Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 65

  • 32 013
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 439
Здравейте  Hug

Аз снощи се отчитах в старата тема, та сега така на "голо"  Mr. Green

Мери, ЧРД! Жива и здрава, много щастлива и обичана!

Би, колко си грациозна и фина   bouquet А малката е голяма сладурка - какви очи  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 003
Честит Рожден ден , Мери!!!! newsm59 

# 32
  • София
  • Мнения: 655
Честит Рожден Ден, скъпа Мери! Бъди здрава и усмихната, с късмет и лекота постигай всичко, което желаеш!   bouquet  bouquet  bouquet

Би, просто си зашеметяваща! Шапка ти свалям, че успяваш да поддържаш уникална форма с грижите по цялото домочадие! А малката кукла е приказно красива!  Heart Eyes

Фея, в София ли идваш? Да направим едно посрещане и да се съберем, а?!

Отчитам W6 от БР, доволна съм, защото не съм излязла от форма след голямата "почивка".

На Свети исках да пиша, че и моето 3 годишно трудно яде зеленчуци, дори и сготвени. Много ми е тежко с неговото хранене. Sad Явно тез мъжките определено се гледат и по-трудно, и са по-капризни.  Confused
 

# 33
  • Мнения: 69
Здравейте
Merry честит рожден ден , здраве и щастие и мноого любов!
 Би , найстина си уникална ,свалям ти шапка и за труда и за резултата!
Тази сутрин Румяна и дупе предизвикателството.
Отичат и 4 дена много примерно хранене и минус на кантара, веднага мръдна ,а може и да е резултат от голямото съботно-неделно  тъпкане.Довечера ще празнуваме РД на баба ми ,84г., (РД беше в неделя ,но днес всички сме свободни ) та и аз ще хапна торта ,ами една баба имам -за нейно здраве е Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 1 835
Би, ето такива снимки трябва да има в началото на всяка тема (че и по средата и в края може Heart Eyes) за такива като мен - мотивиращи и надъхващи!
А малката сладурка идеално се справя с ластиците - така трябва да са сложени около тялото!  Laughing

Merry , честит рожден ден!! newsm51

Днес  не ми беше ден с  видеата. Премахнали са клиповете  на Джилиън от руския сайт http://www.fitnessera.ru/revolyuciya-tela.html. Освен това и не тръгват някои от клиповете на 30 Day Fat Burn на BeFit  и разбира се точно това, което ми е по план.
Намерих ги  на друго място и по по план продължих с Тренировка 1 на БР Джилиън.  Но цялата 30 дневна програма на 30 Day Fat Burn  не я намирам никъде.

За закуска - кисело мляко с  ленено брашно, орехи и стафиди. За пръв път ям ленено брашно и не е лошо за разнообразяване на закуските.

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Идвам и аз при вас - пак без отчет, не че нямам желание, започнахме ремонт на банята и като се прибера имам време само да чистя, малката през това време е при нашите (вечер си я взимаме), че иначе става ужас - така ще сме поне до понеделник, после ако всичко си е наред и това пусто гадене спре ще продължа с тренировките.
ЧРД на Люба на патерици и на Мери - пожелавам ви много здраве и щастие   bouquet Люба прекрасни момичета имаш, Би също  Hug За фигурата на Би, просто нямам думи - уникална, браво за положените усилия  Hug

# 36
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро!

Както писах на Мери преди малко "идвам си у нас в темата" Simple Smile
Мери, честит рожден ден и тук   bouquet
За изминалите седмици разбрах, че тук има хора, с които не искам да прекъсвам връзка, които ги е грижа повече от колкото съм предполагала. Като ни приеха с малките в болница, Dandiela беше от първите, които се свърза да пита как сме, а след нея и други хора от темата ми писаха, Мери, Госпожица Лаленце и за всички останали  Hug големи прегръдки

За тези, които не знаят, пък искат да разберат, изчезнах, след като във ФБ групата бях определена индиректно като хейтър, живея, за да нареждам Румяна едва ли не  Tired... Пък аз винаги съм препоръчвала тренировките й за начинаещи. Друг е въпросът, че след това според мен няма какво да предложи. Но пък аз предпочитам друг вид тренировки... както и да е.

Та ей ме на у дома  Laughing  Липсвахте ми всички  Hug  

И да не ме нарита Мери, ще дам отчет от вчера  Mr. Green

Сиси клек - до отказ
Лег преса с акцент
Плие клек
Страничен напад на Смит машина само с лоста
Клек с щанга зад врат с 15кг
Хип тръст с 15кг
Това е един кръг, направих 3, след всеки вкарах кардио - 150 джъмпинг джакс, 50 латерални подскока (тук ми дойде МЦ за 3-ти път през последния месец), 100 катерача
Завърших с 30 мин. кардио.

