Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Здравейте официално и от мен! Simple Smile Следя ви от самото начало, но чак сега реших да се включа. На 24 години съм, първа бременност ми е, терминът ми е 12 юли и съм безкрайно щастлива, че чакаме една малка госпожица stork-girl Пожелавам на всички мами лека бременност и здрави бебета през юли!  Hug

# 61
  • Мнения: 1 602
Леле немога да ви смогна да ви чета Laughing
Гледам Гала от на кафе и ясновидеца Божидар каза че това лято ще си е в график и юли се очаква най горещия месец.
Та моето момиченце беше есенно бебе и ни бяха от полза бодита и с дълак и с късо ръкавче. А и зимата вкъщи беше мн топло и седеше с къс ръкав. Моя приятелка роди юли и детенцето и беше с боди тип потник или с къс ръкав без къси гащи или още по абсурдно ританки. Само когато бяха вътре вкъщи му слагаше чорапчета. Както се казва то на вън дърво и камък се пука от жега а аз да навличам бебето. Вечерно време да е с връхни дрешки особено за софия ма през деня е напълно излишно.
За шишетата и бибите ако шишето е с бибка за по голяма възраст, продават се отдено биберони също така съм виждала и машинка за дупчене на бибата

# 62
  • Мнения: 624
Момичета, списъкът не е тест с верни и грешни отговори.  Laughing Както казаха доста майки, всички зависи от бебето, от майката, от климата, от сезона. Просто тези, които вече имаме опит, можем да го споделим, за да помогнем с различна гледна точка на мамите, на които им е за пръв път.
Разбира се, че може да се случи и хладно лято например и тогава ще трябват и дълги ръкави. Но може и да е такава жега, че да не се диша. Аз съм родена през юли.  Wink Било е 40 градуса. Майка ми ме е държала съвсем голичка, стараейки се да прави течение и ме е обтривала с влажни кърпи.

Като му дойде времето, сами ще разберете, ще го почувствате. Убеждавам се и до днес - няма по-силно и по-вярно чувство от майчиния инстинкт. Слушайте вътрешния си глас. Той и бебо ще подсказват какво да правите. Форумът помага, но не е панацея. Peace

Роси, наистина за какво служи нагревател за шишета и най-вече отцедител за шишета? Второто го чувам за пръв път. newsm78

Кира, харесала си количка? Ама купихте ли? Нещо съм изтървала. Моля дай линк, че тепърва ще гледам за това.

За бебешките дрешки. Мда, и за момченца има сладурски, но момичешките са направо прелест. То е като с мъжмите и дамските де, за киприте винаги има по-голям избор. Mr. Green

onlyme, добре дошла.   bouquet

И като стана дума, от тези срамежливите майки, дето само ни следят, може ли да се престраши и да се запише някоя с термин за 29-ти юли, защото само тази дата ни седи празна в списъка, а ме е налегнал пак един перфекционизъм... Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 286
Честита да ни е новата тема и само с хубави новини да я изпишем  bouquet
Аз докато видя и вие сте изписали света Simple Smile,което е хубаво. Честито на разбралите пола и успех на тези които им предстоят прегледи,после на отчет тук.
За списъците аз и друг път съм писала че са пълни с излишни неща,има много вещи които  купих на сина ми след като ни изписаха и не се знаеше до последно дали ще ми трябват. Общо взето първия месец бях редовен клиент на аптеката Joy
Шишета имам от баткото ,купих ги в комплект със стерилизатора на авент ,бяха на хубава промоция-1 голямо ,1 малко и биберон залагал,четка за измиване,супер Simple Smile,ползвах малкото в началото за чайче против колики,а голямото и до днес го ползвам,така че за мен са необходими,въпреки че сина ми беше изключително кърмено бебе до година и 2 месец когато сам се отказ,помпа не ми потрябва,протектори за зърна си купих и никаква работа не ми вършеха,абе всичко е индивидуално според мен.. За дрешки мисля да взема млако ,защото ще ми подарят доста,но задължително ще имам и такива с дълги ръкави и крачоли (мисля да взема тънки цели гащеризони с копчета отпред),не се знае времето какво ще е,но не мисля че в най-голямата жега ще облека бебето с тях, колкото и да е малко,по-добре една пеленка допълнително да метна отгоре,със сина спазвах правилото плюс една дреха над моите да му обличам или поне да е завит. Най добре бебетата ще си кажат едни обичат по хладно други не. Овлажнител не сме имали,както и не съм следила толкова зорко Т на стаята,гледах само след баня да е по-топло и толкоз,Т на водата я мерех първите пъти с термометър после на око дето се вика,не сме имали проблеми. Има такива дето не искат да лежат в шезлонг или дори да се возят в количката,така че никой не може да гарантира, че тези неща ще ви потрябват,както и че няма да ви трябват други,а и задължително си оставете неща които могат да ви подарят близки ,много ще са доволни и те и вие .Crazy Общо взето няма как да се подготвим на сто процента ще има неща дето ще се правят в движение Simple Smile

# 64
  • Мнения: 114
Добро утро и от мен в този слънчев ден  Simple Smile
Мамчета, вие как сте с килцата. Досега не бях качила нито един,нооо за последния месец съм с 4 отгоре. Което малко ме плаши  #Crazy

# 65
  • Мнения: 109
Здравейте официално и от мен! Simple Smile Следя ви от самото начало, но чак сега реших да се включа. На 24 години съм, първа бременност ми е, терминът ми е 12 юли и съм безкрайно щастлива, че чакаме една малка госпожица stork-girl Пожелавам на всички мами лека бременност и здрави бебета през юли!  Hug
Готово!  Peace

# 66
  • Мнения: 3 435
hope! благодаря,че ме добави на 1-ва стр. Peace

# 67
  • Мнения: 1 602
Добро утро и от мен в този слънчев ден  Simple Smile
Мамчета, вие как сте с килцата. Досега не бях качила нито един,нооо за последния месец съм с 4 отгоре. Което малко ме плаши  #Crazy
Аз последно време хапвам мн аиде не много ма на много често които седне на масата и аз с него и ме беше страх да се кача на кантара. Качила съм 3 кг но те са ми от 7 които имам да възтановявам.

# 68
  • Мнения: 624
Килограми +2

# 69
  • Мнения: 48
Аз от началото съм качила 5кг, като през последния месец 2кг. Като цяло постепенно ги качвам, но за съжаление стартирах с около 10кг повечко от колкото ми се искаше. Като родя живот и здраве ще го мисля отслабването. Само бебчо да е наред.

# 70
  • Мнения: 3 435
Добро утро и от мен в този слънчев ден  Simple Smile
Мамчета, вие как сте с килцата. Досега не бях качила нито един,нооо за последния месец съм с 4 отгоре. Което малко ме плаши  #Crazy
Аз досега +2,ама то сега се почва ooooh!

# 71
  • Мнения: 712
Или, нищо не сме купували. Само я харесах. Гаранцията е 1 година и ще я вземем в последния момент, за да не я губим. Количката е Adbor S-line, като съм абсолютно влюбена в тези 2 цвята. Направо не знам как ще си избера:
http://baby.galix.bg/3732/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … 2%D1%8F%D1%82-107
http://baby.galix.bg/3727/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … 2%D1%8F%D1%82-29a
Количките са полски, произведени по всички европейски директиви и изисквания и кошчетата изглеждат доста широки. А и не са скъпи. Цената е за трите кошчета + чантата + дъждобран + комарник.
Направо звучи като реклама Mr. Green

Килограми +1

# 72
  • София
  • Мнения: 3 580
Хей, Kira, и на мен тези цветове много ми допадат, особено зелено.

Аз количка няма да купувам - ще си ползвам тази от момчетата, танкът Mag England. Май вече ги няма дори тези модели Simple Smile Като се има предвид колко ще се охарчим около ремонта и детска стая на батковците, количката определено ще си е старата Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 602
кira много е хубава количката а и цената наистина е много изгодна. Оранжевия цвят много ми хареса.
И аз много искам нова количка ма... #Cussing out ММ не ми дава  Cry
Имали сме си от каката Cry а тази от каката не е лоша ма ни я бяха дали от бебето на брат му после ния я ползвахме. Не е мръднала като здравина но цветовете и са избелели. Незнам как ще убеждавам ММ за нова

# 74
  • Мнения: 231
Или, нищо не сме купували. Само я харесах. Гаранцията е 1 година и ще я вземем в последния момент, за да не я губим. Количката е Adbor S-line, като съм абсолютно влюбена в тези 2 цвята. Направо не знам как ще си избера:
http://baby.galix.bg/3732/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … 2%D1%8F%D1%82-107
http://baby.galix.bg/3727/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … 2%D1%8F%D1%82-29a
Количките са полски, произведени по всички европейски директиви и изисквания и кошчетата изглеждат доста широки. А и не са скъпи. Цената е за трите кошчета + чантата + дъждобран + комарник.
Направо звучи като реклама Mr. Green

Килограми +1


Оооо количките са страхотни. Особено зелената. А цената е много добра , даже бих казала превъзходна.

Общи условия

Активация на акаунт