Баба Марта наближава, АВГУСТовско бебе вече шава (5)

  • 35 588
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 689
Добро утро и от мен! (то май вече си е добър ден де...   Blush )

Вчера се завърнахме и ние от ски ваканция. Все едно в някоя приказка бях попаднала - високи борове, всичко бяло, пухкав сняг, топло (около 0 градуса) без вятър.... и като завали един снежец леко-леко... все едно в рая бяхме  Heart Eyes  Малкият се отпусна да кара ски и направи няколко пускания сам на детската писта, за гордост на мама и тати. После мрънкаше да сме се качвали на голямата, защото неговите приятели там карат, но мен ме достраша да се кача на ски, че и с учещо се дете да карам и отказах. Живот и здраве догодина ще си имам компания по пистите  Simple Smile  
Като се върнахме в София няма да казвам как ми подейства мизерията, калта, дупките по улиците... все едно в някое гето живея  Sad Но... ще свикнем пак с мръсотията - нямаме избор  Sad  

Добре дошли на новите мами и от мен   bouquet

Емел, не съм от Витоша, но по околовръстното съм за 15 мин при теб. Слагай двойна доза палачинки  Laughing  

antonia02, аз кола си пия доста често. Знам, че е вредна, но с нея най-бързо си дигам кръвното и винаги имам по една студена бутилка в хладилника. Вярно, не пия по чаша наведнъж, а по няколко глътки, но на месец... сигурно литри ми се събират  Embarassed  

Мноооого сте изписали за една седмица и няма как да коментирам всичко. Занапред ще съм по-редовна.  Laughing   Hug на всички и слънчева неделя!!!

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
antonia02, съжалявам за думите на майка ти.. Понякога си мисля, че е много лесно да се хладнокръвен на чужд гръб. И моята майка понякога се държи странно и ме ядосва, но аз гледам нещата вътре в моето семейство да са добре Peace
Всички минаваме през всякакви емоции и нито една от тях няма да помним когато си гушнем бебетата Hug

# 722
  • Мнения: 289
Здравейте, момичета!
Ние с ММ до одеве се излежавахме Crazy, голям кеф! Laughing Бебка и тя днес е тиха, не съм я усещала... Гледам да не се шашкам, че аз съм си паника... Crazy
И... трябва да засядам да уча за следващия изпит, че то не остана, а аз до никъде не съм стигнала. Tired Тая седмица Бобо повече ще се наложи да стои при баба си, за да мога аз да смогна. Добре, че се е укротил малко, не е, както беше миналата седмица.
И да се похваля. Grinning Heart Eyes
Скрит текст:
Снощи трябваше да ходим на гости. Звънят в последния момент, че им изникнало и няма как да посрещат гости. #Cussing out Ядосах се, ама ММ ме убеди да излезем на кръчма, така и така сме се пригласили.
Отиваме и.... ИЗНЕНАДААА! Heart Eyes Утре имам рожден ден, а те тайно се уговорили и събрали най-близките ни приятели, сестра ми и родителите ми. Heart Eyes Та празнувахме снощи и много добре ми се отрази. Да не говорим, че те се бяха постарали адски много, щом аз не съм ги усетила и разбрала. Crazy

Страхотни идеи за заглавия сте измислили. Едвам избрах едно. Heart Eyes

АвгустМама, съчувствам! Hug Но ще мине бързо времето. Сега като се стопли, ще хукнеш по разходки, кафета, насам-натам с приятелки, ще се подготвяш за Артур Heart Eyes и то юли ще дойде набързо-набързо. Simple Smile Пък и ние ще ти правим компания във форума. Hug


Наде, радвам се, че Никол се оправя. Hug На този филм и аз съм склонна да отида, ама не мога да навия никой да дойде с мен. Blush Mr. Green

Антония, думите на майка ти са адски неприятни, меко казано. Shocked Не знам как може да ти говори такива неща... Дано не се повтаря повече! Понякога им се чудя на тези хора, нямат ли усет и мяра... Не може да говориш на собственото си дете по този начин... Tired И постъпката със сина ти не е особено хубава, честно казано...

Кола не пия, но аз и по принцип не пия газирано. Много рядко може да се случи това. Имах желание на няколко пъти за няколко глътки газирано, но се сдържах. Иначе много сокове пия... и постоянно. Гони ме все на вода и разни други течности. Laughing

Толкова от мен, отивам да засядам над учебниците, докато Бобо не го доведат обратно вкъщи, че с него у дома, няма как да уча...

# 723
  • София
  • Мнения: 1 227
ДД, както казва Надето. Mr. Green
Подбутвам ме на лични защо не пиша, всичко е наред просто не мога и не ми се пише ежедневно Embarassed. Hug
Куинче, страхотна изненада, браво на близките ти и особено на ТМ, моят не би се сетил. Mr. Green Heart Eyes
Антония, ако знаеш как се изцъклих като прочетох думите на майка ти  Shocked, много мъчно ми стана.... Cry И аз с моята не се разбирам особено от едно известно време.
Кола не пия повече от година, махнах я от менюто си както и цигарите....пристрастеност. Embarassed
Както си се хранех здравословно, сега ако ви кажа каквото ми се прияде си купувам....и всичко отиде на кино, а ми се ядат вредности като за световно, какво е това чудо не знам. Embarassed
Честито на всички узнали пола, наистина най-важното е да са добре бебешорчетата. Heart Eyes
Добре дошли на новите майчета.
Аз във вторник съм на втората ФМ, колебая се да водя ли детето с мен или просто на някой обикновен преглед да го взема с мен. newsm78
Това запомних само, но всичко съм прочела. Embarassed
 Hug Hug Hug за всички.
Ииии вече съм банан. hahaha

# 724
  • Мнения: 289
Ании  Hug Hug Hug

А като спомена за хранене... Аз да ви кажа, май съвсем откачих. Laughing Имам апетит за някакви абсолютни глупости. Ям наистина неща тип "манджа с грозде"... А това преди бременността едва ли даже щях и да го погледна...
Скрит текст:
Одеве мрънках на ММ, че ми се ядат палачинки... Та, както и да е, набавихме си палачинки... ама нещо не ми се усладиха... Докато не открих колко вкусни са с... лютеница и сирене. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Не мога просто да ви опиша погледа на ММ, когато видя с какво ги ям.
За протокола - у дома палачинки винаги са се ядяли само и единствено с шоколад, мед или мармалад... Laughing

Последна редакция: нд, 15 мар 2015, 15:15 от Queen E

# 725
  • София
  • Мнения: 1 227
Добре, че одеве бяхме детски РД и се намухах с палачинки и торта....иначе направо досега и аз да съм тръчнала да търся, още като прочетох Емел. Недейте така моля ви смилете се над мен. Mr. Green
С предишната бременност никога нищо не ми се дояде ей така от нищото, но тази......какво е това чудо не знам,  Embarassed направо усещам вкуса на съответната храна ако чуя за нея или я видя. И ми се и пуши, но и с предната бременност бях така, ако не съм бременна не ми се пуши, но докато съм бременна..... Embarassed

# 726
  • Мнения: 289
Опс, Ани, извинявам се!
Ще взема да скрия текста, че да няма и други "пострадали". Blush

Между другото, не си само ти. Аз съм забелязала, че откакто забременях, и то по-скоро през последните няколко седмици, желанието ми за всичко се е изострило до такава степен, че понякога направо си се чудя Rolling Eyes С предната бременност не бях така...

Ох, виждате ли аз как хубаво "уча"... Направо се съсипвам. ooooh! Много ме разсейва този форум. Отивам вече, че и без това Бобо след малко ще ми го доведат, а аз съм още на първата тема от лекциите... Whistling

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аничка Hug
и честито ти бананче Wink

Куинче, страхотна изненада, браво на близките ти и особено на ТМ, моят не би се сетил. Mr. Green Heart Eyes

и на моя `ич даже няма да му мине през ума....хич не е идеен и романтичен,
ама си има други плюсове де Mr. Green
Куини мисля че никой не може да "бие" моята извратена комбинация от кис.краставички+локум Mr. Green
ПС.почвай да учиш smile3529
wave завиждам за пуФавия сняг ,ние тази година нямахме никакъв Crossing Arms

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Куинче,това с майка ти много лошо! Shocked Rolling Eyes
Аз обожавам колата,но от както съм бременна хич не ми се пие.Но сега като се стопли сигурно пак ще си я пия.

