Интериорен стил по аматьорски - 32

  • 60 196
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 494
Нещо ала Барба, нещо ала Ема - http://www.freundevonfreunden.com/interviews/manuela-sosa/

Много се надявам показания лофт да прилича на апартамента на Арчо.  Simple Smile
Ей това и на мен много ми хареса! Има си огледало слънце и огледало с коланче и мид сенчъри сайдбордове, а кухненския шкаф е разкош! Малко в повечко ми идва безпорядъкът, ама ако ми го харижат, ще му дръпна една метла и си е екстра Laughing
Ей хора, не се сдържах и нащраках коридорчето https://www.flickr.com/photos/129857414@N05/? Още не съм боядисала другата стена, че ако реша да сменям цвета, да не се моря нахалос. Казвайте, бива ли го или да търча за нова боя, че съпружието се връща скоро и да не ме изхвърли барабар с четките и боите!
 блу уотър, на мен страшно ми допада! Хем модерна,хем класическа,изчистена, функционална! Като ти омръзнат цветовете на стените, винаги може да ги смениш и ще имаш направо нова стая. Като сложиш и аксесоари, маса и столове и ще стане супер! Аз още съжалявам, че се оставих да ме убедят да си направя двуредова кухня Stop  Кухнята на Гадамер ми е абсолютният фаворит!

# 46
  • Мнения: 481
Блу, аз съм за без тухлички.
Няколко дни почти нямах нет и сега не мога да ви смогна. Лофтът е много "пипнат", чак на второто разглеждане забелязах телевизора
А тази рокля я отварях 5-6 пъти и все бяло-златна я виждам  Shocked.
Връщам се да чета.
П.П. Има ли значение?, хубав цвят, но на мен ми идват повечко цветовете в коридорчето. Не видях предишните снимки обаче и не знам какво е било преди това.

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 23:27 от Stef4o

# 47
  • На брега
  • Мнения: 1 482
   Сапьорке, доколкото ми е известно, у нас на този полуетаж му казват "емпоре". В къщата на съпруга ми има лофт, до който се отива по дървено стълбище и от едната страна е с дървен парапет. Подът на лофта е подпрян със здрави дървени греди, защото и къщата е дървена/лог-хаус/. Лофтът може да се използва като място за отдих, читалня и каквото му хрумне на човек.
Нещо, като вътрешен чардак. Много архаична тази дума, ама да не споменавам "шапрон", че там вече няма превод Mr. Green!
Скрит текст:
Нещо ала Барба, нещо ала Ема - http://www.freundevonfreunden.com/interviews/manuela-sosa/

Много се надявам показания лофт да прилича на апартамента на Арчо.  Simple Smile
Ей това и на мен много ми хареса! Има си огледало слънце и огледало с коланче и мид сенчъри сайдбордове, а кухненския шкаф е разкош! Малко в повечко ми идва безпорядъкът, ама ако ми го харижат, ще му дръпна една метла и си е екстра Laughing
И аз си помислих, че тези съвременни хипита имат много красиви неща. Зеленото на дивана ми хареса и шкафа с фризове на който са имплантирали нарисуваните вратички също е интересен.
Блу, какво те притеснява?
Ех тази shaker kitchen Laughing! И на мен това ми е втория фаворит след едни със заоблени вратички. Пак порядъчно старовремски Mr. Green.
Aх, роклята... И тест си направих - тетрахромат съм. Имам допълнителен 4-ти тип рецептор, което е изненада за мен. Имам проблеми с различаването на различните нюанси сиво.

# 48
  • Мнения: 1 546
Блу, на мен ми харесва кухнята ти, особено откритите рафтове, слабост са ми. Подът такъв ли ще остане?

Сега прочетох за пода, аз бих го махнала. Прекалено много ме разконцентрира. Бих сложила нещо малко по - ненатоварващо.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Блу, харесва ми кухнята. Без тухлите. Сигурно съм единственият човек на света, който не ги харесва.

