Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 039
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • На север
  • Мнения: 1 377
Включвам се и аз в новата тема Simple Smile След като тръгнах на фитнес взех решение, че поне за сега ще карам само на фитнес. За сега ми е още доста трудно, но се натискам на макс. Тренирам два дена по 2 часа и час и половина наистина много интензивно и всички мускули, както и интервално бягане поне половин час и правя и разтяганията на Руми накрая на постелка. След което почивам един ден и отново пак два дена после. Излизам от фитнеса мокра като от душ  Mr. Green но happy. С диетата и тренировките свалих само едно кило за цял месец! Embarassed Надявам се сега вече да се раздвижат нещата. Спазвам много стриктно режима ѝ и давам всичко, на което съм способна във фитнеса и мисля да карам така до лятото. Моля се да има добър резултат, а не пак по едно кило на месец... В такъв случай като се прибера в България ще трябва да се изследвам какво не ми е наред. Установих, че с подходяща музика и пълен фитнес с грамадни викинги  newsm62 се тренира много по-интензивно и мотивирано.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 439
Аз все още не тренирам с Руми, но много искам да започна. За това съм тук и ще ви следя. Blush

# 17
  • Мнения: 29
Здравейте, аз тренирам с Руми от три месеца  в нейният фитнес клуб.Преди съм тренирала с нея но прекъснах за 1 година.Тренирах с безплатните тренировки от нейния сайт. До този момент съм -5кг което е супер ,бях 63кг сега съм 58,не съм си  измервала обиколките от вас разбрах че това е хубаво да се следи.До сега бях на ниво начинаещи месец 1,2  но в месец 3 трябва да пробвам тренировките от следващото ниво . МНОГО МИ Е ТРУДНО ниво 2 и пак съм на ниво 1 даже и то ми трудно в месец 3 сега е трета седмице от месец 3 и по програма правя ниво 2 месец 2(въпреки че  съм начинаеща) и вчера направих само три кръга от 4.Много сте ми полезни и  мотивиращи БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ Heart Eyes А за Руми нямам думи  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 170
Здравейте. Включвам се - храненето ми и аз не знам точно какво е, но откъм тренировки съм добре. Хубав ден  bouquet

# 19
  • Мнения: 373
Да се включа и в тази тема Grinning
Тренирам с Руми от около 3 месеца. Отначало започнах с Божествени тела, а от 01.01 съм на 90ДП, ниво 2. В началото ми идваше малко леко, но си добавях и нещо отгоре, за да не съм съвсен неуморена. Почивам един ден в седмицата. Ниво 3 ще започна веднага след ниво 2, след това ще му мисля  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 18
fllower82 аз имам същите проблеми,без бричове, но като цяло по-едри бедра- ген Mr. Green Би ли споделила резултатите от житния режим след като приключи? На мен ми се видя много страшен и не се реших. Иначе след 90 ДП забелязвам, че бедрата ми се постегнаха.

# 21
  • Мнения: 185
Здравейте,тренирам с Румяна от около месец и половина,почнах отначало програмата за начинаещи,но мисля само 1 седмица и след това да мина на 90ДП . До тук без диета,но с ограничаване на сладко и тестено - 3,5кг

# 22
  • Мнения: 742
Здравейте и от мен! И аз чакам в момента Руми да ми изготви програма+хранителен режим и стартирам.Момичета,колко време й отнема?Аз вече губя търпение.

# 23
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
fllower82 аз имам същите проблеми,без бричове, но като цяло по-едри бедра- ген Mr. Green Би ли споделила резултатите от житния режим след като приключи? На мен ми се видя много страшен и не се реших. Иначе след 90 ДП забелязвам, че бедрата ми се постегнаха.


Здравей,аз житния режим реших да правя по-скоро за пречистване,днес приключих и свалих 3 кг,това са ми последните килограми за сваляне ,то вече няма накъде...Simple Smile
Чувствам се по -лека и енергична,коремчето ми се стопи и бедрата са малко по-добре,но сега трябва да се активирам да тренирам за да се постегна,защото нямах сили по време на режима. Не знам тези килограми,който свалих дали не са вода,но и да умувам няма да разбера,сега трябва да поработя за стягане и оформяне.
Относно бричовете,малко се постопиха,ханша също,но краката ми в горната част все още имат тлъстинки...Според мен трябва да работя същевременно и за горна част повече за да се получи баланс.
Понеже от лятото тренирам с Руми,наскоро си разглеждах първите снимки,който съм пращала и съм супер доволна. Има още доста да работя за стягане,даже ще погледна някой тренировки специално за това.

# 24
  • Мнения: 561
Мерче  Hug за темата, а и не само  Laughing

Записвам се да ви следя засега. Приключих с 90 ДП и известно време ще съм на Шалийн Екстрийм, но да не ви изпускам от поглед.

# 25
  • Мнения: 663
Днес започнах 90 дневното от второ ниво, имам си и режим от Руми. Simple Smile

# 26
  • На север
  • Мнения: 1 377
Искам да попитам как се справяте с липсата на сладко? Аз имам моменти, в дните когато нямам въглехидрати достатъчно, изпитвам голямо желание за нещо слдичко. Позволявам си един ред от шоколад черен, но мисля че не е добре. Може би заради това не свалям почти и съм заседнала на едни и същи килограми вече две седмици близо. Когато много ви се яде сладичко какво правите? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 2 401
Искам да попитам как се справяте с липсата на сладко? Аз имам моменти, в дните когато нямам въглехидрати достатъчно, изпитвам голямо желание за нещо слдичко. Позволявам си един ред от шоколад черен, но мисля че не е добре. Може би заради това не свалям почти и съм заседнала на едни и същи килограми вече две седмици близо. Когато много ви се яде сладичко какво правите? newsm78

Аз си правя десерти със стевия. Ама пак трябва да се внимава с похапването, защото калориите от останалите съставки си остават  Simple Smile Чая също със стевия го подслаждам. Сега съм на един страхотен шоко чай  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 405
Когато много ви се яде сладичко какво правите? newsm78
Ядем  Grinning

# 29
  • Мнения: 6 276
Когато много ви се яде сладичко какво правите? newsm78
Ядем  Grinning
Joy Чудех се какъв полезен съвет да дам, но всъщност това е истината и при мен. Щастливка съм, че не обичам много сладко и без това. Но понякога имам желание и си хапвам си нещо. По-добре така, отколкото да търпиш, докато полудееш. Hug Един ред черен шоколад е добре (аз ям 1-2 блокчета от 90% какао на Линд), просто да не е всеки ден. Ако ясно си даваш сметка, че това натрапчиво желание при теб идва от липса на въглехидрати, увеличи си малко въглехидратите за сметка на шоколада. Peace

Общи условия

Активация на акаунт