КГБ = Клуб на Готините Баби - 155.

  • 69 293
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 446
             Привет,момичета!Чудех се защо мамата не ме пуска,а вие сте я задръстили с напъни на входа! Laughing Който спи до късно се врежда сам на вратата!

Валюшка,още веднъж честит рожден ден!Да си жива,да си здрава,да си винаги щастлива и обичана от деца,внуци и приятели!Весел празник!


             На всички спокоен и усмихнат ден! Аз отлитам с дечурлигата към училище и тръстиката!
             

# 76
  • София
  • Мнения: 8 436
А така ВАЛЮШКЕ! Е те това е вече друго нещо!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДА СТАНЕШ НА 30, И НА 40 ПО 3. ВСЕ ТАКАВА-УСМИХНАТА И СВЕЖА! А СЕГА НАЗДРАВЕ!

Китка съм ти набрала, за тебе е...




Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 11:56 от Flo 51

# 77
  • Мнения: 18 734
Мммммм,Валюш ,така  едобре...Щяхме да се събираме  севернячките ,като влязох това първо решихме.Ти много работиш и няма да стане ,ама поне тук  става чат пат.Мисля това лято да шавна къмто Видин ,дано ме огрее ...искам да видя завоя на Дунава...
А честито сега ,радостна и обичана ,влюбена в живота и в мъжа ис-сакън за чуждите-да стигнем с теб да Швеция ,ама аз до Гьотеборг ще пътувам.Само да се навия.Ама няма  да стане де.Ти ще отидеш да видиш  и да ми разкажеш...Много хубави неща те чакат ,предстоят...пък домати и краставици и чушки ...има и ще има ,лятото е пред нас Валюш...

# 78
  • Мнения: 2 099
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 9 нови отговора.[/color
Браво бе! Посред бял делничен ден, от 11 часа до сега!
Баби Вей-Хай-Вейки!

 babydust7 babydust7 babydust7

# 79
  • София
  • Мнения: 1 751
   Честит рожден ден,адашке! Да си здрава,весела ,щастлива и късметлия!

# 80
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
 newsm51 smile3525  love001
Здравейте момичета,
Май е време да се разпиша. Вчера срещнах дидимити, сигурно е писала и реших и аз да се покажа на светло. Четях ви от време на време .... сега няма да се оправдавам защо не писах толкова време.
Някой път като се видим ще си говорим.
Сега да разкажа за себе си. Какво ново вето покрай мен?
Всичките ми мечти или както и там да ги нарека се сбъднаха през изтеклата 2014 година.
След раждането на втория ми внук Пресиан, през лятото дъщеря ми я приеха в Медицинския Университет и вече си имам студентка по медицина. През септември и аз започнах работа, като учителка по математика и информационни технологии.
Трудно ми е. Зощото имам различни класове т. е - 5,6,7 и 8 клас . Предавам математика ЗП и ЗИП и информационни технологии. Доста подготовка имам в къщи, но мисля че засега се справям.
Голямо предизвикателство е работата с деца. Успяват почти ежедневно да ни изненадат с нещо.
По другото направление внуците растат и палуват. Дъщеря ми се е превърнала на вейка. И на нея и е много трудно, особенно когато се разболеят. Понякога се обвинявам, че започнах работа , но това е , така се развиха събитията. Ще се справим , още малко. Баткото вече приказва много , малкия миналата седмица му направиха питка - Проходилка. Вече върви , е както може да върми едно 10 месечно бебе. Големия е ревлив, постоянно иска нещо , малкия е тих и докато се разправят с батко му той е достигнал дистинацията за която е тръгнал и тихомълком вършее.Сега ще се опитам да им кача снимка

Това от мен засега. Обещавам да съм редовна ! Целувам ви !

# 81
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Честит рожден ден, Валюша! Жива, здрава и щастлива! Много обичана от ТМ , деца и внуци и от зетьове разбира се !
 newsm59 nbirthday  bigdance2 newsm51

# 82
  • Мнения: 2 099
ВАЛЮШКА, НАЗДРАВЕ! От здраве да са не куртулисаш!
ОБИЧ!
 Two Hearts newsm76 Two Hearts newsm76 Two Hearts

Ега Мега, твоите принцове са направо трепааааач! Влюбиха ме в себе си!
 newsm81 newsm81 newsm81
Ама че младежи!!!

# 83
  • София
  • Мнения: 2 673

Валюш, бъди жива и здрава, обичана и обичаща Жена! Наздраве!





Роси, радвам се, че ще бъдеш в София на 6 март. Живи и здрави, ще се уговорим. Мисля, че няма да има билети, а ще е свободно, за всеки случай  ще проверя.  Hug

Ега Мега, да си живи и здрави сладурковците!

Спокойна вечер!

# 84
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет , девойки!   bouquet 
Докато не ме е погнала Фло , да се обадя.  Joy
Време не остава нещо.  Laughing А пък и мин. седмица фиести и
съвсем се отплеснах.  Laughing За 14 дедко с дойде , та го раздавахме
ФлУбено и с приятели се почерпихме в ресторант.  Grinning
Туй то , нищо ново - кафе , в нас ... сиеста , фиеста и т.н.  Mr. Green
Ега Мега , страхотни са тез малки сладури. Да са ви живи и здрави.  Heart Eyes


Валюша , честит рожден ден!
Да си жива и здрава , много щастлива и обичана!
Хубав празник!

# 85
  • тук и там
  • Мнения: 312
Честит рожден ден,Валюшка!
С пожелание за здраве,щастие и пълни с нежност красиви моменти!

# 86
  • София
  • Мнения: 4 179
Валюша, честит рожден ден!
Да си жива и здрава! Весел празник!

# 87
  • София
  • Мнения: 16 159
Валюша, честит рожден ден!
Пожелавам ти здраве, сбъднати мечти  и щастие с близките хора!
Ега-мега, добре завърнала се. Разписвай се понякога, не ни забравяй. То не отнема много време след четенето. А момчетата са много сладки. Няма начин - сега ще е трудно на дъщеря ти. А като поизрастнат ще са като близнаци. Ще се заиграват заедно, ще настъпи тишина и спокойствие. Мама и татко само ще ги пращат за бира.  Party
Чета за концерт на 06.03 и Луси ще идва. А нещо като среща за немузикалните ще има ли?  Praynig
При мене нищо ново - боря борсата. Пламен бори ченето и мърмори.

# 88
  • Мнения: 18 734
Целувки за сладките хлапета и от мен.Близки по възраст са и ми напомнят моите какви бяха.Хубаво е ...
Айша да те питам ,само ченето ли не е на ред на Пламен,ако да ,нищо му няма...ще се оправи...да не те мисля теб...Гушки и целувки на всички готини дами ,то няма други тук...лека нощ ,сигурно ще се наспя за час и  пак тук...до разсъмване и  после сън и една никаквата  .бабешка работа...

# 89
  • тук и там
  • Мнения: 312
Да се разпиша,че от задачки,до комп не стигам.Миналата седмица започнах да подготвям документи за пенсиониране.Свързах се със специалист и нейният съвет съвпада с този на една много близка приятелка,да започна подготовка  с  документите и да продължа да работя до края на м.август.Днес ходих до Разград,доуточнихме още подробности.
Върнах се премръзнала на обяд и цял след обяд лежа завита и не мога да се стопля.
В петък си имах внучета,а в събота ходиха с шейната и ските в гората да видят сняг и да се пързалят.За ски сняг май няма,но си правили снимки,търкалали се в снега.В неделя ги изпратих за Бургас.Сега къщата отново пуста и празна.
Ега Мега,много чаровни са внучетата,Живи и здрави да са.
Утре ще съм цял ден на работа,та мисля рано да лягам.

Общи условия

Активация на акаунт