КГБ = Клуб на Готините Баби - 155.

  • 69 216
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Благодаря ви, момичета, за поздравите към Галена! И аз й честитих тази сутрин рано-рано, а тя ми отговори: Благодаря, но аз не празнувам днес Joy Всъщност тя празнува на Гергьовден. Е, в крайна сметка се разбрахме, че един празник в повече няма да навреди Joy
За качването на снимки: Аз като стигна до изображението \ например кафе \ кликвам върху картинката и тя излиза отделно, а в дясно има два надписа: Отваряне на страницата и Преглед на изображението. Натискам върху второто и ми излиза самостоятелна картинка. Чак тогава копирам адреса.

# 676
  • София
  • Мнения: 16 038
Фло, почини си сега след гостите.
аз се научих да слагам картинки. Но то стана цяло картинище. Сега трябва и да видя как се намаляват
 Thinking

# 677
  • Мнения: 7 391
            Айша,най-лесно се намалява така - [img haight=300] Думичката haight се изписва на първото [img] като се оставя един интервал и след това се пише ,слага се = и се изписват мм 100,200 от тях зависи големината.
             

# 678
  • Мнения: 1 082
  Късен поздрав от Варна!И ние като Арита и Борянка си направихме регионална среща-моя милост и Добито.Чудесно си прекарахме-за първи път се видяхме а все едно, че отдавна се познаваме и при нас времето не ни стигна та нали съм ученичка и имах час за курса-ура-служба не остана-дадоха ни последното домашно и другата седмица-изпит-и това ще мине живот и здраве.Не звънях днес на Танита-мислех си че почива след банкетите-но тя пак някъде е ходила-следващата ни среща ще е в по-разширен състав.
  Отчетох се  и вече да се ориентирам за СЪНЧО!!!ЛЕКА НОЩ!!!

# 679
  • Мнения: 495
Янче, да ти е жива и здрава Галенка!  newsm51
Аз си знам, че празнува на Гергьовден, но пък наистина и два празника да има човек, не е зле!  Heart Eyes Hug

Имах още нещо да пиша, но......


Лека  нощ!  smile3524

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 09:36 от Taни-та

# 680
  • Мнения: 5 346
От вчера  пак съм учителка. Минах само да ви нагледам.

# 681
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Добро утрооооо! Хайде на кафето:
 
     

 Айша, Дидия ти е написала как се намаляват картинките, но можеш да си избереш и по-малки. Като сложиш мишката върху картинката без да натискаш отдолу излизат едни цифри. Гледай първата да е най-много 500.
 Лек ден на всички!

# 682
  • София
  • Мнения: 2 672

Добро утро, момичета!

Колко е хубаво като имаш да четеш доста постове сутрин!

Дано днес в София да спре да вали, че не ми харесва такава.  Crossing Arms Ама, кой ли ме пита. Иначе в Смолян и околностите е страшно. Надявам се вече да е достъпно до тях, да имат поне хляб и вода, ток...
Природата не си играе...

Да ви поднеса кафенце за днес и да ви пожелая да се усмихвате и да очаквате завръщането на хубавото време, ще дойде!




Янче, на патерица, да е здрава и щастлива Галена!


Е, сбутахме се с Янчето, ама няма да се връщам, че отивам да приготвям закуска.

# 683
  • Мнения: 1 082

Слънчевите хора

Тях ги има почти навсякъде!
Ще ги срещнеш тръгнали
да сеят добро и усмивки!
Не ги питай "защо и къде"?
Те от друг живот са се върнали...
И няма да те съдят за нищо!
Нали Светлината им е всичко...
Ще те прегърнат с ореолна обич!
За каквото е нужно ще помогнат
и благодарност няма да чакат...
Слънчевите хора са родени
от безкрайната Вселенска любов!
Срещнат ли те, носят озарение
на музика и поезия вдъхновение!
Ти ще ги познаеш, не ги отминавай
и ако много те обикнат им прощавай!
Слънчевите хора не носят злоба -
тяхната мисия е да казват: "Аз мога!
Да летя, да се стремя към онова,
което от Сърце на теб ще подаря!"
А то е зов за красота, обич и правда...
Нека да ги има тези Слънца! Трябва!!!..

