носи две черти на цялата тайфа (бъдещи мами над 35)

  • 19 674
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Перник
  • Мнения: 1 920
По едно сутрин.

# 736
  • Мнения: 8 532
Перу, не знаех, че се казва така. Вече си чувстваме и двете с моята приятелка информирани Simple Smile
Вчера ядохме ето това от магазина купено. Не е лошо. Плънката беше от маково семе. Но на мен тестото ти беше малко по-сладко, от колкото харесвам.
https://vkuhniata.wordpress.com/2009/11/21/hamantashen/

Последна редакция: ср, 11 фев 2015, 13:23 от DarinaK

# 737
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Даре, то си е арабско ястие, в Израел може д аму викат и Хацилим бе’тхина.

# 738
  • Мнения: 963
И аз съм на 13.02.  на лекар

Скрит текст:
МЦ ми дойде снощи и ще ходя да проверя какво става със задържаните ф-ли и дали ще започвам нов опит този Ц или не

Нежи, сори, само горе главата, и на нашата улица ще изгрее слънце Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 10 704
Даре не знам защо не виждам никаква снимка- ни вчера, ни днес..

# 740
  • Мнения: 8 532
не знам Магнетче, аз съм ги качила с линк от моя ФБ. Не са скрити. Ама като се върна ще направя албумче.
http://fbcdn-video-g-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xpa1/v/t42.1790-2/ … c4e780743ab0966a1

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Дарина,хубави снимки...и на мен мнооого ми се пътува,ама  Confused Ако ударя някога печалба точно това ще правя...
Иначе чакам да ми дойде ц. та да си повторя изследванията...

Аз да споделя с вас...
Скрит текст:
днес сутринта близка приятелка/кръстници сме на сина им/ се обади,че е родила Мария  Heart Eyes Много се зарадвах!
Малко по-късно обаде друга приятелка се обади,че АГ-то и казал,че не са добре нещата...Бременна е от няколко седмици и сега отива за 2-ри път,уж изследвания щеше да и пуска...Много малък бил зародиша,т.е. не отговарял на Г.С.Тя вярно е слаба,ама...зле е,реве.В петък пак ще ходи.Има и леко зацапване,изписал и нещо...Та 2 новини до сега.Хубава и лоша.Дано с втората всичко се нареди  Praynig

# 742
  • Мнения: 5 037
Магнет и на мен не ми дава снимките.Видях ги като публикувах отговор ,отдолу на страницата.

Мистична,честита радост.За втората новина дано всичко е наред,не е до слабост.

# 743
  • Мнения: 1 207
Нежи съжалявам, дано следващия е вашият опит  Hug
Ината аз пък имам добро предчувствие за вас  Flutter Стискам палци и вярвам в успеха ви.
Даре завиждам ти, така ме гърчат на работа, ММ 4 дни го няма, а как ми се ходи по чужбинско. Опитвай всичко на ред, докладвай тук и качвай снимки.
Рейнбоу и на теб една  Hug
Цвети да се стяга и да не бяга, че ще я стигне дългата ръка с точилката  Naughty
Рансън ме радва особено  Flutter
Мамче, работя и за това не се разписвам често.Още няма цикъл, заплашва ми планирания СПА уйкенд (другата седмица де  Crazy) и се чудя дали да го предизвиквам или да си откарам в чакане  newsm78.
Отивам за кафе и пак ще ви нагледам.
Нова тема кога ще има? Да не ни заключат тая?

# 744
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Оф, днес докато се натуткам  вие почти изписахте темата Simple Smile
Нежи, едно голямо гуш и от мен.Дано следващия опит е успешен  Hug
Ината, и на теб стиснати палци за успешен опит  fingerscrossed
Даре, супер снимки и тези уши на Аман много вкусни изглеждат  Wink
В петък и аз съм на изследвания и на доФтор, днес най-после ми дойде(след 61дни)закъснение, та да видим каво ще правим. Успех в петък на всички в нужда  Hug

# 745
  • Мнения: 13 965
Петък 13 ти се очертава съдбовен ден, стиснати палци за всички  Hug

# 746
  • Мнения: 3 406
Леле, изобщо не съм се усетила, че този петък е 13-ти.  ooooh! Ще трябва да купувам гинко билоба и за мен, не само за мъжо  hahaha

# 747
  • Мнения: 1 679
Излезе СГ на ММ- нормозооспермия. Супер объркана съм и не знам сега това какво е, дали има шанс.. smile3511

# 748
  • Мнения: 2 501
Креми, по-добре от това няма накъде!  Hug
Нежи, щом е по едно, се прилага схемата, която ти написах.
Първите два пъти бях в твоята клиника, и на медрол и така ми го спираха, третия опит бях на преднизолон по 2 - спрях го пак по схема, само че малко по-различна.

Последна редакция: ср, 11 фев 2015, 15:19 от Keй

# 749
  • Мнения: 3 406
 newsm78 newsm78 newsm78 Креми, аз мисля, че това е заключение, когато е нормална СГ ... ама не съм сигурна

Общи условия

Активация на акаунт