# 729
  • Мнения: 125
Ех Мами,

голяма тъга, голямо чудо ... добре че вие така ме поддържате, че днес не ми минава ... утре съм на преглед поне ще се раздвижа мъничко ...
Тони не се сърди на старите хора, те така оглупяат с възрастта, пък и сериялите който гледат постоянно направо съм им промили мозъците ... важното е ти какво си усещаш и как си е твоето семейство ....
Куинчето днес се е разучила сериозно, и какво утре рожденичка ли си ни Simple Smile Колко хубаво, но пожелания утре да не избързвам аз ... страхотна изненада са ти направили близките Simple Smile 
Недялче, как е Никол? Отиде ли си баба шарка?
Редчето сега се нанася в новата къща, емоции, пътуване ... най вероятно уморена, но пълна с позитивни емоции ...
Емел абе уж съм много силна, ама е днес емоциите ми бяха в повече, може и да е от бременността. Понеже и двамата с ММ сме моряци и плаваме много ( аз вече не от 6 месеца) и уж съм свикнала с разделите ...

Днес една приятелка ми сподели история искаше малко да ме разведри, има си момче на 3 годинки и то постоянно отвара и затваря вратата на гардероба ама със сила, почти да я счупи. И тя го наплашила и му казала че вътре има един чичко и не трябва да отваря гардероба и станало чудо, детето не отворило нито веднъж вратата на гардероба. Идва си таткото у дома от дълъг работен ден и момченцето отива и го пита - Тате този чичко дето мама го скри в гардероба сутринта още ли е там?

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 224
 newsm62 newsm62 newsm62
Така ме развесели,с пълен глас се смях.Хахахаха горкия мъж.

# 731
  • Мнения: 440
Август мама- Joy това с чичкото беше много забавно. Дръж се, после като се видите с ТМ юли месец пък радостта ще е двойна. Пиши ни по- често във форума и времето ще мине много бързо.

Бубс69 и Куинче- ще ги тренираме отрано татковците да гладят Wink

Вчера влязох в 20 г. с и съм много щастлива, че стигнах половинката на бременността, с ММ написахме с химикал на корема едно "Честита 1/2" и си го снимахме, а вечерта и го поляхме при роднини.

Да Ви кажа и аз по едно време се придържах към здравословно хранене, но сега си хапвам каквото ми се прияде. Лошото е, че напоследък все съм на сладичко, даже днес бях на сладкарница..., а и в къщи ме глезят, свекъра ми донесе мед и сладки и не мога да се стърпя да не опитам. Та...дотук беше с полезните храни  Confused

Днес направих дъъълга разходка по центъра, че напоследък все съм си в къщи, ходих до НМ на "Витошка", но там на етажа с детските дрехи нямаше бебешки. Та...ми се размина с шопинга.

# 732
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
AugustMama  няма страшно , времето  ще мине, но с тази история за чичкото ме разби   tooth tooth
Куини  страхотна изненада     ura Моя мъж на дали ще направи някога нещо подобно  #Sniper
antonia02 съжелявам за думите, които си чула. Много е гадно,когато хората,от които очакваш подкрепа са на съвсем друго мнение. Не обръщай внимание много много,а се радвай на бебчото си  Hug
gazella53 сигурно е станала страхотна снимка.
Емел сега и аз ги мисля тези палачинки. Аз от вчера съм на мисъл мекици. Направих вчера тестото,но не остана време за тях,та да днес ги довърших,ама много не ми хареса резултата.
Моето бебче стана активно и сега го усещам всеки ден. Нямам търпение за прегледа на 26.

# 733
  • София
  • Мнения: 550
Както сте заговорили за ядене,

Скрит текст:
Аз вчера правих едно рисувано руло. Получи се леко и не много сладко.

Куини, страхотна изненада са ти спретнали Simple Smile

Много сме смях на чичкото и гардероба  Laughing

Наде, бях чувала за странни хранителни комбинации (шоколад и луканка), но това твоето ми направи впечатление  Laughing

Отивам да пускам новата тема, второто по гласове заглавие ще го запазя за следващата  Peace

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: нд, 15 мар 2015, 19:50 от Anabella

Общи условия

Активация на акаунт