Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 81 380
  • 2 842
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 870
Понякога имам чувството, че съм се родил на не правилното място, много обичам студа и зимата. Кво му е и на вятъра.
Нино Peace

# 331
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми...пронизващ е и разболява, докато ако не е ветровито, може да се разходиш и на -20 преспокойно. Я пробвай на -20 и 50 м/сек., само да не ти варим жито после.

Гледате ли фактора Wink

# 332
  • Мнения: 4 569
Светалчо, пиши после дали ти се е получило и дали ти харесва.

Да ви питам как се казва това
Интересно ми е варненки и бургазлийки как му казват.

В хладилника ми е топло.  Shocked Имаше развалено сирене, а кофичката кисело мляко беше топла. Бяха на горния ред, не до лампата. Иначе тя нагрява нещата до нея.

# 333
  • София
  • Мнения: 10 825

Да ви питам как се казва това

Диадема

# 334
  • Варна
  • Мнения: 10 631
Диадема

# 335
  • Мнения: 4 892
Гледам Фактора, Невена сякаш пресили. Обаче готино е!

# 336
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
....
пп: Лили, да не забравиш да ни пишеш какво те тормози днес!
Не съм забравила. То не се забравя това преживяване.
Скрит текст:
Имах отново проверка.
Нещо са ме набелязали и аз знам защо, но не ми харесва това отношение. Този път е без експерт, само вътрешна.
Мина, криво ляво, направих каквото се искаше от мен, после изслушах с интерес и препоръките, обаче нещо не мога да си намеря място.
Хем гледам да не ми дреме и да не се терзая, хем ми е криво заради отношението. Няма да ме изплашат, нито ще се откажа от това, което искат да се откажа с тези проверки, нито пък ще ме хванат да правя нещо нередно, защото просто няма такова. Това следене и очакване на педал постоянно ми е неприятно. Сега ми каза, че ще влезе скоро и без да ме предупреди. Ми да влиза, ще покажа пак същото, а то е каквото трябва.
Просто не е попадна на човека, който може да манипулира или още по-лошо - да притиска с такива методи.

Е браво бре: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 18 нови отговора.
Лиле, познато ми е това отношение! Имах подобна "любовна" история с предишната ни директорка. Историята завърши с развод... между нея и училището, доброзорен!  Peace
 Hug Hug Hug
Светалчо, чакам!   bouquet

# 337
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Венче. Party

# 338
  • Мнения: 4 740
Добър вечер, мили мои  Hug

Нещо не ми харесва в тази Невена и това е..  Crossing Arms

# 339
  • Мнения: 4 569
И аз го знам като диадема (от София съм), но една мома бургазлийка го нарича венче. Разбрахме се за какво говорим чак като й го показах.
За пиперката и чушката вече се разбрахме.

Акаша, от оня край ли си?

# 340
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Да. Grinning

Аз ги знам и двата варианта, но ползвам венче нарочно, защото ми е смешно. И малката я научих на венче, а тя носи такова всекидневно. Mr. Green

# 341
  • Мнения: 4 892
Нещо озвучаването ли е кофти  Thinking има нещо.

# 342
  • Мнения: 4 740
Нещо озвучаването ли е кофти  Thinking има нещо.

И аз така мисля, но почти винаги на финалите на музикални предавания стават подобни неща. Явно вече ги мързи накрая и се излагат  Mr. Green

# 343
  • Мнения: 9 487
На това едно момиоче му викаше кариолка  Laughing

Гледам фактора ама погледах и новините малко, заради майчинските  Tired

# 344
  • София
  • Мнения: 18 679
Аууу, драха се и двамата като заклани Laughing Те от старание, горките, ще си изплюя сливиците.

Диадема е това, какво венче Shocked

Общи условия

Активация на акаунт