Отговори
# 705
  • Мнения: 624
Смърфетка, Роси и Люляче, пратих ви ЛС.
 Peace

# 706
  • Мнения: 160
Ако може едно и на мен, за албума

# 707
  • Мнения: 431
И на мен за албума моля че явно не съм внимавала Grinning

# 708
  • Мнения: 624
готови  Peace

# 709
  • Мнения: 712
На мен ми взеха цито още в 12г.с., когато се записах на ЖК. Така установихме гъби, въпреки че самите оплаквания (течение и сърбеж) се проявиха 3-4 дни след цитото, докато си чаках резултатите.
Kira, мисля, че бъркаш цитонамазка с микробиология. Цитонамазката (PAP test) e метод на изследване за скрининг и профилактика на рака на шийката на матката. Докато именно микробиологията е метода, чрез който се изолират и идентифицират най-често срещаните микроорганизми (бактерии или гъби).
...

Възможно е. newsm78 Лекарката каза, че ми е взела проба за цитонамазка. После каза, че "в резултатите от цитонамазката" било излязло нещо си. И аз приех, че е било цито. Друг е въпроса ако тя на МБ вика цитонамазка Grinning Така или иначе проблеми не съм имала след това.

И мен до 12 включително ме гледаше с вагинален ехограф. После вече мина на коремен. Даже не ми правеше впечатление. Беше ми много смешно - една пръчица, малко по-дебела от палеца ми и като му наденеше тоя презерватив... Grinning

# 710
  • Мнения: 431
Или. Благодаря   bouquet  Heart Eyes

Ама много хубави коремчета си имаме в албумааа. Стряахотни сте и бебоците малее  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 1 602
Може ли и на мен за албума

# 712
  • Мнения: 1 792
Който имa парола и не си е сложил коремчето веднагически да се засрами. На това му се вика воайорство.  smile3535

# 713
  • Мнения: 3 435
Хаха,Мишолина ме разби  Laughing Откъде го извади това коремче,браво Crazy
Моето е като на повечето в момента.

# 714
  • Мнения: 23
Мерси, Или,
Всички имате много сладурски коремчета Simple Smile Тези дни и аз ще кача моето Simple Smile
Прегледът мина добре. Питах доки относно кг - казах му, че съм качила 4-5 и той каза, че това не е добре, хубаво било сега да са по-малко, че към 7-8 се качвали мноооого Sad
Туй то от мен Simple Smile

# 715
  • Мнения: 3 435
Е,Люляче,много хубаво ни го рекна-ми почти 6 кг са дотук. Ужас...

# 716
  • София
  • Мнения: 170
Може ли и за мен паролата за албумчето   bouquet

# 717
  • Мнения: 48
Ох и аз съм с +6, но като гледам калкулаторите за кг май съм горе-долу в норма. Няма да го мисля, после ще се свалят.

Може ли и на мен един достъп за албумчето и как да стигна до него. Тия дни и аз ще снимам и ще кача и моето Simple Smile

На мен само МБ за сега са ми правили. Не ми се иска да ме бъркат за друго. При условие, че не ни дават да правим секс, не ми се струва нормално да ме стържат.  newsm78

# 718
  • Мнения: 1 602
Много готини коремчета имате  Hug и аз ще се снимам тези дни и ще кача. Като ви гледам какви сте слабички направо ви завиждам а аз съм си кюфте  Sad да не съм ви чула че се оплаквате от кг  Naughty екстра сте си  Hug

# 719
  • Мнения: 789
Е момичета, може ли такива работи, къде е тоз албум, аз защо съм пропуснала? Joy

Давайте адреса и паролата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт