С какво ви дразнят мъжете?

  • 232 369
  • 2 180
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 933
Имам огромна нужда от такава тема.
Ако вече има с удоволствие ще се включа .
Ако не , заповядайте в тази .
Аз ще съм най - активна.

# 1
  • София
  • Мнения: 28 631
Питаш с какво ни дразнят мъжете по принцип, или става въпрос конкретно за нашите мъже?
Ако е второто, ето я темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=793652.0

# 2
  • София
  • Мнения: 933
Аз лично ще се оплаквам от моя мъж ,но ако някой иска , може да се оплаче и от чужд  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 136
Е какво е оплакването?

# 4
  • София
  • Мнения: 933
Оплакването е , че ме дразни от няколко дни . Прибра се пиян в 5 часа сутринта ,след като се скарахме и не можеше да ходи. Опитва се да ми прави на пук . Простотия , след простотия.
От нова година насам направо ме подлудява.

# 5
  • Мнения: 1 136
Уау , това си е доста дразнещо!
Моят ме дразни , че като започне да говори няма спиране и все той най-добре ги знае нещата / приема критика и различно мнение/, но нон стоп говорене ми идва в повече .

# 6
  • София
  • Мнения: 933
Аз не го спирам да излиза, даже на против , но не и когато сме прясно скарани ,защото знам ,че ми прави на пук и се прибира по никое време . Дори веднъж не се прибра 2 дни  Thinking
Друг е въпроса ,че аз ако изляза , стават едни...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 701
И моя много ме дразни  Mr. Green
С ежедневни тъпотии, най- вече с разсеяност, едно че сам не се сеща да направи нещо и отделно че вече като му кажа да го направи, отлага с години, забравя, скатава се... абе много дразнещо.
При нас на мен ми се случва понякога да се прибера в 5 пияна  Embarassed, ама само защото той не обича и да излиза, иначе щяхме да се прибираме двамата пияни  Drunk

# 8
  • Мнения: 2 650
Моят от две седмицие в отпуск и или ме огражда като хомяк или  седи  пред телевизора,сменяйки каналите нон стоп...всъщност спира понякога като задреме  Rolling Eyes. Дано скоро  си тръгне пак на работа, защото  личното ми пространство вече агонизира.. #Cussing out
koikoii  и моят не обича да излиза и аз веднъж се прибрах  градусова (всъщност той ме прибра де,  щото много държи той да си ме води и прибира) . Та както  си бях на едни 15 сантиметрови токчета и му обяснявах, че съм си съвсем на ред и да не ме държи за ръката като да съм все едно  инвалид, щото аз и три бири да съм изпила и трийсет санта да са ми токчетата, мога да си ходя като манекен... и.... той ме пусна ...ама някак внезапно и аз загубих равновесие и се срутих Embarassed ..После му се сърдих около ден и половина заради това, да не говорим как демонстративно накуцвах  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 1 136
Зандали , това е много сладко Simple Smile Wink

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 517
Моят пък ме дразни, защото постоянно иска да гледа новини и разни предавания, свързани с политика. Да гледа като хората разбирам, но той само коментира недоволно, никого не харесва и се ядосва на "умните" ни  и "честни" политици. Казвам му да гледа весели предавания, за да не си разваля настроението, но той все тези новини.

# 11
  • София
  • Мнения: 933
Да или пък канала за риболов  Sick

# 12
  • София
  • Мнения: 933
Моят от две седмицие в отпуск и или ме огражда като хомяк или  седи  пред телевизора,сменяйки каналите нон стоп...всъщност спира понякога като задреме  Rolling Eyes. Дано скоро  си тръгне пак на работа, защото  личното ми пространство вече агонизира.. #Cussing out
koikoii  и моят не обича да излиза и аз веднъж се прибрах  градусова (всъщност той ме прибра де,  щото много държи той да си ме води и прибира) . Та както  си бях на едни 15 сантиметрови токчета и му обяснявах, че съм си съвсем на ред и да не ме държи за ръката като да съм все едно  инвалид, щото аз и три бири да съм изпила и трийсет санта да са ми токчетата, мога да си ходя като манекен... и.... той ме пусна ...ама някак внезапно и аз загубих равновесие и се срутих Embarassed ..После му се сърдих около ден и половина заради това, да не говорим как демонстративно накуцвах  Crossing Arms
И аз имах едно такова напиване. Бяхме на Рожден ден и толкова се напих , че нищо не помнех .
На следващия ден видях само една пътечка от вратата до леглото от дрехи ,чанта, обувки .
Пльоснала съм се чито гола в леглото, та той ми обличал пижама, че си беше зимата и да не настина. Беше мило ,но никак не е приятно ,когато ролите се разменят. 100 килограма Тюлен ,заспал на тоалетната чиния , да го мъкнеш до леглото  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 136
Моят пък ме дразни, защото постоянно иска да гледа новини и разни предавания, свързани с политика. Да гледа като хората разбирам, но той само коментира недоволно, никого не харесва и се ядосва на "умните" ни  и "честни" политици. Казвам му да гледа весели предавания, за да не си разваля настроението, но той все тези новини.

Същото е вкъщи  #2gunfire, дори имейли ми изпраща в ранни зори и на всичко отгоре биологичния му часовник е обърнат : не може да спи вечер, ляга си в 6 сутринта и става в 5 следобед. В началото му се дразнех много , но сега ми е по-добре така ,въпреки че още се дразня и то много .. Абе писва ми

# 14
  • Мнения: 4 418
Шо не си намерите мъже дето няма ви дрязнят?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт