Измиващи продукти за лице

  • 110 033
  • 636
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Да на Нукс гела съм изхабила 2 опаковки , много ми харесва. Смених го с измиващия гел на Фитокод - там съм на трета опаковка . Много ми харесва , не пресушава (пак си има леко дърпане след него ако не сложа крем) но не ми дехридатира кожата . Добре почиства грим , дори и на очите макар и не напълно ако е черен .
Но искам пак малко да сменя и чакам от Ейвън измиващ гел на Планет спа с бал чай, много са ми го хвалели . Иначе не ползвам измиващи продукти за мазна кожа, макар и моята да е комбинирана . Но тези за мазна само ми вредят . Откакто ги спрях , кожата стана страхотна .

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Записвам се и аз да следя, защото хем ми се иска да си измивам лицето с нещо преди мицеларната вода, хем кожата ми се дразни от всичко пробвано Tired На дърти години (37) внезапно се оказах с чувствителна кожа, която реагира на неподозирани неща. Не съм имала никакви пъпки дори в пуберските години, а в последните 2 тук-там ми се появяваха някакви подкожни, които ако не разчопля се скриват след известно време. След период на чудене "какви са тия неща сега!?", започнах да изключвам един по един причинителите според мен и всичко се оправи след като достигнах до само мицеларна вода за почистване и ФДТ за чувствителна кожа на Ла Рош.
Да, ама все не си чувствам лицето досатъчно почистено, ако не съм го измила и ми се ще да си взема нещо.
Извинете за фермана, но исках до обясня преди да питам за идеи в моя случай. Имал ли е някой подобен опит? Таман ми се е успокоила кожата и не искам да я раздразня пак... Confused

# 17
  • Мнения: 12
И от мен грамаден + за измиващия гел на Фитокод !

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   В момента ползвам



   Добре почиства, освежава, не пресушава кожата.
Изми ми дори ФДТ DW, което е голямо постижение.
След него винаги минавам с тампон розова вода - ами винаги е
чист, без остатъци от грим.
   Не ползвам пяната на очите, така че не знам как се справя със спирали.

# 19
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
От доста време съм с този на Aven
Не съм много сигурна, че бих го повторила. Почиства добре, но ми пресушава кожата.

# 20
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 757
Доволна съм от гела с мед на Нюкс, от този на Фитокод. Но обичам да сменям често този тип продукти. В момента използвам този продукт и също много ми допада:

Любопитна съм и за продукта на Korres.  Simple Smile

# 21
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вчера след големи колебания се сдобих с ето този

След първото измиване не съм възхитена, леко опъва кожата. Ще видя какс е справя и с грим довечера.

# 22
  • Мнения: 532
... измиващия гел на Фитокод - там съм на трета опаковка . Много ми харесва , не пресушава (пак си има леко дърпане след него ако не сложа крем) но не ми дехридатира кожата .
И аз съм с гелчето на Фитокод втора година, едва ли ще тръгна скоро да експериментирам. Много лек и нежен, а същевременно измива добре, с аромат на истинска роза, като тези от градината Heart Eyes

Освен това, веднъж седмично ползвам скраб на Гарние, който също не съм сменяла от години и ми помогна да се отърва от черните точки, наред с маските за нос на The Face Shop, които ползвам веднъж месечно Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
В момента имам няколко продукта:
- измива супер дори Дабъл уеър на Ести (който го е ползвал този ФДТ ще ме разбере какво имам пред вид). Не пресушава много. Кожата ми е нормална към суха.  След него обаче, ако не сложа много мазила ( а аз винаги слагам серуми, кремове...) си опъва кожата. Но пък измива перфектно.
този го ползвам сутрин, защото е много лек. Грим обаче не измива хубаво...
Страхотна пяна. ПАк една идея не доизмива ФДТ на Ести, но се справя доста добре. НЕ пресушава, не опъва... Но... си е скъпичка... Едва ли бих я купила пак заради цената , а тази, която имам ми е от комплект и излизаше изгодно.
и последно това - взех го за детето, ползва го като шампоан, душ гел, а пък аз го пробвах и за лице и ника, ама никак не е зле. Но мирише силно на невен, то няма и как, като е с екстракт от невен. Но пак за сутрешно миене на лицето го ползвам.

# 24
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
В момента имам няколко продукта:
- измива супер дори Дабъл уеър на Ести (който го е ползвал този ФДТ ще ме разбере какво имам пред вид). Не пресушава много. Кожата ми е нормална към суха.  След него обаче, ако не сложа много мазила ( а аз винаги слагам серуми, кремове...) си опъва кожата. Но пък измива перфектно.
този го ползвам сутрин, защото е много лек. Грим обаче не измива хубаво...
Страхотна пяна. ПАк една идея не доизмива ФДТ на Ести, но се справя доста добре. НЕ пресушава, не опъва... Но... си е скъпичка... Едва ли бих я купила пак заради цената , а тази, която имам ми е от комплект и излизаше изгодно.
и последно това - взех го за детето, ползва го като шампоан, душ гел, а пък аз го пробвах и за лице и ника, ама никак не е зле. Но мирише силно на невен, то няма и как, като е с екстракт от невен. Но пак за сутрешно миене на лицето го ползвам.
Последното от къде го взимаш.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
От аптеките

# 26
  • Мнения: X
Корес са супер, ама точно това чудо не съм ползвала. Аз съм разбрала, че за моята мазна и склонна да образува комедони кожа, най-добре е да ползвам гел с абразивни частици. Ако някой може да препоръча нещо, ще съм благодарна. В момента ползвам това, просто защото не мога да намеря друго, което не е за тийнове, че отдавна съм минала тази възраст.

# 27
  • Мнения: 6 556
Joy, Жая-та как върви като цена?
За продуктите на Хималая съм чела само хубави отзиви от другата тема и съм склонна и аз  да пробвам този продукт, който си цитирала.

Аз съм преминала последно време през следните по-бюджетни продукти:
- останах с хубаво впечатление, но го ползвах малко. Подариха ми комплект на Гарниер след това, започнах да го ползвам и не се върнах към този, тъй като срокът за употреба след отваряне изтече.

- Добър продукт за тази цена, почиства добре, но изсушава.

Тези два продукта на Лореал.
- този продукт го редувам с мицеларната вода на Гарниер

- доволна съм, може да се сравни с Гарниер 3 в 1, като по същия начин изсушава. Пяната е по-лесна за отмиване от гела.

И от по-скъпите съм ползвала на SvR. Качествени са си, но и са си по-скъпички. Сигурна съм, че може да се намери аналог на прилични цени.
- гелчето
- крем за след гела
- мицеларна вода, която смятам, че не се различава по нищо и от тази на Гарниер, Микса и тн.

Болна тема  Crazy Имам мазна кожа , която имах грешката да мия години наред с гелове за мазна кожа тип Биодерма Себиум , Ла Рош Ефаклар и т.н., които си я пресушаваха и омазняваха още повече  ooooh!
ooooh! ooooh! И друг път съм чела подобни мнения...тоест, че е грешно Rolling Eyes Някой по-запознат може ли да обясни? И защо по дяволите, ако не е правилно, винаги препоръчват за мазна кожа - продукти за мазна кожа, за суха кожа - продукти за суха кожа.... #Crazy

# 28
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Много съм доволна от измиващия гел на Апивита. Препоръчвам го!

# 29
  • Мнения: X
Според мен има различни типове мазна кожа. Аз съм пробвала да не ползвам агресивни продукти, обаче така се опъпчвам (да не говоря за черните точки), че набързо зарязах розовата вода и лекия измивен гел. Но явно на Клое й действат добре, още повече, че след определена възраст е препоръчително да се ползват по-леки продукти за измиване на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт