Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 66

  • 35 782
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 776
Би  Hug
Скрит текст:
При нас отмениха и карнавала, и хвърчилата заради пороя  Confused
Закусвам две яйца, бекон, четвърт авокадо, сирене, обикновено 50 гр моцарела. Рядко е нещо друго. И то чак към 11-12 часа, не мога да ям по-рано  Blush

# 16
  • Мнения: 817
Някой да даде отзиви за Лес Милс "Пъмп"?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
..Дайдахи ,  Фея го правеше, ама на клас и й харесва, до колкото помня, мисля, Тяна също прави /пак в клас/.Аз съм си го харесала също, ама не му е дошло реда, в комбинация с някоя кардио програма. Ще ми е интересно за отзиви от теб, а също и каква щанга ще си вземеш.  bouquet

# 18
  • Мнения: 9 041
Запис и благодаря за темата   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 004
Оу, цял ден чакам новата тема да се отчета, а то вече сте на втора страница. Благодаря ти, Мери  Hug
Днес имам супер сила и енергия - не знам откъде ми дойдоха, направих три кръга от Румяна и можех още + day eight, meditate, don't hate. Хахах, много е сладка тази мацка Simple Smile)
За закуска банан с 100 грама кашу, а за обяд тази огромна салата :

Ако искате ще ви напиша и рецептата, много е вкусна Simple Smile))
Лидси, аз съм правила боди пъмп на Лес Милс и много ми харесва Peace
Аз също не искам да изпадам в крайности относно храненето- ям, когато съм гладна. Това, че не ям хляб- не означава, че го чувствам като някакво ограничение.

# 20
  • Мнения: 6 982
Чудесна темичка! Всичките мацки ми харесват!

Аз се отчитам с Insanity Max 30: Max out Cardio и 23 мин тренировка за корем с тежести - с 3 и 8 кг на различните упражнения.

Нямам търпение вече. Остана още 1 изпит в събота и в неделя ще ходим да тичаме на Витоша! newsm44

# 21
  • Мнения: 29
И аз да се запиша,тренировката на Руми месец 4 ниво 2 .  #CrazyНаправо нямам думи,но не се  отказвам Crazy

# 22
  • Мнения: 1 161
За днес отчитам кръгова за гръб, 5 кръга + кръгова за корем, 5 кръга, 50 мин. И вчера, и днес едвам ги избутах тренировките. Къде ми отиде мотивациятааа  #Cussing out Mr. Green  къде, къде...питам... Mr. Green

Ентусиазъм и мотивация желая на всички.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ооох, сладкишкеее хубаваа, ще дойде, спокойноооо  Hug Hug Hug Виж на мен баааааавно, баааааавноо започвааа да има светлина в тунела, а както се движим заедно, чакам и при теб да се видят слънчеви лъчички вече  Hug Hug Hug /ама то май ти имаше онзи ден, а сега изгасна, дано не стана и аз така  hahaha/. Но да ти кажа и тук, с-т-р-а-х-о-т-н-а си! Честно!   bouquet
Оф, аз цял ден загубих да правя глупости, а ме чакат три перални дрехи да сгъвам, легла да оправям и ризи да гладя. Е кажете какво е това то? Мързел на квадрат  #Cussing out

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Я да се стягате бързо, че ще хващам тоягата!  newsm66
Лято идва, трябва да сте супер фитнати!   Sunglasses

Мерче, аз избирам дупето от снимката с мадамата на ръце  Heart Eyes
А моето по-скоро прилича на последната маца. Някак смачкано  baby_neutral

Любче, аз също напълно подкрепям това, което писа  Peace

Хляб не ям, нито хлебни и тестени произведения. Лепят ми се, пък и не са полезни.

Отивам да си правя вечеря - салата от домати, маслини, лук, чесън, копър, магданоз, люти чушки и извара  Heart Eyes
А за десерт смятам да си забъркам от вкусотийката на Тони с изварата, киселото мляко и протеина  newsm22

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 938
Да си призная, че и мен ме е обзела летаргията. И вече съм сигурна - сладкото ми убива тонуса, като съм на висок протеин и повече зехтин съм в супер кондиция, а сега се влача като пребито куче. Може би трябва някакви витамини да взема да пия.

# 26
  • Мнения: 5 405
Мерче, аз избирам дупето от снимката с мадамата на ръце  Heart Eyes
И мен то ме кефи най-много. Последната мацка има да поработи още малко Grinning ама и то става!

Би,  Hug

Лидзи, пробвай Лес Милс  Crazy

# 27
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Отчитам гости от Австралия и тренировки на маса, Adidas + Nike най-предпочитани и купувани!

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт