КГБ = Клуб на Готините Баби - 155.

  • 69 218
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 391
             Привет,момичета!
             Да попитам до колко седите в кафенцето,че ми се отвори неочаквана работа до Студентски град и се чудя дали ще успея да дойда в 15 часа.
             Зачезвам бързо,че задачките са ми повече от времето!

# 691
  • София
  • Мнения: 4 178
             Привет,момичета!
             Да попитам до колко седите в кафенцето,че ми се отвори неочаквана работа до Студентски град и се чудя дали ще успея да дойда в 15 часа.
             Зачезвам бързо,че задачките са ми повече от времето!

Докъм 17-17.30

# 692
  • София
  • Мнения: 8 380
  ruporuu Къде стееее? Тази вечер ще има ли седянка, или ви обори тежка дрямка? Сто пъти надникнах и все една и съща е обстановката-бяла тишина. Отивам да си поговоря с руските товарищи, а на вас-спокойние ночи девушки.

# 693
  • Мнения: 1 031
Добрá вечер!
Скоро не съм пускала вицове, за това сега един мноооооооооого дълъг hahaha
Копирала съм го директно от фейса и ако има правописни или други грешки, вината е не е в мен, а в мишката Joy

Десетте Мъжки заповеди
Формулирани от Тодор Капитанов
Нека бъде ясно – за да е доволен мъжът от жената, има правила, които не трябва бъдат пренебрегвани. Не се заблуждавайте, че в дългосрочен план той ще ви обича безрезервно, само заради това, че изглеждате добре. Убеден съм, че силната обич никога не е достатъчна за една жена, въпреки че неистово се стреми към нея. Една жена ще бъде неизмеримо щастлива, когато мъжът до нея я почита като светица. И тогава, точно като истинска богиня, ще се радва на уважение и преклонение от страна на силния пол.
За да се превърнете обаче в светици за мъжете, бъдете готови да изпитате страдания и лишения заради тях. Също така, не трябва да губите вяра в добрите им намерения към всичко, което правят. Но най-вече спазвайте Десетте Мъжки заповеди, които споделям с вас. Не забравяйте, че неспазването дори и на едната от тях, може да превърнете живота с любимия ви мъж в същински Ад.

Десетте Мъжки заповеди към жените:
1. Никога не се включвай в групата, когато има уговорено мъжко събиране! Колкото и да си готина, мястото не ти е там. Дори мъжът да каже, че си добре дошла на подобни събирания, ти не си.  :thumbup:
2. Не прави публични скандали и разправии с мъжа си! Това е женски начин за решаване на спорове, който може да е ефективен с някоя от приятелките ти. Мъжът е мъж, а не твоя приятелка.  :thumbup:
3. Грижи се за домакинството! Това е твоя работа. Единствено твоя.  Hands Thumbsdown
4. Не ревнувай, когато мъжът прекарва повечето си свободно време, оправяйки колата! Все пак трябва да има с какво да те закара до мола.  :thumbup:
5. Не клюкарствай с мъжа за други хора! Интересувай се единствено от него! Ако го приучите да клюкарства, занапред ще го прави и по ваш адрес.  :thumbup:
6. Не опонирай, когато мъжът проявява категоричност! Ако думата на мъжа не се чува, вероятно няма да ви проговори повече.  Hands Thumbsdown
7. Не прелюбодействай!  :thumbup:
8. Не ограничавай мъжа да флиртува! Това, че го прави, не означава, че не те обича. Ограничиш ли го, ще престане да флиртува и с теб.  Hands Thumbsdown
9. Вълнувай се от финала на Шампионска лига! Той е по-важен от рождения ти ден и от годишнината ви.  Hands Thumbsdown
10. Не притискай мъжа да показва емоции за глупости. Мъжът не се вълнува от котенцата, които му показваш на снимки. Той се вълнува само от кучките в бара.  Hands Thumbsdown
...

