КГБ = Клуб на Готините Баби - 155.

  • 69 217
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 16 038
Мушнах се, ще черпя  newsm68
Фло, като те чета видяла си се с  всички. Само двете не сме се срещали, нищо че сме на 500 м. Май и не липсвам.
Луси, менюто е точно по мой вкус. Много обичам баница със спанак. Но понеже само аз ям - не правя. Купувам си понякога, но не е същото. Всичко със спанак, лозови листа и друго зелено  е по мой вкус.
Нищо, в другия живот ще си ги ям, ако го има...
Маринка, аз искам в Пловдив. И в Одрин искам, и на море искам. Ама като няма с кого все  отлагам.
Янке, Пламен отдавна е на тютюн, иначе по 5 лв дневно отиваха за цигари. Само от време на време мърмори, че тютюна не бил хубава партида. Тук е по 40 лв/кг. А при вас колко е? Скоро плахо предложи да му правя цигари вечер. Да, да - отрязах го, имам си борса и свалям цената на петрола.
 Жабката, успех с новата диета. То това си е чиста монодиета. Но когато се хапва 2 дни една и съща храна - по-малко се усвоява. ВЧ беше в клиника за отслабване в  Истанбул. Предполагам, че след бързото сваляне е имало и малко скалпел за събиране на кожата. Не знам какво се  случва след края на диетата - захранване, поддръжка на кг.  Thinking



# 706
  • София
  • Мнения: 4 178
Прибрах се. За срещата-супер, както винаги.
Фло, добре съм. Чакам да измислиш следващата стъпка.
Жабка, сподели за диетата, че нещо дънките ми отесняват, а в края на май трябва да съм на плажа. То ми е ясно, че и гимнастика трябва, но с тия колене и кръст не съм за това. Камо ли за фитнеса като Джили.
Айша, липсваш душко и още как.  Hug
Танита не я мисля-от купон на купон, кой кат нея  Laughing
На театралките утре желая приятно гледане.

Момичета, предлагам да поразредим срещите и да измислим нова формула. Например последна събота/неделя от месеца, така че да могат и работещите да се включат. Естествено пак ще е на принципа който може-идва. Това е основното съображение, а пък аз си имам и допълнително такова.

# 707
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Айша, тютюнът е марка Карелия. До колкото знам ММ е намерил доставчик от нета и ползва само него. Изпращат му го с Еконт и струва 30 лв килото. До колкото знам му има тел. Ако искаш ще го поискам и ще ти го пратя на лични.

# 708
  • София
  • Мнения: 16 038
Янке, благодаря. Но пушача отказва  доставка от ново място. Взема го от негов племенник. Е, то може и да е струвал 30 лв, но човека си е сложил %.

# 709
  • София
  • Мнения: 8 380
Привет мацки wavey
РИМАРЧЕ, напълно те подкрепям в идеята за една среща месечно. Да не говорим, че идва и виладжийският сезон, та не знам дали и тя би се състояла. Обичам ви, хубаво ми е с вас, ама от много благо да не ми стане байгън Joy Добре би било срещата да е напр. в неделя, около 17.00, та работещите и виладжийките да могат да се включат.
АЙША, а сега кажи, че не мисля за теб. Като обикалям по квартала все се оглеждам, ама не се е случило да се засечем. Ти май не пазаруваш в Промаркета.
ЯНЧЕ, подкокороса ме за пържени яйца и ей сега ще си направя един омлет, въпреки, че имам пиле с ориз. Simple Smile
ЖАБКЕЕЕ, къде я четеш тая диета? Сега остава да си изпържа и картофки...И ойде коньо у ряката...
БОРЯНЧЕЕЕЕЕЕЕ, къде си маце? А ДАЯ? А ЯЖКА? А ШПУНЦИ? А МАЯ? Та като казах Мая...
МАЙЧЕ, цената на тиквите ти вече много нарастна, защото ти начислих много транспортни разходи. От Дианабад до Надежда 5 и после цяла седмица ги возя по софийските улици-ами това пари струва. Wink Питай мъжо ти колко... Возя ги и днеска и нощеска. Joy
СВЕТЪЛЧО, още се хиля, като се сетя за коментара на твойто мъж по повод тиквите. Ще го кажа, та да се смеят и другите. " Бах мааму и тиквите... От единия край на града, та до другия за нек'ви тикви. Луди жени" Да, ама това не са случайни тикви, а страхотни тикви!!! Аз за мъж не бих се надигнала да вървя на таквоз разстояние, но за тиквите на Джили и на северния полюс бих отишла.
Вие сигурно вече сте вечеряли, ама аз съм гладна. Отивам да беля картофи и да пържа омлет. Гладна мечка хоро не играе.
Неспоменатите ще ги нагушкам и ще ги нацелувам. Хайде чао.

Янче и Айша, по въпроса с тутуня и цигарите съм пас. Все още не съм пробвала, ама не ви обещавам, че няма да се прежаля някой ден. Никога не е късно да се изшеметя...

# 710
  • София
  • Мнения: 16 038
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=832108.0
диетата е в подфорума за диети и отслабване.
То си е усъвършенствана монодиета, с ядене 2 дни еднакво. Така втория ден се усвояват по-малко калории.
Може да прочетете също итемата за монодиети, също там. има различни видове.

# 711
  • Мнения: 18 561
От 26 .12 2014 не пуша.До сега нямах проблем но вече усещам нужда,та отбягвам обществени места.
По добре е да не пуша а и  е противопоказно на разни неща. Тази вечер ме почерпиха и пийнах малко качествено вино ,уж няма чаша ,ама главата ми хлопа ,никак не ме бива да пия.Въртя се сега  на бавен огън от некви грамове вино.
За писането ,колкото повече ,толкова повече ,сам никой не иска да си говори.Не сме чак толкова хахави.Малко може.Скоро може и  да не влизам като почна бач навън ,едва едва иска време да се свърши нещо.
Но мислех да идвам с превоз ,оказа се че хартисах ,не ме искат ,правят плановете без мен ,та нататък ще ви цъфна  като майска роза през септември. За сега толкова.
моята диета е мотиката

# 712
  • Мнения: 5 346
Честита грамотност на първолачето на Маринка! Да му върви много учението!!!
Танита, правилно ли разбрах - имаш РД и ще празнувате колективно с още 2 рожденички в клуба?
Фло, болен сезон-много даскалички са болни, та запасът пак е на бойната линия.
Прочетох ви всички. Сега ви пожелавам ЛЕКА НОЩ!

# 713
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eто тук жената е дала интервю.
http://tv7.bg/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE-%D1%83%D1%82%D1%80% … html#.VQH5etKG_Xw
Факт е , че всички диети от тук почвах и съм все в плюс ,
та затова си намерих други източници.  Mr. Green
Факт , че от първото освинване има поразяващ ефект ,
значи ще се спогодим и за напред.  Laughing
На който не му се гледа видеото:
ДИЕТА: 2 дена картофи,2 дена пиле,2 дена салати,2 дена риба,2 дена плодове и 2 дена кисело мляко. Диетата е 12 дена, като е добре да се повтори!!! Всяка сутрин се взема на гладно 1аспирин и 1 вит С. Вода се пие много, кафе и чай без захар! Независимо печено, пьржено или варено- важното е храните да не се смесват!!!!! Успех дами:)

Дедко се прибира утре и той я почвал.  Joy
Ще се затриеме до летос.  hahaha Не мож ни откриха децата.  Joy

Бе , най-важното е сутринта аспирина с вит.С-то да не се забравя
и да се спазва последователността на дните.  Peace

# 714
  • София
  • Мнения: 2 672

Ей, Жабче, ти се появи и с думички. Heart Eyes Като видя, че сме я докарали до 49 страничка. Евала на теб за упоритостта! Чух я тая диета, четох я. Изглежда примамлива, имаше на времето подобна, но с варени картофи, прясна, кисело мляко, плодове, зеленчуци - май на същия пинцип е. Много е важно захранването след това, даже май най-важното. И Айша го е казала. Абе, на теория го докарвам, иначе винаги с йойо ефекта.  Mr. Green

Грети, благодаря ти много!  Hug Влади не е от най-ученолюбивите, но се старае детето и е изпълнителен. Виж, у дома докато се кандардисаме да седнем да учим минава доста време, ама товае. Явно не съм убедителна.  hahaha Чете вече чудесно, но не се решава още да почне сам книжка, но ще стане и това. Нашият юнак беше буква З. Баба му занесе малки еклерчета за почерпка, рози за учителките, смени му тоалета преди тържеството, падари му книжка, абе изобщо се отчетох. Апропо, те получиха всичките и книжки от родителите, ама на мен кой да ми каже. Добре, че не съм купила същата, че й бях хвърлила око и аз.  hahaha

Фло, браво на Кати! Не се и съмнявам, че се е представила отлично нашата сладурана!  Hug Специални поздрави от нас с кавалера.   bouquet

Борянче, супер си ти. То мотиката хем дава храната, хем и телата оформя! Та, две в едно, дето се вика. Ти и затова си с такава перфектна фигура!  Hug

За срещите и аз съм за събота и неделя и то май не всяка. Прави сте много хора остават "на сухо". Откога не съм виждали  Шпунц, Яжка, Айша, Дая и дано да не пропускам някоя дама. Добре, че един успях да се класирам в четвъртък, иначе йок.

Ако искате в седмиците преди месец април (имам предвид съботите и неделите - 21,22 и 28 и 29 март да направим някоя по-голяма сбирка. Какво мислите?

Да ви кажа ли, че аз изкарах един сън като тръгна детето на айкидо, сега се разбудих и затова съм при вас, иначе отдавна да съм замъркала.  Heart Eyes Ами сега ви пожелавам лека нощ!




# 715
  • Мнения: 495
КАГ, в Пенсионерския ни клуб "Хан Аспарух" има три клуба- три сгради из целия ни квартал "Аспарухово".
Аз посещавам централния клуб, и понеже там се събират пет дружества, има график.
Моето д-во "Зора" наброява 65-70 членки и се събира само в четвъртък.
Всички жени родени през месеца черпят в последния четвъртък.
Понеже през м.Март сме три- аз на 2-ри, една дама на 6-ти и една на 8-март, решихме да не чакаме края на месеца, че ще остареем с 14 дена до 26.03., да почерпим днес за наше здраве.
Та за това беше днес празнуването.
Прибрах се с много букети, като учителка на първия учебен ден или на 24-ти май!  Laughing
Имах и пет саксийки- тъмно-синьо-лилав зюмбюл, иглика, каланхое, теменужка и едно жълто като "грамофонче", като фунийка, не знам как се казва, може да е петуния. newsm78

ДС ги прехвърля в по-големи саксии, отвориха му работа на човека моите баби! Joy

Утре от 14 часа и двамата сме на Пенсионерска конференция! Въобще всеки ден имаме по някакво мероприятие, за да не скучаем!
Сутрин като си отворя очите и мислено си припомням какъв ден сме днес и какви задачи имаме и двамата, защото ДС и той е член на д-во "Кораборемонтчик".

Изобщо не ми се мисли, ако го нямаше Пенсионерския клуб, какво бих правила- не плета, не бродирам, дворната работа не ме влече, за работа не ме искат на тези години.......
Сигурно щях да шетам из Интернет и щях да съм доста напред "с маТриала!  Joy
Доволна съм, че зълва ми ме покани в този Клуб през 2008 година.

Маринче, да ти е жив и здрав грамотния Влади! Много да чете, да обича книгите колкото баба си, че и повече! smile3529  Heart Eyes  Hug


Лека нощ и сладки сънища!  smile3524  

# 716
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Аз с йо-йо ефекта се справям криво-ляво.  Mr. Green
Туй мЪ не пУАши , важно да смъкна да си се 'аресам Я.  Laughing
Айде лека , да съм кукуряк за дедко , да не ме гледа кат утрепана.  Joy

# 717
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Добро утрооо! Кафе? Що ли питам, а не сервирам:

                         

 И внимавайте днес! Дано пожеланията на Жабка се сбъднат!

# 718
  • София
  • Мнения: 4 178
Добро утро!

# 719
  • София
  • Мнения: 2 672

Добутро в последния работен ден!

Жабче, виж пък аз какво намерих за днешния петък, 13    Joy





Отивам да си правя кафенцето, такова като на Янето.

Танче, активни сте с ДС, факт. Ама, пък виж той колко е грижовен и цветята ти присажда, няма грешка! Борянка ти рече да го пазиш!  Heart Eyes


Момичета, да ви е сладко кафето и чаят, а денят да е спокоен!



Общи условия

Активация на акаунт