Детски ясли - всичко, което ни вълнува - тема 3

  • 57 736
  • 661
  •   1
Отговори
# 60
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Всяко дете си има лъжица,но не се знае ползва ли е.За лапането и моя лапа доста неща още и играчки и не мога да го отуча.

# 61
  • София
  • Мнения: 923
ох много ме зарадва мойто гардже, дошла баба Марта, вързала мартенички на всички деца, и после направили Грамоти, за най-добрата майка. Носи ми я вика "Много те бичам Мамо"  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 419
ох много ме зарадва мойто гардже, дошла баба Марта, вързала мартенички на всички деца, и после направили Грамоти, за най-добрата майка. Носи ми я вика "Много те бичам Мамо"  Crazy Heart Eyes Heart Eyes
Хубаво Simple Smile . Сладичко детенце Simple Smile

# 63
  • Мнения: 419
Милинките, дали разбират, че и те са света ни? Надявам се..

# 64
  • софия
  • Мнения: 17
мами, може ли някоя от вас да сподели мнение за 79 ясла.предстои ни кандидатстване там и чета много отрицателни мнения, че биели децата там...ще съм ви благодарна, ако може да споделите някакви впечатления.мерси

# 65
  • София
  • Мнения: 23 176
mailo junior , може би те интересуват яслените групи в 79одз?
понеже в онази тема си писала  newsm78
аз за там имам други сведения.
мога да похваля 69сдя в района, пък и там шансовете са по-големи сякаш, разстоянието между двете заведения е малко.

# 66
  • софия
  • Мнения: 17
да, за яслата искам да науча повече Simple Smile шансовете и в 69 и 79 са еднакви, броя на местата за набор 2014 е еднаква

# 67
  • Мнения: 436
Здравейте Simple Smile
горе-долу съм запозната какво обсъждате в темата, т.к. я следя чат-пат, но реших да Ви попитам, ако има някоя мама от Плевен да ме ориентира.
Евентуално може да се преместим да живеем в Плевен и ме интересува кандидатстването за ясла на място ли става и има ли краен срок?

# 68
  • 70% Варна, 30% Шумен
  • Мнения: 84
Привет мами Simple Smile
Я кажете, когато децата ви са имали тържестрво за 8-ми март, какво сте подарили  на госпожите?
Че аз съм на чуденка какво цвете да им купя, макар че ми се ще да им купя и някакъв скромен подарък, но... не мога да реша какво да е, ако може да ме ориентирате.
Много ще съм ви благодарна.

# 69
  • Мнения: 326
Привет мами Simple Smile
Я кажете, когато децата ви са имали тържестрво за 8-ми март, какво сте подарили  на госпожите?
Че аз съм на чуденка какво цвете да им купя, макар че ми се ще да им купя и някакъв скромен подарък, но... не мога да реша какво да е, ако може да ме ориентирате.
Много ще съм ви благодарна.

Може родителите да съберете пари за общи подаръци за госпожите.
Иначе - цветя, бонбони....

# 70
  • shumen
  • Мнения: 18 139
За 8 март им купихме цветя.Според мен е важен жеста,а не какъв ще е подаръка.

# 71
  • Мнения: 419
Дадоха ми листче с Честит 8 март мамо и залепени калинки от яслата..Явно че бебето не е имало нищо общо с нейното изработване. Чудя се да я пазя ли при положение, че са я правили госпожите, които цял февруари ми скъсаха нервите и ме докараха до сълзи..

# 72
  • Мнения: 419
Ще я пазя - и доброто и лошото са част от гледането на дете и ходенето му на ясла. След години ще си казвам ей помниш ли какво беше в тая ясла в началото..

# 73
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Аз на моя му пазя всичко,което е правено в яслата.Догодина мисля да направя и така като тръгне на детска.Всичко това остава един спомен.

# 74
  • Мнения: 419
Да...След няколко години е приятно да ги разгледаш..докато разчистваш.

Общи условия

Активация на акаунт