Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 716
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 868
Здравейте. Записвам се на десета страница. Ама и вие сте писали, та чак сте се оляли.
Сядам аз преди малко да чета и гледам Бела не се е появявала. Със затаен дъх продължих, ама не, тя нашата била на РД. Жади, друг път драскай по някой ред, ще те замоля.

# 151
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря ви, момичета, ще поумувам още малко и най-вероятно ще купя първите Simple Smile

Има ли нещо по-стилно в този сайт или тези три чифта са върха на сладоледа?
Това се предполага да ми е от помощ или просто вметка за чесане на езика? Аз си търся ежедневни обувки, стилните оставям на стилни дами като Вас Peace

# 152
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Напомняш ми на Лаура СГ.

# 153
  • Мнения: 455
Благодаря ви, момичета, ще поумувам още малко и най-вероятно ще купя първите Simple Smile

Има ли нещо по-стилно в този сайт или тези три чифта са върха на сладоледа?
Това се предполага да ми е от помощ или просто вметка за чесане на езика? Аз си търся ежедневни обувки, стилните оставям на стилни дами като Вас Peace

Извинявай, не исках да те засегна. Любопитствах относно сайта.

Лиляна, коя е Лаура СГ?

# 154
  • Мнения: 3 868
Джой и аз съм за първите.
Лиляна, права си.

# 155
# 156
  • Мнения: 9 493
Здравейте. Записвам се на десета страница. Ама и вие сте писали, та чак сте се оляли.
Сядам аз преди малко да чета и гледам Бела не се е появявала. Със затаен дъх продължих, ама не, тя нашата била на РД. Жади, друг път драскай по някой ред, ще те замоля.


Тук съм Ванини  Laughing то тва ми беше излизането, сега съм си постоянно във форума  Joy

# 157
# 158
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

<--->

# 159
  • Мнения: 9 493
Това нейни снимки ли са?

# 160
  • Мнения: 455
Дамата в моя аватар е световноизвестен супермодел.

# 161
  • HH
  • Мнения: 3 270

Не ме взимай за луда, но това беше първото, което си помислих след като прочетох "стилния" коментар за обувките.

# 162
  • Мнения: 9 493
Дамата в моя аватар е световноизвестен супермодел.

Извинявай не знаех! Пък и мозъка ми в последно време функционира на бавни обороти  Embarassed

# 163
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Не ме взимай за луда, но това беше първото, което си помислих след като прочетох "стилния" коментар за обувките.
Не те взимам за луда, но и аз това си помислих и после направих сравнението на аватарите. Може да са различни лица, но някак ориентацията към избора на аватар е сходна.

# 164
  • София
  • Мнения: 23 130
Рамацоти, за 90-дневната диета става въпрос. Правила съм я и преди, много добре ми се отразява, друг е въпросът, че после аз съм си виновна за връщането на свалените килограми.

Общи условия

Активация на акаунт