Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 65

  • 32 021
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 406
Ден 1 от 90-дневното на Руми.
3 ниво Laughing Че и още малко. Що пот се ля Laughing

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 08:37 от Jerry F

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Непокорна , от тренировките е, особено ако правиш кардио. Когато аз и Дели правихме Инсенити,  и на двете цикъла ни се скъси драстично с около 5-6 дни, от същото тогава се оплака и Скарлет, тя правеше друго кардио,  вече не пише тук. Peace

# 722
  • 1st floor
  • Мнения: 9 159
Правя кардио, да. Три пъти седмично по около половин час. Ще се оправи ли цикълът или няма шанс, докато продължавам така? Щото нямам желание да спирам.

# 723
  • София
  • Мнения: 655
ТиЛи, къде ще ходите на почивка? Някъде на Малдивите ли, те са ми най-мечтаната дестинация....

Любче, Непокорна, ми то кво тогава се получава, че от спорта ще влезем в менопауза рано, рано ли?!  Thinking

Аз не съм тренирала от събота, парцал и балон съм от зверско ПМС, премазана съм.  Twisted Evil

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ами не знам,,при мен този феномен беше два месеца,после всичко си е ок. А и онова си е натоварваща програма. Може би е до организъм, с друго не съм забелязала някакъв проблем.А оскъдното ядене по-скоро отдалечава цикъла, отколкото да го скъсява. Наблюдавай се, НеПоКорна,,смятам,че следва да се оправи.
ТиЛи , мисля,че може да изкарате виза он Арайвъл,,по-евтина е, по-лесно става, само трябва билет   bouquetза излизане в рамките на 15дни. Иначе, браво на мъжа ти. 6 му пишем, на теб също

# 725
  • Мнения: 373
Добро утро  Hug
Вчера ми беше почивния ден, днес продължавам с ден 65 от 90 ДП+ден 4 от йога предизвикателството на Ерин. Чувствам си се все по-добре  Grinning
Да споделя, че и аз постя, но ям и хляб, и ориз, и картофи. Не само де  Simple Smile Нямам излишни колограми, правя го с цел леко пролетно прочистване. Постила съм и преди, не ми е за първи път, познавам си организма и знам кога и от какво има нужда.
MissDreamy, с изключение на това, че съм с около 10 години по-старичка от теб и аз така - 2 малки деца, работа /често 6 дни в седмицата/, английски, домакинство, тренировки ... Изглеждам доста по-добре от повечето ми връстници /не че няма какво да се желае  Mr. Green/. Не съдя никого, просто съм направила изводите за себе си. Старая се да бъда пример за децата си, на ММ напирмер не мога да му променя навиците, чат-пат има прозрения, но дотам  Tired
На ниво 2 съм от 90ДП Embarassed, но смятам като го завърша да направя и ниво 3. Доволна съм, отразява ми се добре, виждам резултати  Party
Успешен ден на всички  Hug

# 726
  • Мнения: 178
Здравейте! Чак сега се добирам до тук – изчетох ви поне  Flutter

Относно постите – опитах да ги почна, но... След тренировка озверявам за месо. През деня все издържам на постно, но прекарам ли час в скачане и вдигане на тежести, тялото само си ме завлича към пилешките пържоли и зелената салата. Ще направя още един опит, но ако сценарият се повтори – просто няма да се изнасилвам излишно.

Иначе тренирам яко, довечера пак на тепиха. Предстоят ми почивни дни, изпълнени с много планина – ходене, сноуборд, греяно червено вино и камина. Нямам търпение...

Я да ви питам аз сега нещо, свързано с тренировъчните ви дрешки. Искам да подновя малко набора от клинчета, потници, спортин сутиени и маратонки. Имате ли любими марки, предпочитани магазини за пазаруване (online или други)?

# 727
  • Мнения: 3 353
Я да ви питам аз сега нещо, свързано с тренировъчните ви дрешки. Искам да подновя малко набора от клинчета, потници, спортин сутиени и маратонки. Имате ли любими марки, предпочитани магазини за пазаруване (online или други)?

Тиквичке, аз харесвам спортните дрехи на H&M - добри цени, с чудесно качество.

Напоследък много често ям две вкуснотии, които споделям(може някой да реши да ги опита).
Закуската ми тези дни е от 3 суп.л. овесени ядки, една шепа замразен микс горски плодове(този от Лидл е чудесен) и ядково мляко, колкото да ги покрие. Понякога отгоре поръсвам и малко конопено семе или чия. Много е вкусно, особено ако ядковото мляко е леко подсладено, защото плодовете накиселяват.

Второто ми любимо хранене тези дни са равни количества кисело мляко и извара, които се разбъркват добре, докато се постигне фина консистенция, една доза ванилов протеин и малко мед(ако протеинът не е достатъчно сладък). Може да се добавят и плодове за разкош.
Направих го и във вариант, вместо протеин - със замразени ягоди и отново малко мед, пасирах - страшно вкусно Heart Eyes

Отчетът ми от вчера е един час крос-фит.

# 728
  • Мнения: 9 050
Вие ме шашнахте с това кардио и цикъла  newsm78 Аз съм любител на кардиото, но такова нещо не съм забелязала - даже съм като часовник  Mr. Green

За спортните екипи - ми аз съм човек на простите удоволствия и затова съм фен на Найк - почти всичко ми е тяхно - спортни сутиени, клинове, чорапи, връхни дрехи, раница. Но за обувките за бягане имам на Асикс, Мизуно и Бруукс  Peace

Единственото на Адидас, което имам са едни обувки съвместен модел на марката и Дънлууп  Laughing

Аз не постя, защото не съм вярваща/религиозна и защото не съм фен на въглехидратните режими, в каквито се превръщат постите най-често. Но пожелавам успех на момичетата, които се впускат в това приключение  Hug

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 10:59 от Like_Smoke

# 729
  • Мнения: 15
Я да ви питам аз сега нещо, свързано с тренировъчните ви дрешки. Искам да подновя малко набора от клинчета, потници, спортин сутиени и маратонки. Имате ли любими марки, предпочитани магазини за пазаруване (online или други)?

Тиквичке, аз харесвам спортните дрехи на H&M - добри цени, с чудесно качество.

Напоследък много често ям две вкуснотии, които споделям(може някой да реши да ги опита).
Закуската ми тези дни е от 3 суп.л. овесени ядки, една шепа замразен микс горски плодове(този от Лидл е чудесен) и ядково мляко, колкото да ги покрие. Понякога отгоре поръсвам и малко конопено семе или чия. Много е вкусно, особено ако ядковото мляко е леко подсладено, защото плодовете накиселяват.

Второто ми любимо хранене тези дни са равни количества кисело мляко и извара, които се разбъркват добре, докато се постигне фина консистенция, една доза ванилов протеин и малко мед(ако протеинът не е достатъчно сладък). Може да се добавят и плодове за разкош.
Направих го и във вариант, вместо протеин - със замразени ягоди и отново малко мед, пасирах - страшно вкусно Heart Eyes

Отчетът ми от вчера е един час крос-фит.


И аз съм много доволна от дрехите на H&М...за разлика от другата им линия, спортните стоки са доста качествени  Peace Също така ми харесват и дрехи от френската верига Decathlon Simple Smile

# 730
  • Мнения: 178
Аз също харесвам Nike. Даже имам един клин, който не ми става - малък ми е, но го купих, защото много ми хареса и си обещах, че ще вляза в него!!! Още не съм! Peace Искам да си взема нов спортен сутиен и клин - тези са належащите. Ще погледна H&M-а

# 731
  • София
  • Мнения: 10 858
Отчет: самоубийствен Хийт на кростренажора, 30 мин. на 6-та степен.
Това, понеже имам лека МТ на цялото тяло от вчера и не искам да правя силови.

Тони, огромни благодарности за споделените рецепти   bouquet
Аз ще ги опитам, при това изварената - още днес  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 741
Здравейте момичета първо да се отчета със динамик флексибилити на мишел и второ да кажа, че напуснах....преля ми чашата като ми казаха, че трябва да работя на 2 и 3-ти...верно, че 3 месеца ми е предизвестието амаа важното е че е направена крачката...

# 733
  • София
  • Мнения: 10 858
Абе, Фъстък, какво е това предизвестие?  Shocked Това мисля, не е законно  Thinking
По закон е един месец.

# 734
  • Мнения: 5 405
И аз знам, че е 1 месец...
Фъстък, дано поне да ти е олекнало!  Hug

Вие сега и нова тема ще искате.. запрете се малко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт