Съпруги на военнослужещи - 10

  • 48 607
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 141
...също ме учеше да се бия, ако ме закачат. Каза, че ако се върна набита вкъщи и почна да й се оплаквам, тя също ще ме набие  hahaha.
hahaha
Мдаааа, само че мен баща ми ме подучваше (лека му пръст) Peace
Беше миньор и много малко време имаше за мен милия и една вечер се прибрах - някво цигане ме набило в детската градина и ми изяло обяда Shocked
"Научи" ме да се защитавам, но никога да не посягам първа. Слава Богу само веднъж ми се е наложило да се защитавам, но както казва dundi трябва да си учим младежите да не посягат, че още по-малко на момиче.
Дунди ще се постарая моя да го възпитам така, както мен са ме възспитали, но най-малкото, което ще направя е, да го дисциплинирам със спорт. Боен спорт. Та дано успея. Искам кавалер да отгледам, а не бандюха.

Ама наистина не оставяй нещата така. Не обвинявай и детето Peace Едно момче трябва да се защитава, а да не говорим за момиче. Направо си е за медал детето, защото повечето остават да бъдат потъпквани, унижавани и т.н.
 Hug

Аз за Олимп няма да коментирам, защото скоро се оплаках от там, а другата база не я знам, не сме ходили Peace

# 76
  • Мнения: 965
Момичета аз пак нещо да попитам.Ама първо да честитя на всички който празнуваха вчера,желая мн.здраве и късмет.Та сега да питам,във всички ли поделения са изпратени картите за почивка,ММ днес е проверил никой нищо нз.А ми се иска да отидем.

# 77
  • Мнения: 1 868
На повечето места пристигнаха,но има и такива където не са дошли. Срокът за подаване на данните в агенцията е 12.03,връщане на бланки  със сумите до 31.03 , плащане по банков път -30.04.

# 78
  • София
  • Мнения: 8 436
Ето ме и мен. Ще има ли вечерна проверка? Simple Smile
Върнахме се с ММ от концерт в НДК. Сега сме в клубове по интереси. Той с руските сериали, аз при вас.
ДУНДИ, продължавам да си мисля за твоето момиче. Какво като твоя човек не й е баща? Вярвам, че няма да откаже да отиде и да я защити. Все пак детето расте с него. Аз за чуждо дете бих скочила да се сражавам. Когато бях 1-ви клас имахме един "терорист" в класа. Тормозеше ни всички, без изключение. Баща ми на полети, или дежурен, мама в болницата, или на санаториум. Баба и дядо гледаха мен и братчето ми. Оплаках се един ден и още на следващия дядо дойде в училище, хвана побойника за реверите на дрешката и само няколко думи му каза, но след това децата от класа си отдъхнаха. Каруцата в канавката-никога! Окуражавай детето. Лошо е да расте подтиснато и без самочувствие, да се примирява. Ти ми се струваш бойна мадама. Ще се справиш Hug
Е, момичета, сега ще се задоволя с толкова писане. Както казва Скарлет О'Хара и утре е ден. Simple Smile Лека нощ и приятни сънища.

# 79
  • Мнения: 2 141
Добро утро от мен, хайде на кафето Hug

Момичета, аз нали от скоро съм съпруга, а и хич не говорим за работата на мъжа ми, та... да ми разясните какви са тези "карти" и защо толкова бързо свършват и са толкова ограничени?
Ние като решим да ходим някъде и да се възползваме от военните бази гледаме от сайта цени и се обаждаме през агенцията за резервация. С тези карти по-различно ли е? newsm78
Сигурно е адски тъп въпроса ми, извинете ме за което, но не съм на ясно newsm78

# 80
  • Мнения: 503
Добро утро от мен, хайде на кафето Hug

Момичета, аз нали от скоро съм съпруга, а и хич не говорим за работата на мъжа ми, та... да ми разясните какви са тези "карти" и защо толкова бързо свършват и са толкова ограничени?
Ние като решим да ходим някъде и да се възползваме от военните бази гледаме от сайта цени и се обаждаме през агенцията за резервация. С тези карти по-различно ли е? newsm78
Сигурно е адски тъп въпроса ми, извинете ме за което, но не съм на ясно newsm78

