Отговори
# 75
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Аз платих наведнъж, не съм питала дали може по друг начин

# 76
  • Мнения: 496
Тими днес е денят, стискам палци Heart Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 17
Pati готово случи се много съм щастлива сега започва Най-мъчителното,
Как да пия фолиевата че не помня какво каза док.Вие сте  добре нали? Изписаха ми и медрол и но-шпа

# 78
  • Мнения: 496
Pati готово случи се много съм щастлива сега започва Най-мъчителното,
Как да пия фолиевата че не помня какво каза док.Вие сте  добре нали? Изписаха ми и медрол и но-шпа
Фолиева пия мета3*3, защото не усвоявам нормалната. Мисля, че ако всичко е ОК при теб се пие*1 на ден. Утрогестан и естрофем не ти ли изписаха? Аз също пих медрол и но шпа, като медрола ми го спряха по някое време. Верно сега е много тегаво до теста. Имала съм много трансфери и знам какво е. И съм лежала и не съм, извъртяла съм всички опции.В четвъртък ще разбера как сме. За сега лекувам гъби, че това ми изкочи от микробиологията.Сега, както казват в този форум си бременна до доказване на противното.

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Тими, върши си ежедневната работа и времето ще мине неусетно. Стискам палци за положителен резултат.
Пати, дано всичко е наред с бебчетата (нали последно са две smile3503)

# 80
  • Мнения: 496
Да Mimi Demi, в петък ще се отчета как са главните герои. Тъй като на близнаци не правят БХС със си записала в два последователни дни при двама различни лекари ФМ. Знам, че сега има лаборатории, които изпращат в чужбина кръв за БХС на близнаци, но просто нямам излишни 2500   лв. за това. При теб как се движат нещата?

# 81
  • София
  • Мнения: 17
 Hug за pati
 Hug за Mimi_Demi
Денят ми започва чудно:
6.55-Л-тироксин
7,45-закуска-медрол
8,30-естрофем,утрогестан,неофолик 400,но-шпа,
12,30-но-шпа
20,30-естрофем,утрогестан,но-шпа......... #Crazy #Crazy
Много се надявам всичко да е ок и се моля на бог  Praynig
Ще чакаме отчета за бебчетата  pati

# 82
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
2500лв.ли струва това изследване #Crazy
Аз чакам да ми дойде цикъла, за да започнем подготовка за ЗЕТ.

# 83
  • Мнения: 496
Това е цена за близнаци за Пренатест. Иначе БХС съм правила в предишната бременност в МД и беше някаква малка сума-40 лв. или нещо такова, не помня.Как е бременелката Тими?

# 84
  • София
  • Мнения: 17
Сладурка мила, Hug добре съм ,а вие  как  сте?
Чакам да дойде следващият радостен ден и така ще
си бъда и аз в чакане до деня на появата на бял свят
на щастието

# 85
  • Мнения: 496
Минах на ФМ бебките са добре. Едното е доста по-дребно от другото, но си е наред за сега. Чакам да ми излезе контролната микробиология и да правя серклаж. Доста ме отчаяха, особенно единия лекар за износването. То като почна"офф, то много трудна работа с тия близнаци, сложна работа и т.н" направо ме срина. Да, аз съм наясно с рисковете и ако можех да избирам естествено щях да избера едноплодна бременност, въпреки, че първата ми беше такава и до никъде не я докарах. Изобщо посмачкана съм малко, но ще се оправя. Тими ти как си ?

# 86
  • София
  • Мнения: 17
 pati браво на вас,дребното сигурно е госпожица,
ами за сега съм добре започнахме 5-ти ден след трансфера имах доста болки от време на време в яйчниците,но са поносими,вчера много ми се искаше да си напишкам един тест,но се отказах и реших на 9 ти ден от трансфера Simple Smile,чета из форума и така каточели по-бързо ми минава времето.Много често пишкам и имам газове  Embarassed Опитвам се да съм търпелива но пусто.......Като цяло съм добре,от хормоните малко ми е метално...?Пия си чайче,почивам,готвя и така.От вчера реших да си меря телесната температура/незнам защо/вчера беше 37.2днес пак е 37.2,но се чувствам добре.Шашава работа.Не знам кога да си пусна кръвни ако трябва да чакам 14 дни от трансфера ще изкукам   Laughing но нямам избор.
Четох че ако ембриончетата са  на 5 дни то на 9ти ден от трансфера вече има чхг в кръвта,какво ще кажеш?

# 87
  • Мнения: 496
Моето ЧХГ на шестия ден от трансфера беше 130. Рискувах да го направя толкова рано, защото изкървих силно и исках да знам дали да продължавамлекарствата или не.

# 88
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте момичета как сте,аз съм добре/ние сме добре.Днес е 8 ми ден

# 89
  • Мнения: 496
Здравейте момичета как сте,аз съм добре/ние сме добре.Днес е 8 ми ден
Аз съм в очакване на дата за серклаж. Лежа и се сдухвам по малко. Кога ще правиш теста?

Общи условия

Активация на акаунт