Десетте Женски заповеди
Наредени от Тодор Капитанов Прочетохте Десетте Мъжки заповеди, които всяка жена трябва да спазва, ако желае да бъде почитана от мъжа до нея като светица, а неспазването дори на една от тях, би довело съжителството с любимия до същински Ад.
Почтеността обаче изисква да не натоварваме единствено жените със спазването на подобни догми. За да има райски отношения във връзката и мъжете трябва да са готови да спазват заповедите, който жените имат към тях.
Ето какви са заповедите, с които от векове жените се опитват да дисциплинират мъжете. Дори не са десет, а двадесет, защото жените винаги искат повече.

1. Не цапай!  :thumbup:
Това, че понякога искам нещата между нас да бъдат мръснишки, не означава да оставяш изцапано всичко след себе си.
2. Прибирай си дрехите от пода!  :thumbup:
Не ми отговаряй, че причината те да са там е гравитацията!
3. Не хъркай!  :thumbup:
Знам, че ти нямаш проблеми с хъркането. Аз имам проблеми с твоето хъркане.
4. Не прелюбодействай!  :thumbup:
Точка.
5. Не споменавай какви красиви колежки имаш!  :thumbup:
Ако не го направиш, гарантирам, че и теб ще разкрася едно хубаво. Да ми станеш хубостник.
6. Бъди кавалер и джентълмен!  :thumbup:
Истински обаче. А не да правиш път на дамите да минават преди теб, само за да ги огледаш отзад.
7. Престани да нервничиш, когато закъсняваме за среща, защото се гримирам!  :thumbup:
Разбери, че когато излизаме някъде, искам да съм красива за теб. Но никога не искай обяснение по повод това, че всекидневно ме виждаш по пеньоар и с рошава коса у дома.
8. Ако ми се прияде нещо сладко – веднага отиди да ми купиш!  Hands Thumbsdown
Вече не минава номерът ти със „Скъпа, нали аз съм най-сладкият на света? Изяж мен”. Не, искам си тортичка!
9. Имай мнение за всичко!
Когато те питам коя от десетте рокли, с които ти се показвам преди да изляза, ми стои най-добре, искам конкретен отговор, а не да ми казваш, че всякак съм красива. Нямаш си представа колко е важно това за мен.
10. Прегръщай ме, когато сгреша!  :thumbup:
Всъщност, винаги ме прегръщай!
11. Ако отиваме на планина, винаги осигурявай транспорт!  Hands Thumbsdown
На токчета е трудно се върви по пътеките. Не се знае кого ще срещна в гората и искам да съм секси. А и няма да се излагам да си качвам снимки във фейсбук с маратонки.
12. Бъди търпелив!  Grinning
Не е нужно да нервничиш всеки път, когато паркирам колата в някое езеро. Случва се.
13. Прави ми непрекъснати изненади!  :thumbup:
Ако може и да не се консултираш с мен за всяко нещо, което мислиш да ми купиш. Ако ще ми оставяш пари вместо подарък, няма да стане. Но, виж, ако ми оставяш пари и подарък, това вече е друго нещо.
14. Изкарвай повече пари!  Hands Thumbsdown
Иначе как ще ми купуваш дрехи от най-скъпите бутици?
15. Бъди винаги секси!  :thumbup:
Но само за мен. Без да те свалят други жени.
16. Когато си купувам нещо, никога не ме питай „Ама наистина ли имаш нужда от това”!
Да, имам нужда. Все някога ще ми потрябва. А и виж, че е на промоция!  Hands Thumbsdown
17. Тренирай редовно!  Hands Thumbsdown
Особено бицепсите си. Иначе как цял живот ще ме носиш на ръце?
18. Никога не ми казвай „Казах ти”!  Hands Thumbsdown
Разбери, че ако съм си била наумила нещо, изобщо не съм те слушала.
19. Научи се да ми правиш масажи!  :thumbup:
И кафе! И коктейли! И комплименти! И всичко, което си поискам! По всяко време.
20. Не си и помисляй, че това са единствените заповеди, които си длъжен да спазваш!  :thumbup:

# 694
  • Мнения: 495
Добро утро, милимоички! : Flowers Sunflower
Който ляга с кокошките, става с петлите! Laughing
Изаура вече пере, а аз при вас, "луд умора нЕма!

Защото съм ранобудна, чайчето и кафенцето днес са от мен! Заповядайте!

                

Днес имам доста задачи, та сън не ме лови!
Дано чайчето да ме ободри и да се захващам за работа! Joy
В Клуба днес ще празнуваме Баба Марта в нашето си дружество, че от общи мероприятия не остана време да се "сберем само нашите"!
Една от най-възрастните ни дами ще бъде Баба Марта, в народна носия, с мартенички в ръка..... та снощи късно ми се обади да и помогна със "словото" демек, та като не ми се спи, поне това да свърша рано-рано!
Но първо в темичката, пък работата след това! tooth
Днес ще празнуваме и рождените дни на три рибки, едната съм аз. Вчера след обяд напазарихме почерпката, подредихме залата и за днес остана само да заредим чаши-чинии и да чакаме гостите с настроение!
С една дума- "празник", с две думи- "пак купон"! thumbsup     /по Емо Чолаков/  hahaha
Какво му трябва на пенсионера, заредена маса и радиограмофон! dancing

Фло, благодаря, но "мога и правя" колкото за настроение, другото е за професионалисти! Heart Eyes Hug Two Hearts

Тану, разкошни "мъжки заповеди", какво ли щеше да е, ако мъжете спазваха поне половината! newsm78

Това е при мен, хубав ден и на вас! newsm10

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 07:20 от Taни-та

# 695
  • София
  • Мнения: 2 672

Добрутро и от мен!

Танче, мерси за кафето, а мероприятията ти ще запълнят днес изцяло деня ти! От сутринта си подхвана темата Баба Марта. Ама, то нали знаеш, че стила се познава, та дружките ти ще познаят днес, че ти си сътворила думичките.  Peace

Фло, ами ние снощи у дома имахме гости и то, докато си кажем някоя и друга дума станало време за лягане. А днес в училище детето ще има Празник на Буквите. Нали вече взеха всички букви и могат да четат, та ще демонстрират това пред родителите си. Аз, естествено съм му приготвила по този повод книжка. Какво по-хубаво от това! Нали?  hahaha

Иначе, приключих вчера делата си, които ме тормозеха и сега ще си отдъхвам. А, дано да нямам излишни дертове!

Здравчето, мен не ме чакайте и днес.  Heart Eyes Дано да си се натръстичила, та да можеш да отидеш спокойна и да разказваш за Дякона Левски, например.  Hug

Иха, браво за картинките! Перфектна си!  Hug

Прекрасен ден от мен, мили ми момичета!









Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 07:36 от marina_vladi

# 696
  • Мнения: 1 563
Добро утро мили приятелки !!! Hug
Големи ранобудници сте ! Пъргавелки !
Благодаря  Танче за кефето , а на Маринка за музикалното настроение !
Вчера при нас беше слънчев и приятен ден , а има ли слънце и настроението ми е на макс.
Свърших си много изостанала  работа... След обяд имах час за цялостен масаж. Направо блаженство... Трябва от време на време да си  се и поглезим ,имаме нужда от това.
После се поразходих из центъра . Харесах  и купих  подаръци за моите предстоящи рожденици -сина и внучката и именичката ми - дъщерята. Те са в началото на април , но съм много доволна ,че си реших проблема. На прибиране срещнах моя много голяма приятелка , с която отдавна не се бяхме виждали. Хайде седнахме и с нея по на кафе и приказки , та се прибрах по тъмното.
Маринка , толкова са хубави и вълнуващи тези тържества за буквите. Сега като чета и се сещам за внуците , а и за моите деца. Миличките колко се вълнуват  и колко са невинни душички ! Приятен празник !
Танитка Hug и на теб весело изкарване на рожденият ти ден и на Мартенското тържество !
Иха Hugуспешно си се справила с картинките ! Браво !
Днес весела среща ви пожелавам ,мили софийски момичета. Сякаш многооо време е минало от миналата сряда , от както сме се видяли. Пак искам да се видим ,на кога щеее newsm78