Трябва да кажа, че "скелета" на тренировката е по Юли, другото си е мое, не че има значение  Peace

Днес мисля да направя на Боб йогата и да си запазя час за АГ. Не че до сега не пропуснах 3 такива, вече нямам очи да звъня, но нямаше как - в 2 от случаите децата бяха болни, в 3-тия проспах часа  Crazy

Фея, ако дойдеш в София и не се обадиш, ще дойда до NYC и ще те предизвикам на онова 24-часовото дето го организирате...мисли му! Laughing

# 37
  • Мнения: 1 003
Теди , радвам се , че се върна.  Hug
Мисля ,че доста пресилено реагира в групата. Никой не е целял да те засегне.

# 38
  • Мнения: 111
Мери , Честит Рожден Ден! Желая от всичко по много!   bouquet   bouquet   bouquet
Би , ти си просто СЪВЪРШЕНА!!  Heart Eyes

# 39
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
 Mr. Green не съм наясно със случката, но да кажа, че и аз хейтвам Румяна. Mr. Green Не само тренировките й, но и имах и друг повод да се сблъскам челно с нея. Mr. Green

Клипчето на Дана е страхотно, още веднъж благодаря! Добре ме натовари, добре, че не си сложих тежести на глезените, както си мислех, че нямаше да изкарам после кардиото...По-натам може би... Laughing

# 40
  • Мнения: 178
Мериииииииииииии Hug Айде честитоооо! Пускам ти една снимка на мацка, която незнайно защо асоциирам с теб (макар никога да не съм те виждала).



П.П. Аз за всяка от вас си имам в главата някакъв образ  Flutter Мога да направя колаж  Party

Днес, на закуска, нещо оплетох конците - просто станах и изядох 3 курабии (ама така голеееми!), домашни, подарък от една приятелка... Уж ги пазих приятелят ми да си ги хапне, пък взех, че ги изядох... А тези дни така добре си бях с яденето. На обяд ще мушна едно зелено смути (до работата ми имам Fresh бар) и после чак на вечеря ще хапна зелена салата с яйчица и извара.

Хубав ден на всички! (А, Би, пак да ти кажа - коремчето ти е за милиони)

# 41
  • Мнения: 5 405
Теди Heart Eyes Hug Hug Hug

Фит,  Shocked ама само така ме асоциирай, моля те! И всички други, да си знаете!  Joy Embarassed
С малко тен, осветление и фотошоп може и да я докарам. Струва ми се по-висока, ама айде сега...  hahaha Crazy

# 42
  • Мнения: 1 291
Lady Brine, окачествих се като дърво с оглед на липсата ми на изтънчени социални умения, т. е. изстрелях си питането без да коментирам писаното от другите. Най-малкото беше да поздравя Люба за р. д.  Party
Иначе и в тренировките съм дърво. Макар, че вчера се изненадах с каква лекота направих 10 лицеви опори (женски, със свити колене). Явно 14 часа на денонощие разнасяне на 10-кг бебе си казват думата.  Crazy Коремните преси обаче си остават мъкаааааааааа.... ooooh! Но няма да се давам!

Мери, благодаря за темата! И за поредната вдъхновяваща картинка на първа страничка.   bouquet
Я, издадохата, че имаш празник днес. Simple Smile  Пожелавам ти да обградена от обич, положителни емоции, и да сте много здрави ти и всички, които обичаш!

Би, това с пудрата ме разби.   hahaha "Можеее, можееееееее все пак!"  Joy
Ти си цяла енциклопедия!   bouquet Благодарности за инфото за протеините и за плана на тренировките!!!
Ох, и аз бях с такива мерки (но не и такива мускули  Flutter ) преди да забременея с първия ми син и да стана мама Барба.  bowuu
Като гледам Точица се сещам за моята беба. Явно ще трябва да предвидя и тренировка за мама с бебе. Вчера едва си довърших тае-бо аеробиката, като реши, че иска да я гушкам...  Party

Феичка, благодаря за съветите! Сериозно се замислям за кълнове. Преди съм си правила от пшеница, но може да пробвам и други неща. И на децата ще е интересно и полезно от научна гледна точка. Wink

Да ви похваля моя мил съпруг. Вчера ме изненада с велоергометър.  Heart Eyes

Още нищо не съм правила днес. Чакам бебата да се наспи и пускам Синди.  Sunglasses

7 отговора, докато ви изчета. Момичета, публикувам и се връщам да дочета...  Hug

# 43
  • Мнения: 178
Абе... Искам да попитам как се казва групата на темата във Фейсбук? Видях, че TDI споменава нещо за такава. Ако може и аз да сА метна там.

# 44
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Абе... Искам да попитам как се казва групата на темата във Фейсбук? Видях, че TDI споменава нещо за такава. Ако може и аз да сА метна там.
, и аз скоро питах за там, че направих половин година в темата, изкара 2,5 програми, ама никой нищо не каза и не съм питала повече.

Общи условия

Активация на акаунт