Добро утрооо Simple Smile
Картите за море наистина са доста ограничени и много бързо свършват. Ако не може мъжът ти да се добере до карта от работата, някъде през май месец пускат карти на свободна продажба - или отиваш пред агенцията един ден по рано или звъниш настоятелно по телефона Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 141
Добре де, ама каква е разликата от тази карта и това да отидем чрез регистрация в агенцията. newsm78
Безплатни ли са тези карти, по-евтино ли излиза с тях? newsm78

# 82
  • Мнения: 651
Наистина свършват бързо, но за поделенията. Ако си я от МО, я от ЩО въпроса е по малко по -различен начин. Надявам се да не ми се обидите  Hug
Цената е много добра, базите също, дните са много. Къде другаде ще отидете двама за 10 нощувки за 430 лв и ще имате включени закуска, обяд и вечеря?!
Ако мъжът ти има възможност казвай му да взима.
m@mmakЪти благодаря за кафенето  newsm51 Пак да почерпиш  Hug

Цената е една и съща, независимо откъде я вземеш. Просто сега ги пускат, ти заявяваш, ако де одобри комисията - плащаш. АКо не - чакаш свободната продажба и се обаждаш да видиш къде и кога има места (ако има).
АКо чакаш юли да звъннеш в Агенцията и да те огрее за хубаво място - Мисия невъзможна.

# 83
  • Мнения: 503
Добре де, ама каква е разликата от тази карта и това да отидем чрез регистрация в агенцията. newsm78
Безплатни ли са тези карти, по-евтино ли излиза с тях? newsm78

Картите не са безплатни, на прилични цени - миналата година за 2 възрастни + 2 деца на 1 и 3 г платихме около 460 лв 10 дни, пълен пансион. Ти прецени дали те устройват тези цени и дали си заслужава да чакаш пред агенцията за карта Simple Smile
Благодаря ти за кафето вече се възползвах Simple Smile Пожелавам Ви хубав ден!

# 84
  • Мнения: 147
Здравейте момичета,

бихте ли ми казали колко струва бунгалото на Обзор за 2 възрастни и 1 дете?

Благодаря ви предварително!

# 85
  • Мнения: 1 868
Предната година най -скъпото бунгало излизаше под 20 лв. на ден за 2+1.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Здравейте момичета,

бихте ли ми казали колко струва бунгалото на Обзор за 2 възрастни и 1 дете?

Благодаря ви предварително!


Миналата година за 1 възрастен беше 56 лв. за 10-те дни. За детето - според възрастта.
И е само нощувка.  Grinning Но пък е много хубаво местенцето. Ние тази година ще се пробваме на свободната продажба, че ММ още не се е ориентирал на новото място, камо ли за карта да се дореди.

Flo 51, туй с хващането за ревера може да е било възможно някога, но сега не става. Особено в голям град и в голямо централно училище. Единственият вариант е разговори с класен, педагогически съветници, директори и т.н. Та на мен ми идваше онзи ден да му извия врата на единия пикльо, но единственото, което можех да направя, е да му изсъскам да не ми държи тон. И то пред майка му.
Всеки допир до чуждото дете и то пред свидетели, си е агресия спрямо него и последствията може да бъдат доста тежки.  Peace

Последна редакция: чт, 19 фев 2015, 09:27 от dundi73

# 87
  • Мнения: 147
Благодаря много за бързия отговор!

Лек ден на всички!

# 88
  • Мнения: 2 141
С две думи все тая дали с карта или после свободно все са тези цени, коito обявяват в сайта. Разбира се, че цените са повече от достъпни Peace
Просто не знаех как стоят нещата с тях и защо толкова се чакат.
Явно на нас не ни вършат работа, понеже ние решаваме в последния момент (специално за лятото) и ако има - има, ще се възползваме, ако ли не - ще се ходи другаде.
Благодаря много, че ме светнахте Hug

# 89
  • Мнения: 1 408
Минавам само да ви нагледам и да ви пожелая топъл и усмихнат ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт