Интериорен стил по аматьорски - 32

  • 60 207
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 876
Имам тези чашки с чинийките (на Боги), сега остана някой да ми ги изрисува  Mr. Green
Лофта е убийствен, и аз веднагически се нанасям в него. Вдях, че има и трансформари - тамън ще ни пасне семейно.  Laughing
Идея кой е дизайнерът?

# 31
  • Мнения: 5 060
Някъде мернах Димитър Караниколов, но той е архитект, дали се е "разгърнал" изцяло в този лофт?

# 32
  • DE
  • Мнения: 9 068
Във втория линк към лофта пишеше, че е проект на https://www.behance.net/karanikolov

# 33
  • Мнения: 4 291
Малко със закъснение, но и аз да се включа с един изненадващ сайт за ? най-добри дизайни - http://thewowstyle.com/50-best-interior-design-for-your-home/. Като гледам май доста гипсокартонени куфЕри са изградили, а пък останох с впечатлението, че тази мода е вече отживяла newsm78
да ме прощават най-добрите в тоя сайт, но ние тук имаме  по-добри, много по-добри. тези са леваци евроремонтаджии.

# 34
  • Мнения: 2 708
Аз използвах думата лофт, в контекста на нещо като полуетаж, при наличие на малко по-висок таван. С идеята за едно легло на земята и невъзможност да седиш прав там Simple Smile.
Нещо като на тези картинки, особено на една по-надолу, дето има 1 жена с коте на нея под леглото Simple Smile.
Не знаех за другото значение, сега и аз се ограмотих Simple Smile.
Дали има друга дума, която да се използва на български?

# 35
  • Мнения: 6 362
тези са леваци евроремонтаджии.
thumbsup tooth

Готина графична мозайка от Florence Deau.

Ох, и аз така адски се дразнех и опъвах на Пинтерест, но наскоро се предадох и се логнах. Rolling Eyes

Дали има друга дума, която да се използва на български?
Не...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 023
Готини чашки. Аз съм си нарисувала двечки. Ако не призная пред вас, то пред кого: търках ги с шкурка, за да им падне гланца. Crazy Ужасно е трудно, изобщо не пробвайте. Това само в затвора го правят - когато си изработват тайно нож от парче чиния. Е, и аз, при това за забавление и в свободното време.

     Hug И аз съм рисувала и съм продавала даже, та по тая причина пробвах да са трайни. Няма нужда от стържене - измиват се добре и се рисуват с бои за стъкло, които се изпичат. След това се пече във фурната и изстиват на затворена фурна бавно. След това съм мила и по няколко пъти в миялна и не се повреждат. Става и върху стъкло и върху порцелан.  Peace

# 37
  • Мнения: 6 362
Няма нужда от стържене - измиват се добре и се рисуват с бои за стъкло, които се изпичат. След това се пече във фурната и изстиват на затворена фурна бавно. След това съм мила и по няколко пъти в миялна и не се повреждат. Става и върху стъкло и върху порцелан.  Peace
Да, и аз със специални бои, но в миялната ми се размазаха (стопяват се и се разместват). Това при първия опит. При втория стъргах, рисувах... години минаха и още не съм ги пекла. Crazy
А скоро ми подариха една водна чаша, изрисувана с бои за стъкло и изпечена. Ами и тя се размаза в миялната, а ме уверяваха, че не било проблем.
Ти запечатваше ли с нещо отгоре? Някакъв прозрачен финиш?

# 38
  • Мнения: 2 140
Нещо ала Барба, нещо ала Ема - http://www.freundevonfreunden.com/interviews/manuela-sosa/

Много се надявам показания лофт да прилича на апартамента на Арчо.  Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тук дори има малко и от мен - диванчето, клетката, порцелана в бюфета.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 023
   Абсолютно нищо и имам такива които си ползвам за кафе сутрин от 6-7 години не са мръднали.
 Измивах (че беше отдавна  Mr. Green ), изсушавах и без да ги пипам много рисувах. Първото нещо беше да изсъхнат поне 24 часа преди печенето (ако остане влага в боята един път ми изгоряха при печенето) и после се слагат в студена фурна (не помня на 120; на 150 градуса ли се печаха за малко време - пишеше на боите) и после да си изстинат във фурната както се прави в пещите без резки смени на температурата. След още 24 часа си мия в миялната без проблем. Нищо друго не съм правила.


     О-о това и мен ме развълнува! Има от всичко, което харесвам на едно място!  Crazy
  А лофта е прекрасен!

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 21:52 от katri

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Какви неща измислят хората.
А аз си спомням каква мъка беше с изпичането на пигментите. Че и ги разреждахме със силен захарен сироп.

# 42
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
Аз използвах думата лофт, в контекста на нещо като полуетаж, при наличие на малко по-висок таван. С идеята за едно легло на земята и невъзможност да седиш прав там Simple Smile.
Нещо като на тези картинки, особено на една по-надолу, дето има 1 жена с коте на нея под леглото Simple Smile.
Не знаех за другото значение, сега и аз се ограмотих Simple Smile.
Дали има друга дума, която да се използва на български?
   Сапьорке, доколкото ми е известно, у нас на този полуетаж му казват "емпоре". В къщата на съпруга ми има лофт, до който се отива по дървено стълбище и от едната страна е с дървен парапет. Подът на лофта е подпрян със здрави дървени греди, защото и къщата е дървена/лог-хаус/. Лофтът може да се използва като място за отдих, читалня и каквото му хрумне на човек.

# 43
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Дали има друга дума, която да се използва на български?

От обясненията стигам до извода, че това е усвоено подпокривно пространство  newsm78

# 44
  • Мнения: 644
ейй лофта, да гледах го аз, но защо не съм ви го показала  newsm78 И половинката му е арх или инт. дизайнер.

Направиха ми 3д проект на кухнята, ако ви е интересно да го обсъдим. Следвали са заданието ми има някой разминавания, но не сме потвърдили нищо и ще има корекции. Снимката е от монитора им, защото не са ми изпращали проекта. Хареса ми, но вече я намирам за скучна Sad и нямам други идеи. Мисля си дали да не и сменя цветовете, но само за плочките на пода съм сигурна, че ще са такива. Стените ще са тъмно сини или тъмно зелени, тухлите може и да са червени, а може и да ги няма...
 Какво мислите? Питането ми е най-вече за дизайна, много ми бяха ценни съветите ви за функционалността, но сега искам да споделите мнението си за дизайна.

Общи условия

Активация на акаунт