София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 901
  • 757
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 987
жгмъц, кажи нещо повече за 143-то, че ние сме в района им и тази година ще е първи клас юначето. Имаш ли наблюдение върху началните учителки: Вартабедян, Иванова, Йорданова и Георгиева?! Доволна ли си от обучението 5-7 клас?! Ще съм ти благодарна за всякакви впечатления да споделиш.

# 481
  • София
  • Мнения: 11 116
жгмъц, кажи нещо повече за 143-то, че ние сме в района им и тази година ще е първи клас юначето. Имаш ли наблюдение върху началните учителки: Вартабедян, Иванова, Йорданова и Георгиева?! Доволна ли си от обучението 5-7 клас?! Ще съм ти благодарна за всякакви впечатления да споделиш.

Нашата класна беше Наташа Иванова, страхотна!  Heart Eyes
И от обучението 5-7 клас съм много доволна, най-вече от БЕЛ, математика и география. Моя син тогава се запали по географията и кандидатства в НПМГ, където сега учи с профил география. Още страда за госпожата по математика. Учителките по български и математика бяха страхотни, децата бяха много добре подготвени за матурите, буквално бяха предъвкали всяка дума от материала. Мога да кажа предимно хубави неща а и за щастие ръководството се мени от там идваха някои недоразумения.  Wink

# 482
  • Мнения: 987
Благодаря ти за окуражителните думи. Мисля, че г-жа Иванова е различна тази година(не помня добре първото име, но не беше Наташа), но все пак доброто впечатление не само за началния курс е важно за мен. Дано да задържат доброто име...

# 483
  • София
  • Мнения: 11 116
Благодаря ти за окуражителните думи. Мисля, че г-жа Иванова е различна тази година(не помня добре първото име, но не беше Наташа), но все пак доброто впечатление не само за началния курс е важно за мен. Дано да задържат доброто име...

Сега погледнах профила и във ФБ явно вече живее в чужбина и вашата Иванова  не е нашата. За жалост за другите не мога да кажа нищо, но се надявам, че нивото не е паднало. Успех!  Hug

# 484
  • Мнения: 208
Здравейте! Търси се педиатър, който да поеме нашия бебок, когото очакваме през юли. Поразгледах по групите и попаднах на 1-2 имена - д-р Галина Шопова, д-р Ели Китанова. Не държа да е  някоя от тях, защото само ги видях като имена, отзиви - нямам.
Къде преглеждат вашите дечица?

Държа да е нормален човек, с приятно отношение към детето и родителите, да не е скандалджия.
Да си вдига телефона в събота и неделя (в изключително краен случай звъня, уважавам правото на почивка на хората, моля да не се заяждате).
Да прави домашните посещения в първия месец на новороденото.
Няма значение дали ще е поликлиника, или кабинет, стига да работи с НЗОК.
По възможност да не е 80-годишен (а дори и да е) да е в крак със съвременните тенденции в отглеждането, храненето и т.н.
- нямам проблем с ваксините
- нямам проблем с химичните лекарства, нито с хомеопатията

Благодаря ви Simple Smile

# 485
  • София
  • Мнения: 6 254
Ние сме вече почти 13 години при д-р Йорданова в 18-та поликлиника. Много сме доволни от нея! Проблем е само, че вече има много пациенти и се чака, дори и със записан час. Работи със системата superdoc за онлайн резервации и често няма часове за дни напред. А, ако се наложи преглед без час е супер много чакането. Иначе бебета (консултациите) ги изнесе в отделно време и се извършват в друг кабинет. Не знам дали изобщо записва нови пациенти, имаше период отказваха.

# 486
  • Мнения: 2 068
Аз от около 20 години съм при д-р Славова както и цялото ми семейство. И при нея ако нямаш записан час също много трябва да чакаш. Никога не ми отказвала направление. И при нея детската консултация е в определени часове. Когато изписаха сина ми след раждането дойде вкъщи на преглед. Също така имам много познати при д-р Ботева. От нея също са много доволни.
Забравих да напиша, че и двете работят в 18 та.

# 487
  • Мнения: 495
здравейте дали бихте ми казали къде във Левски има магазин за златни бижута, или въобще има ли и цените да не са космически?

# 488
  • София
  • Мнения: 11 116
здравейте дали бихте ми казали къде във Левски има магазин за златни бижута, или въобще има ли и цените да не са космически?

Мисля, че има в базара на Герена, този с двата изхода. За цените не мога да кажа нищо.

# 489
  • София
  • Мнения: 6 254
И аз съм виждала в базар Поли или Герена, но беше отдавна.

# 490
  • Мнения: 166
Привет Simple Smile Знаете ли дали има фирма, която да предлага опцията "интерактивна телевизия" ( с превъртането напред и назад) в кв. Левски?

# 491
  • София
  • Мнения: 11 116
Мтел, аз съм техен абонат.

# 492
  • Мнения: 166
И ние сме на Мтел и изрично ги питах няколко пъти, казват, че я няма тази услуга тук (в  частта с къщите, между Летоструй и Ботевградско)

# 493
  • Мнения: 274
И ние сме на Мтел и изрично ги питах няколко пъти, казват, че я няма тази услуга тук (в  частта с къщите, между Летоструй и Ботевградско)
Виваком имат

# 494
  • Мнения: 166
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт