Регресия

  • 146 319
  • 807
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 377
и аз очаквам с нетърпение продължението!
Добре, аз как да разбера и аз? Искам и аз да науча историята си, или наистина да отида на специалист въпреки, че не знам на кой...
Може ли упътвания и насоки?!  Дори и по Вашите начини да е , а именно домашно, приемам съвети, ще се пробвам.

# 466
  • Мнения: 129
Аз опитах да се свържа с Петър Петров, но без успех. Подкрепям горния пост, препоръчайте някого, на когото имате доверие

# 467
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Какво изпитвате, ако видите какъв е бил настоящият ви партньор в миналите ви животи?! Примерно сега сте с мъж, който в миналото ви е бил майка, съпруга, брат.....Не започвате ли да гледате на него по различен начин? В смисъл да се целуваш и да лягаш с някой, който ти е бил роднина или е бил противоложния пол?!

# 468
  • Мнения: 2 874
Анна-Мария, предишни животи са били и при мен веднага става свързването от раз и то още при първата практика при Гери, когато бях много зле в тази сфера.

Явно имаш отворени канали като мен. Случвало ли ти се е да сънуваш или предчувстваш нещо и то да става или да погледнеш един човек и някак си да усетиш разни неща за него?
Аз винаги, преди да започна да работя със себе си съм имала странни сънища, предчувствия, пророчески сънища и т.н., но се страхувах, защото не знаех какво е и ме плашеше. Толкова истории имам...
Обаче, когато откриеш себе си и своите способности, чувството е невероятно.
При мен освен регресии се случват и прогресии, явно се свързвам с информационните канали, защото чувството е много странно - буквално виждаш на лента, но много бърза картини, и разбираш какво е информацията не толкова от картините, а сякаш ти се казва или усещаш какво показват те.
Наскоро предотвратих сериозна мозъчна инфекция на приятеля ми. По принцип, когато е нещо много спешно, се свързал без сама да го искам. Буквално като легна и тялото ми изтропва и сякаш губя съзнание и колкото и да се противопоставям и да ме е страх и да не искам - то започва да си ме води и да се дават картините.
Та, с него беше така. Видях го на легло, обаче беше все едно в някаква паралелна реалност, защото светът не изглеждаше както в момента, вероятно е било в по-горно ниво. Беше по-млад и даже не приличаше визуално на него. Имаше кърпа на челото и лежеше блед и син. И аз усетих, че това е той. После дойде черен "екран" и един зъб.
След 2 дни той вдигна от нищото 39 температура, държа 2 часа и отмина. Обаче аз веднага знаех от какво е. Той беше много скептичен за такива неща, на след поредица от доказателства, че наистина виждам и мога разни неща вече ми вярва. Та, пратих го на зъболекар. Още същия ден направиха спешна операция , поради силно възпален мъдрец и то не отвън, а отвътре, с опасност за мозъчна инфекция.
Та...оттогава ми казва, че съм вещица Simple Smile

Иначе, за рускинята - след събитията през 45 на моста, се е преместила в град Денмарк в САЩ, така ми се даде. Денмарк нали е Дания, но аз знаех, че е град в САЩ и след цял ден търсене го издирих и наистина има такъв.
https://www.google.com/search?q=мейн+град+денмарк&client=ms-android-xiaomi-rev1&sxsrf=ALeKk01GLFUe9orE3tr0gFMPDgUoMzSOKQ%3A1616807336201&ei=qIVeYOfgC8itrgS-v7zYCA&oq=мейн+град+денмарк&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBQghEKABMgUIIRCgATIFCCEQoAE6BAgjECdQ7AtYtg5g3hBoAHAAeACAAa0BiAHsA5IBAzAuM5gBAKABAcABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-serp#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:11336415151942304858,rc_q:Denmark,ru_q:Denmark,trex_id:qsdsy
Живеят само 1 500 души
И пригответе се да паднете - градът е пълен с езера вътре в него и...май това е езерото, в което е удавена,
разпознах го.



Ето и градът


Направо ме сърбят пръстите да се свържа с местната община, за да видим дали е имало около 45-50та рускиня Губрешкова , учителка, но ме е малко страх да не излезе, че наистина е имало...

# 469
  • Мнения: 3 377
КРР , коя Гери е регресионистка? Може ли контакти ?

# 470
  • Мнения: 2 692
КPP, не виждам от какво може да те е страх. Може точно да наредиш парчетата от пъзела. Много интересна история.

# 471
  • Мнения: 31
До дамата, която си търсеше книги за регресия: може да започнете с книгите на Майкъл Нютон - "Пътят на душите" и " Следите на душите". Той има и още 1-2 книги в тази насока Wink

# 472
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз опитах да се свържа с Петър Петров, но без успех. Подкрепям горния пост, препоръчайте някого, на когото имате доверие
Гери Доцева мисля, че се пишеше във фейса, но е там е трудно откриваема. Тя сама призна, че малко време отделя на Фейсбук и ще отнеме време да ви отговори. Ако искате пишете на лично да ви дам телефон.

# 473
  • Мнения: 2 874
Гери Доцева, да.

Отговора по телефон и Вайбър, фейсбук не ползва почти.

Ще изчакам да мине регресията сега на 02.04, за да я видя рускинята, защото поради това, че ми се намесва в сегашния живот, не е ок да и отдавам внимание и още повече да задълбавам в нея, а проста да я изчистя и да си ходи.
Но усещам, че може би трябва да напиша книга за нея и да я издам (от нея явно съм взела писателски талант Simple Smile)

# 474
  • София
  • Мнения: 6 726
Гери Доцева, да.

Отговора по телефон и Вайбър, фейсбук не ползва почти.

Ще изчакам да мине регресията сега на 02.04, за да я видя рускинята, защото поради това, че ми се намесва в сегашния живот, не е ок да и отдавам внимание и още повече да задълбавам в нея, а проста да я изчистя и да си ходи.
Но усещам, че може би трябва да напиша книга за нея и да я издам (от нея явно съм взела писателски талант Simple Smile)
Ооо имате си рускиня в някои от животите? Аз пък имах друга жена, но я пуснахме да си иде Simple Smile Открихте ли защо ви търси? При мен не беше птговора чрез регресия.

# 475
  • Мнения: 3 377
Имам въпросче.
За съжаление не знам как се нарича явлението и дали има такава услуга ...
Когато един човек умре , душата му отива на оня свят,  но така или иначе тази душа пак се преражда , не знаем кога естествено става това.
Въпроса ми е , има ли как да намерим дадената душа къде точно се е преродила и в кого , т.е. да намерим душата която търсим ?!
Не говоря за нашата душа  и нашите минали животи , а говоря за това да намерим душата в реално време на друг човек ....

# 476
  • София
  • Мнения: 6 726
Имам въпросче.
За съжаление не знам как се нарича явлението и дали има такава услуга ...
Когато един човек умре , душата му отива на оня свят,  но така или иначе тази душа пак се преражда , не знаем кога естествено става това.
Въпроса ми е , има ли как да намерим дадената душа къде точно се е преродила и в кого , т.е. да намерим душата която търсим ?!
Не говоря за нашата душа  и нашите минали животи , а говоря за това да намерим душата в реално време на друг човек ....
Ми тя може и да не е в този свят, а в друго измерение ако си свършила работата тук Simple Smile Други души остават тук и се прикрепят за определен човек... Това защо искате да го направите?

# 477
  • Мнения: 3 377
Защото за мен единствените хора в моя живот, заради които има смисъл да живея са майка ми и дядо ми.
Дядо ми за съжаление почина на 1ви април тази година и аз отказвам да приема , че никога повече няма да се видим , и се чувствам много зле.
И държа и искам да намеря начин да открия душата му , дори в животно или дете да е , но да я открия , за да може отново моята душа да е с неговата ...

# 478
  • Мнения: X
Чета една книга, според която душите обикновено не се прераждат веднага, а след известно време. Според теорията в нея, често душите се прераждат заедно, така че близки хора обикновено са заедно в различни животи.

# 479
  • Мнения: 12 473
Защото за мен единствените хора в моя живот, заради които има смисъл да живея са майка ми и дядо ми.
Дядо ми за съжаление почина на 1ви април тази година и аз отказвам да приема , че никога повече няма да се видим , и се чувствам много зле.
И държа и искам да намеря начин да открия душата му , дори в животно или дете да е , но да я открия , за да може отново моята душа да е с неговата ...
А защо държиш на това?
Може би, урокът ти е да преработиш привързаностите?
Така или иначе душите ви са свързани - почти сигурно е, че пак ще се срещнете. Но едва ли ще се познаете, защото ще е в друг живот, измерение и тн..

Общи условия

Активация на акаунт