Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 665
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 487
Рамацоти, за 90-дневната диета става въпрос. Правила съм я и преди, много добре ми се отразява, друг е въпросът, че после аз съм си виновна за връщането на свалените килограми.



Ама идеята не е ли да няма йо-йо ефект?

# 166
  • Мнения: 24 564
Значи ще помисля и аз да започна, но имам един Бейлис за допиване Laughing

# 167
  • Мнения: 9 575
И аз трябва да почна някакъв режим,че положението е отчайващо вече  ooooh! Точно си мислех да ви питам тези дни дали сте правили 90-дневната Simple Smile Струва ми се съвсем нормално храненето ,а аз не съм привърженик на глада.

# 168
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря ви, момичета, ще поумувам още малко и най-вероятно ще купя първите Simple Smile

Има ли нещо по-стилно в този сайт или тези три чифта са върха на сладоледа?
Това се предполага да ми е от помощ или просто вметка за чесане на езика? Аз си търся ежедневни обувки, стилните оставям на стилни дами като Вас Peace

Извинявай, не исках да те засегна. Любопитствах относно сайта.
Разгледай го, имам всякакви обувки. Аз не мога да ти помогна, защото знаех какво търся, а то е ежедневно, и не съм разцъкала целия каталог.

# 169
  • Мнения: 455
Вместо диети пробвайте Insanity workout. Много по-ефикасно средство за поддържане на форма е.

# 170
  • София
  • Мнения: 5 606
Току-що сложих на четата да ядат фрикадели и малкия, който миналите пъти не ги беше опитвал авторитетно заяви, че това е идеалното ядене - и кюфтето и гарнитурата заедно и му се налага да дъвче по-малко  hahaha
Ние днес вместо до Витоша се разходихме до Пловдив. Направо ви завидях, момичета, какво страхотно време беше там. Толкова го обичам тоя град! По главната беше лудница, ама беше много готино. После бяхме до Марково, да си видя старата къщичка. Какви палати са се появили за 2 години, откакто не съм ходила, направо  Shocked

# 171
  • Мнения: 4 500
Бела, заложила съм на 14-ти  Crazy
Липсата ми, която не е и особено значима де  Mr. Green, се дължеше на преинсталирането на лаптопа. Всичко рухна след като антивирусна откри 119 заразени файла и ми каза директно "Чистя повредените файлове"   Crazy

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 23 801
И аз имам нов уиндоус.

# 173
  • Мнения: 4 892
Начи, изпекох три тона медени сладки, които утре ще превърна в мартенички, за първият учебен мартенски ден. Станаха бо-жет-тве-ни!
Обаче реших да направя два маслено портокалови кекса на децата, вместо мъфини/кексчета.
 А бонбоните, в миниатюрните формички и соленките ще направим за 6ти март, когато е тържеството за дена на майката и пролетното /две в едно/.

Жана Дарк я изгориха на клада, а моят сериал го няма. Прощавам, нека има празнична програма.

По Канал 1 започва Време разделно. Безобразно любим. Гледала съм го 100ци пъти!
 Heart Eyes

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 23 801
Аз нищо не сготвих цял ден Simple Smile Има за дояждане Simple Smile

# 175
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз нищо не сготвих цял ден Simple Smile Има за дояждане Simple Smile
Не мога да повярвам. Всички здрави ли сте?

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 23 801
Аз нищо не сготвих цял ден Simple Smile Има за дояждане Simple Smile
Не мога да повярвам. Всички здрави ли сте?
Да Blush Аз вчера си сготвих едно прилично количество супа, свеки пратила и тя ядене ( в трилитров буркан), ама децата искаха наденица за вечеря. Та днес имаше какво да се яде.

# 177
  • Мнения: 9 575
Нино , би ли споделила твоята рецепта за меденки  Praynig Аз правя едни ,но ми се приготвя и друга рецепта Simple Smile

# 178
  • Мнения: 4 892
О, аз ги права само и единствено по рецептата на Джули, ако не я знаеш, ще ти дам линк.
Наистина стават чудесни. А аз дори не ги слепвам с нищо. Много се харесват.

# 179
  • Мнения: 9 575
О, аз ги права само и единствено по рецептата на Джули, ако не я знаеш, ще ти дам линк.
Наистина стават чудесни. А аз дори не ги слепвам с нищо. Много се харесват.
Не съм я засичала рецептата ,ако може  линк ще съм благодарна  Hug Някой похвали скоро чийзкейк на Белинда ,който не намирам в готварската книга на темата  Thinking Белинда ,ако прочетеш прати ми я моля те  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт