Страх ме е да имам дете...

  • 5 413
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 514
Аз също се страхувам....мноооого се страхувам. От неизвестното, от това, че ще изгубя живота, който имам в момента. Страхувам се, че не съм достойна да износя човешки живот, страхувам се, че ще стана истеричка, защото по рождение си ми хлопа дъската и спокойно мога да кажа, че съм с лабилна психика. Simple Smile
Е да ама искам бебе, па нека се страхувам Simple Smile
А как се реших....ами не се реших, просто спряхме да се пазим, че колкото повече мислех за това, толкова повече се страхувах.

# 16
Здравейте мили дами,

Не знам какво да правя. Просто ме е страх да имам дете. Страх ме е, че няма да го обичам, страх ме е дали ще бъде здраво, страх ме от толкова много неща. Вие как решихте да направите това?

Благодаря предварително за мненията ви.

 Simple Smile

А мен ме е страх, че НЯМА да имам дете! Бих дала всичко само и само да износя бебчето си. Трудничко е, но ще стане! Имам АФА и НК клетки, които убиват плода... лекува се с вливания (около 6000 лв. ще ми струват). Шанса е между 50 и 80%. Не знам дали ще съм добра майка, но знам че ще дам всичко от себе си! Детето е Божи дар. След 3 доказани спонтанни аборта и след няколко за които мислех, че съм бременна, но не исках да знам, защото щях да се срина психически - въобще не стои у мен колебание дали искам дете и ще бъда ли добра майка! Сигурна съм, че ще съм! Само се моля да е живо здраво и да успея да го износя.

# 17
  • Мнения: 2 123
Според мен все още си млада и не си се "наиграла", за да се притесняваш, че към настоящия момент не искаш деца. При мен готовността се прояви на 100%, когато срещнах мъжа си. Също така за мен е много важно, че като необвързана и млада жена се наситих на всичко, което дава тази свобода - пътувания в чужбина, партита, безсънни нощи, безотговорно отношение към живота, професионална реализация. С удоволствие пренебрегвам всичко това. Моят мъж и бъдещите ми деца са всичко, което знам, че ще ме прави най-щастлива. При всеки нормален човек идва такъв момент. bowuu

# 18
  • Мнения: 388
Милички какво да Ви кажа и мен много ме е страх
Страх ме е отново да не загубя бебчо. Имам 2 неуспешни бремености втората ми е спонтанен аборт в 5 месец
Но си Искам бебчо, искам пак да го усещам,
Знаете ли една вечер се въртеше и ми тупкаше корема та не можеш да заспя и бях чела че бебчо се успокоява когато си сложиш ръката на място където ритка то те усеща и спира. Махнах си ръката и то пак започна да ритка / беше бебе тарикатче/ и това се повтори няколко пъти накрая си сложих ръката така то се успокои и аз заспах.
Искам и ще преудолея страха! Искам пак да съм щастлива! Искам бебче!

# 19
матраша както казват братята роми не бой се от страх нищо страшно няма да имаш дете е супер просто трябва да рискуваш

# 20
  • Мнения: 1 756
това е глупаво,няма от какво да те е страхСпри да мислис такива неща страхотно е да си бременна и после да станеш майка,любовта идва сама а бебето ще е добре ако и ти си добре  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт