Измиващи продукти за лице

  • 109 825
  • 636
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Кожата ми е смесен тип и съм доволна от измиващия гел на Юсерин.Почиства добре,дори и грим.Не изсушава,усеща се съвсем леко дърпане на местата,където кожата ми е по-суха,но и само с гел-крем всичко е наред Simple Smile




Закупих и този гел,но все още не съм го отворила,ще изчакам да свърша с Юсерин.Марката е много слабо разпространена в България,внос от Южна Африка.Чела съм много добри отзиви от всякакви краища на света Peace


Само да посъветвам, че тази марка се предлага в един магазин в София,но не взимайте от там.Махнато е фолиото на продуктите и не се знае докога са годни Naughty Освен това бяха само по една бройка от продукт.Поръчах ги от фейсбук страницата им и останах доволна от обслужването.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Благодаря за полезната тема  bouquet
Аз сменям постоянно измивните продукти, защото обичам да пробвам нещо ново Simple Smile
В момента редувам измиващия гел на Фитокод и почистващото олио на DHC - - много съм доволна и от двете и сигурно ще повторя.
Другият продукт, който съм повтаряла е измиващия крем на Уриаж -

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Joy, Жая-та как върви като цена?
Ами тук са доста евтини, предполагам и в България ще е така. Грубо малко по-малко от 4 евро идва.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз съм доволна от крема за измиване на Уриаж. Също и от този от серията за атопична кожа Xemose.
Днес си купих почистващ гел за лице за суха и чувствителна кожа на L'oreal. От първо ползване съм доволна, а е бюджетен вариант. Взех го за 7 и нещо.

# 34
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
+1 за крема Uriage- много ми харесва.  Peace
От бюджетните,които ползвам най-често- Eveline 3 in 1 ми действа много добре-с мазна кожа съм,но не обичам пресушаващи продукти,та това е супер:

Сега съм с това на AVON от серията Планет спа с бял чай и също съм доволна:

За по-ефективно почистване на лицето ползвам и електрическа четка за лице няколко пъти седмично-върши чудеса и ако някой се колебае,да си взима смело.  Peace

# 35
  • Мнения: 7
За по-ефективно почистване на лицето ползвам и електрическа четка за лице няколко пъти седмично-върши чудеса и ако някой се колебае,да си взима смело.  Peace
Много се чудих за тези четки  newsm78. Сподели каква в твоята.
Аз вече година съм с гела на Фитокод
Кожата ми е смесена, не ми е опъната след миене. Гримът се маха, но остава малко черно под очите, които ги махам допълнително с лосион за почистване на грим или с тоник. И е страааааааашно икономичен!!

Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 22:37 от amite

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Гелът за лице на Avon с белия чай люти ли на очите? Чудя се дали да си го поръчам

# 37
  • Мнения: 290

аз търся второ мнение за това, аптекарката ми го препоръча, но ме притеснява, че е за лице и тяло, пък и коса, но има и пяна и ексфолиант от серията...много компетентна ми се стори госпожицата, защото веднага ми разпозна типа кожа, което не се случва като цяло никога, особено след цял работен ден...та търся допълнително мнение...подходящо ли е за много чувствителна, млада, сравнително суха кожа за ежедневно ползване...от Авен не съм доволна, не беше за мен, изсушаваше прекалено, на  Биодерма Себиум гела исках да пробвам, но както чета май ми изглежда прекалено силен и противопъпчено насочен...от розовата им серия пък няма гел, само мицеларната вода е почистващото...

онтопик: от тази Нивеа съм изключително доволна, оставя лицето чисто, маха и всякакъв грим, но искам промяна, май 3 подред вече използвам, съставът не е за гледане, но ефектът при мен е супер



тази чисти пак сравнително, но ми е неприятна като опаковка и консистенция, изсушава повече от горната, не бих повторила



едит: на Ейвън гелът съм използвала преди 3-4-5 години и беше добре, не лютеше, но не махаше грим напълно, все пак беше сравнително добре за цената, една маска обаче имаше отлепваща към него, която много, много харесвах, но скоро май не съм я виждала

# 38
  • UK
  • Мнения: 2 818
 Pupitka и аз искам отзиви за четката . Още не мога да се реша да купя.
 
 От доста време ползвам Clinique.


Скоро пробвах тестери на 'Dermalogica' , много са хубави но цената малко висока ми идва.

# 39
  • Мнения: 4 289
също ползвам четка и съм много доволна.Още след първата седмоца ще видите разлика.


# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
AliceSw, кремът на Уриаж съм ползвала единствено за лице, изключително мек е, не опъва кожата, предполагам, че ще ти подейства добре Peace

# 41
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Най-обикновена четка за лице с батерии от Джъмбо на цена от 9.99лв,но пък наистина ефективна и почиства в дълбочина,определено има разлика-нямам ни една черна точка откакто я ползвам,а по принцип имах.Четчицата е с много мекички косъмчета,има 2 степени на работа и гъбичка за нанасяне на крем,или за по-нежно измиване.Ето такава е:


Доволна съм от измиващия гел с бял чай на Ейвън. Заедно с него си поръчах и маската с отлепяне и също съм доволна.  Peace

# 42
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Най-обикновена четка за лице с батерии от Джъмбо на цена от 9.99лв,но пък наистина ефективна и почиства в дълбочина,определено има разлика-нямам ни една черна точка откакто я ползвам,а по принцип имах.Четчицата е с много мекички косъмчета,има 2 степени на работа и гъбичка за нанасяне на крем,или за по-нежно измиване.Ето такава е:


Доволна съм от измиващия гел с бял чай на Ейвън. Заедно с него си поръчах и маската с отлепяне и също съм доволна.  Peace
И аз ще си я купя. Само да отида до магазина и да я намеря.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз от Джъмбо си взех обикновена четка за лице, не електрическа. И тя върши работа.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 883
В момента разчитам на тези трите:






Като последните две имат ексфолиращи частици и са подходящи за ежедневна употреба (някой по-напред питаше).
Смятам скоро да пробвам и аз гела на Фитокод, отзивите масово са отлични.

През последната година пробвах доста продукти, повечето бяха добри открития.

Общи условия

Активация на акаунт