ЕЛП 46 - ароматна

  • 19 969
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 658
Аз розовите бузки си ги имам  Blush значи само златно ми трябва.

Дешели? Анатема! Анатема! Преплювай през дясно рамо три пъти, завърти се на пета към слънцето и си заключи пръстите на ръцете и на краката!

# 76
  • Мнения: 3 784
Ами крайно време е да пуснат и умен шоколад, какво ще си играем с тези кристали.  Laughing

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 15:56 от Nickkie

# 77
  • n/a
  • Мнения: 3 341
А може и просто хубав шоколад.
И бръчки ще заличи, и акъл мо-
же да даде. И спомени понякога.
 Hug

# 78
  • Мнения: 3 784
Ло, липсваш, като те няма.  Hug Много хубаво казано, чак ми се прияде.  Laughing

Случайно попаднах на MTV Movie Award for Best Kiss (започнала през 1992), разбито по десетилетия. 90-те: 8 класически двойки. Нулите (2000s): от общо 10, 4 same-sex двойки, 1 interracial, 1 тройка. От 2009 насам всяка година я вземат Здрачовете, след като свършат, успяват да се вредят и други два филма.

Барометър на общественото каквото-ви-хрумне и отгоре. Предполагам, че фифтитата ще грабнат приза за 2015.
 

# 79
  • Мнения: 3 736
Интересно е, така показано през по-голям период. Помня серията здрачна.  Tired

Какво е Дешели?

И в моя предмет на дейност са нафраскани сума ти неща, ей тъй, да има, ако някога ми се прииска да давам под наем камиони или нещо подобно, примерно.  hahaha Всъщност, приятелят, който ми регистрира фирмата, каза, че това е стандартна практика. Човек верно не знае как ще потръгне животът и накъде ще свърне в някакъв момент.  Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз вчера сериозно се сдухах професионално... От историите на хората. благодаря се, че хорат имат чувство за хумор и можем да се посмеем. В противен случай - психиатрията най-малко.

# 81
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ники, взаимно е  Hug
И на мен ми се беше доял, от онзи,
със спомените. Ден на липсването
беше вчера, така ще се запомни.

Дешели, Ир, предполагам е фирма-
та с нагло поведение, сагата около
която се точи с месеци на първа в
Клюкарника.  Hug

Ване, несъмнено с хумора се спася-
ваме от доста диагнози.  Hug

# 82
  • Мнения: 3 736
Май ми е добре, че не ходя там, но сега ме загриза любопитство.  Mr. Green

Не мога да не ви споделя една прекрасна новина, на която попаднах днес.

# 83
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Добра е новината.
И времето навън стана значително по-добро.

Някой намери ли Левиатан? Милорд, благо-
даря за подсещането.

# 84
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Имаше го качен YouTube, но са го свалили. Та днес си играх да го търся пак.
И мога да предложа този линк за гледане онлайн - http://indian-hit.com/frs/6000-smotret-onlayn-leviafan-leviathan-2014.html
Търсих специално да има английски субтитри (в помощ на младежта, дето е на Вие с руския  Simple Smile).
 

# 85
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Благодаря, мячик.
Търсих из YouTube и разбрах, че е свален.
Не само от там, но и от доста места, в кои-
то се появява.

# 86
  • Мнения: 3 784
Пуци, чудесна новина. Аз се чудя дали да пусна тема по повод един съдия от Охайо, но засега ще го покажа само на вас. На мен ми допаднаха някои от другите му присъди, по тази с котенцата съм с доста смесени чувства. Както и за бавачката - там ми се вижда малко.

Мячик  Grinning Hug

Не знам дали от хубавото време или и от някои други неща, но днес ми е много хубаво. Отдавна не ми се беше случвало, та споделям, че знае ли се колко кратко ще трае.  Laughing

# 87
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Тръгвам да отбелязвам хубавото
време и изобщо хубавините, де-
то са навред  Laughing Че се почва ед-
на седмица, дето не се случват
такива често. И добре че  Mr. Green

# 88
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 354
клюкарника, ех клюкарника  Joy понякога засичам някое заглавие от там  Crazy

"какво обличате, когато отивате на гИнеголог?  Crazy

левиафан

# 89
  • гр. София
  • Мнения: 2 534
Розе, отмъкни им рецептата и пускай новата линия. За мен две бурканчета, като за начало. Ако заприличам на 13-годишна, ще пусна снимки.  Laughing

Цитат
Може да звучи твърде хубаво, за да е истина, но учени са разработили шоколад, за който обещават, че намалява появата на бръчки и състаряването на кожата", посочва в сайта на "Дейли Телеграф" Сара Нептън.

Ми много ясно. Като опраскаш 2-3-4-5-6-7 буркана и се окръглиш откъм кила кожата веднага се опъва и бръчките се запълват.  Laughing

Днес с едни чудесни хора пихме бира. Колко хубаво, че ги видях  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 21:37 от Зимна роза

Общи условия

Активация на акаунт