Отговори
# 2 820
  • Мнения: 413
Mama2288  всички сме с теб! От все сърце успех! ❤🍀

# 2 821
  • Мнения: 1 657
Mama2288  всички сме с теб! От все сърце успех! ❤🍀

Kaia, момичета, много ви благодаря! 💜

Нека всяка от нас успее и да се усмихне съдбата на всички ни  🌸🍀

В момента имам някакво придърпване вдясно и леко будувам по стечение на обстоятелствата. Налагам си да спя по гръб, съмнителна ми е гравитацията, докато не се закрепят бонбончетата 😁

# 2 822
  • Мнения: 273
Мили и толкова силни момичета!
Незнам как да се обърна към вас, защото думите не стигат да опишат същината на всяка една от вас.
Искам да ви попитам има ли дами, които освен че са имали донорска яйцеклетка са били и с тежък мъжки фактор и са успели.Аз съм с изчерпан резерв, в Турция ми бяха последните два опита, но не можаха да ми помогнат.Време е да се насоча към донорска яйцеклетка.
Но съпругът ми е с азооспермия, при него се извличат сперматозоиди само чрез ТЕСА поради запушени семенни канали. Знаете ли къде по света- Кипър или другаде правят тази комбинация- донорска яйцеклетка с тежък мъжки фактор.

Надявам се да ми стигнат силите да открия някаква светлина.
На вас от сърце желая само Бог да помогне на всички 🙏

# 2 823
  • Мнения: 6 561
Аз успях два пъти с доста сериозен мъжки фактор, в Надежда. Не с извличане, но с много малки количества и доста лошо качество. Успяхме с обработка МАКС и оплождане ИМСИ. Последния път дори от 6 яйцеклетки станаха 5 хубави ембриона и то от по-лоша спермограма (диагнозата беше олигоастенотератозооспермия), 6 години след първия опит. Правят и ТЕСА там, но нямам идея колко са добри точно в това. Има един д-р Макки, когото съм чувала  че много хвалят.

# 2 824
  • София
  • Мнения: 13 586
Моят съпруг е със същата диагноза като мъжа на Електра.
И аз имам няколко диагнози.
Резултатите от репродуктивната медицина са ни 5 броя. Последният е И от ДЯ.

# 2 825
  • САЩ
  • Мнения: 120
Мили и толкова силни момичета!
Незнам как да се обърна към вас, защото думите не стигат да опишат същината на всяка една от вас.
Искам да ви попитам има ли дами, които освен че са имали донорска яйцеклетка са били и с тежък мъжки фактор и са успели.Аз съм с изчерпан резерв, в Турция ми бяха последните два опита, но не можаха да ми помогнат.Време е да се насоча към донорска яйцеклетка.
Но съпругът ми е с азооспермия, при него се извличат сперматозоиди само чрез ТЕСА поради запушени семенни канали. Знаете ли къде по света- Кипър или другаде правят тази комбинация- донорска яйцеклетка с тежък мъжки фактор.

Надявам се да ми стигнат силите да открия някаква светлина.
На вас от сърце желая само Бог да помогне на всички 🙏
А какъв ви е проблемът да използвате донорска яйцеклетка И донорска сперма?!
Аз забременях и родих детето си именно с донорски ембрион (т.е. с ДЯ и ДС).

# 2 826
  • Мнения: 25
Здравейте искам да питам тези от вас които са пили дуфастон и естрофем в коя седмица на бременноста ви ги спряха и изведнъжи ги спряхте или постепенно

# 2 827
  • Мнения: 1 657
Момичета, мислите ли, че има шанс след неуспешен опит с ДЯ, да се съгласят да ме стимулират като за първи и последен път?

# 2 828
  • Мнения: 263
Момичета, след трансфер съм от 3-4 дни /ЗЕТ/, но имам силна тежест в яйчниците с чувството, че ще ми се пръснат. Взимали ли сте нещо, за да успокоите това усещане.. Особено, когато се качвам по стъпала и имам чувството, че ми пулсират яйчниците. Като цяло нямам никакви други усещания, освен и доста газове.

# 2 829
  • Мнения: 1 657
Момичета, след трансфер съм от 3-4 дни /ЗЕТ/, но имам силна тежест в яйчниците с чувството, че ще ми се пръснат. Взимали ли сте нещо, за да успокоите това усещане.. Особено, когато се качвам по стъпала и имам чувството, че ми пулсират яйчниците. Като цяло нямам никакви други усещания, освен и доста газове.

Аз съм ден 4 и от вчера ми е много подут корема, но нямам болки. Тежест, да, но не мога да определя от какво, именно защото съм страшно подута, а и ми се хапват всякаки работи. Притесних се, че вчера и събота изкарах доста врвме на крак, налегнаха ме черни мисли и сега лежа. Иначе вчера на няколко пъти през деня гърдите ми изведнъж допълнително се напрягаха, което ме наведе по-скоро на добри мисли, но не и днес...

# 2 830
  • Мнения: 646
Момичета, след трансфер съм от 3-4 дни /ЗЕТ/, но имам силна тежест в яйчниците с чувството, че ще ми се пръснат. Взимали ли сте нещо, за да успокоите това усещане.. Особено, когато се качвам по стъпала и имам чувството, че ми пулсират яйчниците. Като цяло нямам никакви други усещания, освен и доста газове.

Питайте си лекаря,но аз не бих взимала лекарства различни от предписаните в терапията след трансфер.

# 2 831
  • София
  • Мнения: 13 586
3 х 2 Но Шпа за болките и по шепа сушени кайсии или сини сливи за регулиране на червата.

# 2 832
  • Мнения: 587
Здравейте искам да питам тези от вас които са пили дуфастон и естрофем в коя седмица на бременноста ви ги спряха и изведнъжи ги спряхте или постепенно
След 12 г.с. ми ги спряха по схема - постепенно.

# 2 833
  • Мнения: 263
Аз не съм се ограничавала кой знае колко. Дори събота си готвих, поизчистих малко. В неделя и лека полека с прахосмукачка, но гледам да е на почивки, защото ме заболяват много яйчниците, когато стоя повече време права. Аз си хапвам по малко, но нямам наяждане. Много интересно, но отдавам всичко на хормоните. Много е рано за някакви симптоми, а като гледам масово имат запек, болки в гърдите, често ходене на тоалетна, а пък аз нямам проблем с тези неща... Simple Smile)
Момичета, след трансфер съм от 3-4 дни /ЗЕТ/, но имам силна тежест в яйчниците с чувството, че ще ми се пръснат. Взимали ли сте нещо, за да успокоите това усещане.. Особено, когато се качвам по стъпала и имам чувството, че ми пулсират яйчниците. Като цяло нямам никакви други усещания, освен и доста газове.

Аз съм ден 4 и от вчера ми е много подут корема, но нямам болки. Тежест, да, но не мога да определя от какво, именно защото съм страшно подута, а и ми се хапват всякаки работи. Притесних се, че вчера и събота изкарах доста врвме на крак, налегнаха ме черни мисли и сега лежа. Иначе вчера на няколко пъти през деня гърдите ми изведнъж допълнително се напрягаха, което ме наведе по-скоро на добри мисли, но не и днес...

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 13:20 от Asya93

# 2 834
  • Мнения: 587
Аз не съм се ограничавала кой знае колко. Дори събота си готви, поизчистих малко. В неделя и лека полека с прахосмукачка, но гледам да е на почивки, защото ме заболяват много яйчниците, кога стоя повече време права. Аз си хапвам по малко, но нямам наяждане. Много интересно, но отдавам всичко на хормоните. Много е рано за някакви симптоми, а като гледам масово имат запек, болки в гърдите, често ходене на тоалетна, а пък аз нямам проблем с тези неща... Simple Smile)
Момичета, след трансфер съм от 3-4 дни /ЗЕТ/, но имам силна тежест в яйчниците с чувството, че ще ми се пръснат. Взимали ли сте нещо, за да успокоите това усещане.. Особено, когато се качвам по стъпала и имам чувството, че ми пулсират яйчниците. Като цяло нямам никакви други усещания, освен и доста газове.

Аз съм ден 4 и от вчера ми е много подут корема, но нямам болки. Тежест, да, но не мога да определя от какво, именно защото съм страшно подута, а и ми се хапват всякаки работи. Притесних се, че вчера и събота изкарах доста врвме на крак, налегнаха ме черни мисли и сега лежа. Иначе вчера на няколко пъти през деня гърдите ми изведнъж допълнително се напрягаха, което ме наведе по-скоро на добри мисли, но не и днес...

Както е казал оптимистът: "Ще имате, ще имате.." Laughing Wear Watch

Общи условия

Активация на акаунт