Прекрасен и усмихнат ден ви желая , макар че днес времето е на дъжд , но няма да му се връзваме ... и слънце ще изгрее   sun sun sun lovekiss lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 697
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 698
  • Мнения: 1 334
Днес ви поздравявам с “Добър ден” , защото службата ме налегна от рано сутринта /банка, срещи и т.н/ та чак сега можаж да си дойда в къщичката – при вас.
Та – желая ви добър , хубав ден – без ядове и проблеми , а ако ги има – лесно да се преодолеят.
Да благодаря на ранобудничките за поредната порция  позитивизъм.
Исках да попитам за днешната среща- ще я има ли и в колко часа?
Това е едно от любимите ми растения Бугенвилия - имам го в саксия и лятото ми цъфти /продължавам тренировките/

# 699
  • Мнения: 1 563
Иха Hug и аз обожавам бугенвилията . Имам я в саксия ,но е още малка и не ми е цъфтяла. Сега мисля да я приместя в по-голяма саксия.
Прочетох по-надолу ,че Здравка ще ви чака в 15 часа . До колкото разбрах ,че и Дидиа ще идва и в очакване на Арита.
Жабче Hug как си мила ???? Благодаря за пожеланията ! Много си готина на снимките ! Продължаваш да се вталяваш ! Ей, много упорита си ! Браво на теб !!! smile3508 newsm51
Ставам ,че готвя спанак с телешко , баница със спанак и сирене ще правя и постна супа от спанак... Днес сме на  зелено...  hahaha ,но искам на всички да угодя. Довечера съм поканила децата да дойдат на вечеря.
При нас пак заваля , но сега е все още дъжд.

Прегръдки и целувки на всички ви,мили приятелки !!! Hug Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001  love001

# 700
  • Мнения: 1 065
Здравейте милимоички!!!
Знам, темата не е да пишем само за ежеседмичните ни журове ,,под патронажа'' на лъчезарната ни ЗДРАВУНКА-МЕДУНКА, но пък е прекрасно, че някой те чака, че някой те мисли, че има място, където ще видиш хора, които са твоите сродни души....
Благодаря ви, милички! Днес особено имам нужда от вас .....
Излизам след малко, имам да върша разни работи из централната част, но ще гледам да съм точна.

Хубав ден на всички ви, където и да сте, каквото и да правите.
Ако някой има нужда от прегръдка, като мен сега, ето - раздавам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 701
  • София
  • Мнения: 2 672

Луси, браво на теб! Менюто ти е супер, по моя вкус! Много обичам зеленилки, пък с телешко месце комбинация мммм, направо ми се доидва до вас!  Joy

Пък, сега и без майтап. Само чакам да се позатопли и си мисля да се разходя до любимия ми Пловдив. ЗА един ден - сутринта тръгвам, пия кафе с Люси (по предварителна уговорка) и следобяд си потеглям за София. Има ли още канидатки? Това е идея от миналата година, ако си спомняте.  Heart Eyes

Жабчето пак минава като фурия покрай нас.  Heart Eyes

Фло, и днес май ще бъде постно, както вчера. Само на клона седят демойките, а не щат да пишат.  Crossing Arms

Хайде, аз потеглям по моите си дела, а като се завърна, пак ще ви нагледам.

Бъдете здрави!

# 702
  • София
  • Мнения: 8 380
Здравейте красавици. Днес здраво потръстичих. Вадих, вадих, па се спрях, че да останат зъби и за утре tooth
Приключих около обяд на тръстиката, но не ми се чакаше до 15.00, а предпочетох да яхна метрото, да се прибера, да похапна и да се опъна като Голата Маха на диванчето. Така и направих. Вчера служебно се видях с Римарчето и Иха. Говорих по тел. с Яжка. Днес Маринка беше при мен. Говорих по тел. със Светълчо и Дидиа. Утре ще видя Мамси и Здравка. На вас, които ще разкършите снаги до 11.август-весело изкарване. Не се и съмнявам.
Има материал за коментар, ама като ми се затварят очите...
МАРИНКА, кажи на Влади, че тържеството на Кати за буквите беше вчера. Казала е стихотворение за мартеничките от новата книжка със стихове на мама.
ИХА, страхотно цвете!!! Красота.
ТАНУ, добре си написала, ама като гледам, нито аз ще изпълня на 100% заповедите, нито ММ. Ние сме си създали вътреведомствени правила и слава Богу, работят вече почти 40 години Simple Smile
ТАНИТА, весело изкарване на поредния купон. Ей, като ви гледам какви сте пъргави, пенсионната възраст може и да се вдигне до 95 години hahaha tooth kiss dancing
ДЖИЛИ, щом имаш нужда от прегръдки и топлина, получаваш и от мен Hug Hug Hug spoko hug  loveuuu Тиквите бяха прекрасни. Дано и тази година да се народят много, много Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern    
ЛУСИ, много спаначено днес. Мммм и вкусно, и полезно. Всичко от изброеното обичам. То си ми личи.
ЖАБКЕ, ти много тарикатски се измъкваш. Пращаш картинки, пращаш снимки и ни вопъл, ни стон. Хайде кажи нещо, коментирай някой. Кога ще си идвате в България? Как е фермата? От работа глава не можеш да вдигнеш и за коментар-няма време. Wink
РИМАРЧЕ, щом не ми звъниш, значи си добре tooth

СПЕЦИАЛНО СЪОБЩЕНИЕ ЗА МАМСИ И ЗДРАВКА! Билетите ви са при мен. Утре среща в 19.15 на страничния вход на Народния театър, откъм Банката.

Хайде стига за сега, после може пак да ви навестя.

ПП МАРИНКА, сбутахме се на входа. Писали сме почти едно и също. newsm10

# 703
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета!     bouquet
Около мен нищи ново , едно и също и затова рядко се вясвам.  Mr. Green
Само нЕкоя картинка , та да не ме забра'ите.  Laughing
Мятам по едно оЧо , горе долу да не ви изпусна на 100% .  Crazy
Та туй , всичко по старо му. Кафе , разходки и т.н. екстри.  hahaha
Оня ден имаше разпродажба на стока от мин. лято та се обзаведох
с две маркови блузета за 5 лева двете.  Peace Те това е новото.  Joy
Очаквам сега около Великден намаленията и туй то.  Laughing
Иначе , Роси с диетата зациклих на -5 кг. и я отсвирих. Явно спря да
ми действа и започнах на В. Червенкова диетата от вчера и май ефекта ще е
много добър.  Crazy -800гр. от вчера като се има предвид , че съм яла вчера
пържени картофи около 3-4 кг.  Mr. Green ГолЕм глад ме гонеше и цЕл ден пържих -
ядох - пържих - ядох ...  Joy Ма жената рече , че ограничения няма , важно да се
спазва последователността и да не се консумира нищо друго освен това , което
е за деня.  Peace И аз чинно спазвам и съм доволна. Днес пак пържа компир ,
утре ще видя колко ще е минуса.  Laughing И тъй , пУфалих сЪ с к'во имаше.  Joy
Фло , не го мислим идването за Бг.  Naughty Не ни 'ареса много.  Crazy А сега
децата лятото ще идват за 2-3 месеца , та ако ще идваме ще е за Коледа ,
но се съмнявам. Ма живи и здрави , де , ще се види и чуе.  Laughing
Лека вечер , девойки!     bouquet

# 704
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Здравейте и от мен!
Тази сутрин видях, че Танчето ме е отменила и спокойно седнах да правя цигари на брат си. На него повече му харесват правените, пък и спестявам някой лев. ММ си спази обещанието и на 1.03 ми донесе цял килограм тютюн, машинка и филтри \ обзаведе ме изцяло, демек! \ и аз сега използвам. Ще рече някой: да й имам проблема...ама си е проблем - 270 лв отиваха за цигари! Е, сега ще са поне наполовина hahaha
 Луси, много интересно меню за снощи, но аз предпочитам лопуш - поне има някакъв въз кисел вкус. Спанакът ми е малко тревляв. Не че не купувам от замразения, но го прибавям предимно към ориз.
Ние тази вечер сме на яйца: омлет за брат ми, на очи - за Анжелка, джуркани за мен. Отивам да ги правя, че преди малко се върнахме.

Общи условия

Активация на акаунт