Нашите кухни-58

  • 84 401
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Само резюмирах! Peace
И на мен ми се струва невъзможна мисия този тюрлюгювеч, който трябва да направя! А и са ми с различна височина таваните, а предната стена е остъклена, в единия край с изпъкнала овална част и още един вход към другата част на къщата, защото всъщност приобщаваме терасата ли верандата ли да го кажа...от там е входа.

# 736
  • Мнения: 428
Жалко че си далеч,иначе бих се заиграл на Макса с един проект ей така от спортна злоба,че като гледам с тези измислени програмки нищо не се получава.В тях няма варианти за извивки паднали тавани ,и тем подобни

# 737
  • Мнения: 447
Понякога малките неща вършат добра работа

http://prikachi.com/images.php?images/281/8045281u.jpg

при наличие на желание и спортна злоба разстоянието  не е от значение

# 738
  • Мнения: 428
От значение е защото освен чертежи точни е добре изуално да видя помещението.Не че снимки няма да помогнат,но все пак затова се ходи за да мога да си ги представя нещата преди да почне рисуването.А горния проект като качество на проектиране  есупер,но като дизайн ми идва в повече,малко ми е шехерезада Simple Smile

# 739
  • Мнения: 1 694
Не малко ами бая Шехерезада даже лек Топ Капъ на Сюлейман Великолепни

# 740
  • Мнения: 447
,че като гледам с тези измислени програмки нищо не се получава.В тях няма варианти за извивки паднали тавани ,и тем подобни
за това идеше реч не за дизайна и това не е проект реален а сърбеж на пръстите в свободното време а по специалност съм МТД не се занимавам с дизайн

Последна редакция: нд, 12 апр 2015, 22:20 от 4efits

# 741
  • Мнения: 428
Механична ...на дървесината ли:)да не се окаже че се познаваме

# 742
  • Мнения: 6 291
Здравейте,
Някой знае ли в БГ къде се продават тези кошници или ако сте поръчвали от сайт в чужбина ще помоля за линк Praynig

# 743
  • Мнения: 1 597
Драго, тези кошници са част от система на Блум, така че провери представителите им.

# 744
  • Мнения: 1 597
А може и на Хеттих да са , Виждала съм ги в каталога на една от 2-те фирми за кухненски механизми..

# 745
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
На хетих са, има ги в Салекс, става с поръчка и цената е трепач, май към 250 пари ако не се лъжа за парче. Подобно кошници има в jusk и ако се направят дървените неща и се пригодят да се плъзга ще се получи много добра цена.

# 746
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Дойде време за НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=839376.new#new

Общи условия

Активация на акаунт