КГБ = Клуб на Готините Баби - 155.

  • 69 149
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 365
Добро утро
Мале ,Маринка ,колко много помниш!Рекох ,щото си нямам деди ,тъкмо го научих да е  грижовен,щеше да ме поглезва ...и щях да го пазя .Баба ми изтърси веднъж , че чуждата жена не жали.За тези дето кръшкат се отнася.Та  на нашите години  само в къщи и  с жалене един друг.Пък който не слуша да тегли.Днес денят започна със слънце ,ако кара так ,скоро ще се работи,но ...ще видим.Важното е да е пролетно на двора и на душата пък работата не е  заек и няма да избяга...

# 721
  • Мнения: 1 334
ДОБРО УТРО с пожелание за всичко най-добро и всичко да ви е наред в петък 13-ти

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3q-NDmM2cGE#t=167
И уж можех да качвам видеоклипове , а май по петъчно-13ти не успявам

# 722
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Да се прицънцуря и аз днес по-навреме, че после май няма да мога. Гледам, че пак сте почнали с диетите. Все се напъвам и аз да сваля някое и друго килце, ама без успех. Освен да взема да се пробвам и с тази диета, та дано успея. Лошото е, че плодове не обичам, а всички диети са с такива чудеса и ми е много трудно. Виж, зеленчуците по ми се услаждат, та където може ги заменям. Резултат обаче никакъв. Не че съм много стриктна, пък и на сладко не мога да устоя  Embarassed
Маринче, с две ръце съм за ходенето до Пловдив. От мен возенето. Само трябва да се разберем кога - мисля, че някоя събота ще е най-удобно. Колата поема още трима човека /освен мен  Simple Smile/
Фло, колежке-шофьорке, включвай се и ти и да заформяме групата. Само да кажа, че през май няма да мога - цаних се за гледачка - първо за една седмица в България, после продължавам в Германия до края на май.
Фло, прочетох за довечера. Там съм, ще се намерим.
Хубав петък, 13-ти. Късметлийски да е денят ви  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 8 314

От мен слънце, усмивки, добро настроение и спорна работа!!! Хич и не поглеждайте към календара Wink

За кафето се е погрижила мултифункционална ЯНКА. Hug
За музиката - ИХА и МАРИНКА Hug Hug ( От Маринка и готина картинка Wink )
ЖАБКАТА и тя добре се представи Hug
За ТАНИТА, какво да кажа-тя е Винаги готов!
БОРЯНКА ме разсмя с нейната рецепта за отслабване Joy Ами тъй де-работа се казва тази диета, с кодова дума МОТИКА hahaha
ГРЕТИ, печени сме ние от резерва. Ставаме за всичко и запушваме дупки всякакви. Hug
АЙША, все чакам да се похвалиш с първия 1 000 000. А дано! Hug
МАМСИ, идеята ти не е лоша, но защо не ходим с автобус? newsm78
Хайде да ви изоставям, че да не ме изостави мене деди. Отивам да готвя. До скоро!

# 724
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Може и с автобус, разбира се. Но трябва да се съобразяваме с часове на тръгване, пристигане. Но както реши мнозинството - "за" съм и в двата случая.

# 725
  • Мнения: 495
Ехоооооооооооо......
Петък, тринайсти е! newsm10
Да ни е един от многото щастливи дни! newsm10

Ще се приготвям вече за излизане, но първо в темата, всичко друго после! Laughing

ДС няма защо да го пазя, почти 46 години никоя не го открадна, надали от сега нататък!  Laughing
Нито пък мене!    hahaha
Макар, че аз съм се женила с годеж, по старата традиция, та ще ми е интересно да участвам в ритуал "крадене на булка", като булката съм аз, де! Joy Joy Joy
Няма да ми се случи такова преживяване, че ми е време минало!
Пък и нали сме се женили по-любов, за цял живот! thumbsup

Тичам към банята, да не ме изпревари ДС, нали ще излизаме заедно! newsm37  grinning012

Софиянки, много сте навити, пак срещичка заформяте!  Heart Eyes Hug Two Hearts
Благородна завист ме гризе, ама Пловдив е по-близо, трябва да видя новото разписание на влаковете, ако има ново, де!
То трябва и пари за чужбина да събирам, та ........ ще видим! tooth

До довечера, кагебейки! tooth

# 726
  • София
  • Мнения: 1 728
 Привет!Привет!
    Момичета,ето ме.Имах  проблеми с лаптопа,наложи се пак преинсталиране и смяна на антивирусната.Да видим този път колко добре се е справил майстора.Оказа се,че до сега съм била с 3 Windows-а, едновременно.Абе,като има-има... Joy
    От снощи водя борба да вляза в старата регистрация и опитвах 100 пъти по всякакви начини.Току що успях и не разбрах какво беше различното този път.Важното е,че успях.Сега остаава само да ми се побликува.

# 727
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айде размърдайте се малко.  Joy
Нова тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=832974.msg30363333#msg30363333

Общи условия

Активация на акаунт