# 684
  • Мнения: 1 334
ДОБРО УТРО ! Пожелавам ви много късмет , сполука и БЕРЕКЕТ през днешния ден.
Трогнахте ме с отзивчивостта и готовността си да ми помигнете е овладяването на “сложната” наука – ’ качване на картинки’ . Изчетох всички . Благодаря на Марина-Влади , Светълчо, Бор-яна, Ивлин ,Дидия.
Днес от мерак съм от 7,30ч. пред компютъра . Направих  тренировка “на сухо” и единия път успях , другия – не . след “ровичкане ” в правилата на Бг мама , констатирах , че съм попадала на картинки с неправилен адрес  и за това не се отварят . Ето какво пише в “мамата” /това го споменавам за сведение и заради другите колежки , с които вчера се обучавахме/:
“Адресът на картинката трябва да е пълен, реален адрес - трябва да започва с http://и да завършва с .gif , .jpg или .png
Ако картинката е указана правилно, но не се зарежда - това може да се дължи на проблеми с връзката, на проблеми със сървъра, на който е картинката, на забрана от страна на другия сървър да се ползват картинките на чужди сайтове и т.н.
Други причини да не се появява картинка - неправилно написан адрес, адрес на снимка от сървъри, които не се виждат от чужбина (тези изображения се виждат от потребителите, които са в България, но не се виждат от посетителите, които са в чужбина) и др.”
 Ще се опитам да демонстрирам новите си познания и най- вече да осъществя вчерашното си намерение :

=== В този мрачен ден ми се иска да ви стопля с нещо красиво и топло
/"концепцията" ми беше по-друга , но толкова успявам засега/

# 685
  • Мнения: 2 099
Здравейте, девойки!
Утре в 15 в клубчето?
Дидиа и аз за сега сме се обозначили, в горещо очакване на Арита и всички останали.

Уф, стискайте ми палци днес да приключа с моята тръстика.

# 686
  • Мнения: 894
Здравейте!
Понеже във Варна е много сиво 100 нюанса в сиво предлагам ви 100 нюанса в червено!

Иха поздравления справяш се браво!

Здравче  fingerscrossed

# 687
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Фло, там съм! Няма да се шириш на два стола, я. Казвайте къде ще се чакаме, че да не се загубим  Simple Smile
При мен нищо ново - тръстиката голяма, краят й се не види  Mr. Green
За клубчето утре има мъъъничък шанс да дойда, ама много мъничък.
Щерката има интервю за работа - стискайте палци да я харесат.
Гушки от мен на всички  Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 8 379
Привет дружки.
АЙША, каква почивка, бе миличка. Няма почивка! Днес поприбрах играчките, събрах завивки и възглавници, извъртях две перални и сега отивам на тръстиката. Поздравления за напредъка в слагането на картинки  bouquet
ДИДИА, как е на новото диванче Wink
ТАНИТА, що си си сбъркала професията?
ДИДИМИТИ, радвам се на срещата ви с Доби. Нищо не казваш за идване в София. Какво става? Хубаво стихотворение си ни изпратила Hug, придружено с чашка ароматно кафе Simple Smile
ГРЕТИ, радвай се, че си нужна на колегите си и затова те търсят. newsm10
ЯНЧЕ, ти да не би кафеена плантация да имаш?
МАРИНКА и тя с кафенце ни гощава. Hug
ИХА, браво момиче! Hug
ЗДРАВУНКЕ, стискам палци да дотръстичиш. За утре-не знам, ще помисля.
Колега ИВЛИН, накара ме да се усмихна. Simple Smile
МАМСИ, стискам палци на ръцете и на краката. Невъзможно е да не харесат нашето момиче! Ха дано. Пиши после какво е станало Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Отивам на тръстиката!

# 689
  • София
  • Мнения: 4 178
Добър вечер, какво затишие от обяд  newsm78 Хойкате ли, бачкате би или ви мързи Laughing
Аз съм с един зъб/корен/ по-малко и замислям да си направя една попарка. Та по тези причини съм си вкъщи, а не при раята. Фло, не ме боли /все още/ и си мисля, че няма да стигна до аналгина.

Общи условия

Активация на акаунт