Прахосмукачка робот - 7

  • 78 174
  • 750
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 544
Аз съм от днес с Браава . И Румба 650  Mr. Green Не се стърпях .

Браава пуснах със сух парцал в една от стаите за проба и бях смаяна колко мръсотия беше полепнала,при положение,че вчера е правено основно почистване вкъщи. Shocked

Сега вършее на мокър режим.
Гледайки клипове за Скуба - да ,изглежда ми по-мощна и далеч по-добра от Браава,но засега не съм толкова разглезена...

Лоа, плашиш ме  Mr. Green
















# 481
  • Мнения: 1 194
Момичета с Румба 780,
дали ще имате идея какво и стана на моята скъпа румбица? Не реагира на натискане на бутоните изобщо, само премигва с часа и светят само част от бутоните.
Исках да я пусна в стая, но като натиснах Clean започна да ми изрежда първо езиците. Реших, че съм натиснала нещо по погрешка. Сложих я на док-а, пак същото. Отворих я, почистих малко каквото има, извадих и сложих пак батерията. Нищо.

Ползвам си я милата от година и половина без никакви проблеми. Скоро се наложи да я изклЮча  и за пръв път не е била на док-а за една седмица. Другото е, че тук е много топло, 37 градуса. Възможно ли е да е прегряла? Снощи чисти една стая преди да я преместя в другата.

# 482
  • Мнения: 789
Момичета с Румба 780,
дали ще имате идея какво и стана на моята скъпа румбица? Не реагира на натискане на бутоните изобщо, само премигва с часа и светят само част от бутоните.
Исках да я пусна в стая, но като натиснах Clean започна да ми изрежда първо езиците. Реших, че съм натиснала нещо по погрешка. Сложих я на док-а, пак същото. Отворих я, почистих малко каквото има, извадих и сложих пак батерията. Нищо.

Ползвам си я милата от година и половина без никакви проблеми. Скоро се наложи да я изклЮча  и за пръв път не е била на док-а за една седмица. Другото е, че тук е много топло, 37 градуса. Възможно ли е да е прегряла? Снощи чисти една стая преди да я преместя в другата.
Да не би да си е загубила един вид настройките. Още повече след като е била напълно изключена за една седмица.

# 483
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Това си мисля и аз, настрой на ново, евентуално пак рестартирай. Пък за градусите - едва ли у вас е толкова Simple Smile, то и в Русе става над 40 гр лятото, ама от 3 г нищо и няма на моята, но вътре е около 22-24 мах.

# 484
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз имам румба, но взех за сестра ми и майка ми LG от тукашните мнения и препоръки. Майка ми е доволна от  LG то, но тя е само на теракот. Преди да дойде на сестра ми робота и бях дала Румбата за една седмица. Тя сега ми казва, че би си взела Румба ако сега трябва да избира.
...

Много ценно мнение, благодаря Simple Smile

А сестра ти сподели ли защо би взела Румба? Има ли килими, животни и т.н.?

# 485
  • Мнения: 1 194
Благодаря, момичета. Лошото е, че не реагира на никакви бутони и настройки. Само мига за часа. Каквото и да натисна, не става нищо.
А в нас си е доста топло, под покрива съм от една седмица, а то точно сега стана жега. Затова я бях и прибрала в кутията й, докато се преместя.

# 486
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да не се е прецакала батерията в този случай  Rolling Eyes

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 465
a.l.e.n.a сестра ми казва, че румбата чисти по добре. Тя има килим, но няма животни. Освен едно детенце на 4 г.  Laughing LG то постоянно и засяда по разни места, а румбата даже и не ги отразявала същите. Преминавала като бъги през всичко.

D_ana Рестартирай я първо за 10 минути и виж дали пак не са активни бутоните.

# 488
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ох, аз имам двама терминатора .... и ежедневно премислям как на пода да е максимално чисто от предмети, за да минава робота - от сега го мисля  Crazy

До колкото разбирам - за нови роботи няма намаления, освен, ако не е по повод 10% - както е било по Великден  Crazy Та може би в такъв момент ще взема актуалния модел и драмата ще приключи Blush

А моделът LG, който си взела с моп ли е?

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Не, стандартния е.

# 490
  • Мнения: 1 194
Благодаря, момичета. Но как да я рестартирам като тя милата на нищо не реагира. Натискам главния бутон дълго време, но нищо. Сега я махнах от дока.

Алена, не съм в течение на дилемата, но аз бих си купила Румба отново и отново.  Peace Никакви проблеми не ми е правила до сега, чисти много добре, забравям какво е нормална прахосмукачка. Моята мила румбица...  Simple Smile

# 491
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Hug Hug

Ако някой край теб разбира от  "ток" - да замери дали докингът подава ток за зареждане и дали батерията е ок - т.е. дали влиза ток в робота, за да реагира  Peace

Можеш да пробваш да извадиш батерията за изв. време, после да я сложиш и да пробваш да я заредиш  Peace

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 465
D_ana обърни я на обратно и с една отвертка развий болтчетата. Като вдигнеш капака, че видиш батерията. Извади я и я сложи след 5 - 10 минути. Така ще я рестартираш.

Ето ти клипче https://www.youtube.com/watch?v=2fWHiWQ4dbc

Аз не мисля, че проблема е в батерията. Ако батерията не беше в час, нямаше да се включи румбата. Нещо е запецнала. Дано се оправи сред рестарт.

# 493
  • Мнения: 1 194
loa, мерси!
Аз това и направих вчера. Махнах батерията, за кратко обаче, сложих я обратно и тя изпиука.
Освен днес да я махна за по-дълго. Междувременно зачистих каквото имаше прашно, да не би някой сензор нещо да я бъгва.
Според мен батерията си е добре, защото на док-а си зарежда. Просто бутоните не реагират.
Ще ви държа в течение.

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Да не би да има някаква комбинация от копчета за родителски контрол? И без да искаш да си ги заключила. Имаш ли дистанционно?

Общи условия

Активация на акаунт