Има ли значение, интересен избор на топъл нюанс на зеленото. Аз залагах на студено.  Peace

Аз преброих 43 нюанса в тази схема. Създателите твърдят, че са 39, но това не е така.

# 50
  • София
  • Мнения: 16 212
И аз. 36...

# 51
  • Мнения: 644
хмм, без тухли казвате  Thinking те са си под въпрос.
Пода е такъв, 99.9% съм сигурна в него.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Блу, кухнята ти е толкова класическа, че няма какво да й мислиш.  Peace

# 53
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 364
И аз съм тетрахомат, явно затова виждам роклята в правилните цветове.


Блу, аз съм за тухлите. Вариантите са черно-бял дизайн или черно-бял с цветни петна. И двата ми харесват.

# 54
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 865
Блу, така както са сложени откритите лавици до аспораторът, съмнявам се, че ще имаш достъп до тях.
И аз съм против тухлите.
Имай също предвид, че пътя от аспираторът до коминът(изходът) не трябва да е много дълъг. Иначе няма да ти работи аспираторът добре. Тук трябва инженер по вентилация да ти го изчисли.

# 55
  • Мнения: 494
Стефчо, преди беше чисто бяло. И на мен като че ли ми идват в повечко!  Богиня, ами уж и аз си бях харесала един студен цвят, ама се върнах с туй чудо. Чудя се, дали да не пребоядисам шкафа за обувки в бяло и така да отпадне единият цвят? Той и без туй си е за хвърляне. Какво ще кажете? Или направо да сменям цвета? Ех, тези пусти, отвратителни врати! Не мога да ги трая! Те бъркат цялата работа. Направо ми е супер странно, някой като почне да пита,какъв цвят да си направи вратите!!! Как какъв?! Б-Я-Л, Б-я-л, това е истината! Ако още някой не е толкова сигурен,просто да видите моите и да се убеди! Crossing Arms

Блу,ако много са ти легнали плочките на сърце, слагай ги и хич не го мисли! Сега като се замисля, на мен повече би  ми допаднало едно дюшаме или паркет, ама ти ще живееш там, а не аз Grinning А кухнята за мен е без забележки. Аз съм в отбора на тухличките Grinning
П.П. Сега видях и къщата на варненката. Ами не е лоша, ама при все, че харесвам тухли,тук лекинко са се оляли. Тухли,тухли, малко Икея, после пак тухли,тухли.... Копнах линка от съседната тема http://olx.bg/i2/prodava-kscha-i50420947#gallery

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 00:30 от Има ли значение?

# 56
  • Мнения: 1 011
Различих 39 цвята  Shocked, пък роклята си я виждам все бяла Grinning Феномена с роклята няма връзка с нарушенията в цветоусещането и въобще данните в тази статия според мен са нереални.

Мога да споделя нещо друго интересно. Много обичам да правя инфографики, покрай тях си припомних, че съм използвала в миналото един инструмент за симулиране на различни нарушения в цветното зрение. Предполагам, ще ви е интересно - цък. Може да се добавят и други изображения.

И един от любимите ми апартаменти на известна личност - този на Нина Гарсия  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 00:45 от hannya

# 57
  • Мнения: 127
Аз бях с въпроса за цвета на вратите  Embarassed   и наистина бели ги поръчахме.  А проблема в стъклените врати ли е или в тази, която е тъмен цвят ?
 Аз съм за някакъв сегмент  от стената да бъде с тухли, както на скандинавския интериор, който е по-долу ( публикуван от вас преди):
http://www.grandecor.bg/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0% … %B8-%D0%B4-21684/

# 58
  • Мнения: 1 597
По повод боядисване на стъкло и порцелан - имам чисто любителско впечатление - при миене в ниялня или с топла вода - боята пада, въпреки, че е изпечена. Може би ако се лакира след нанасянето и с подходящ за керамика лак би станала по-издръжлива. Бях си направила сервиз от прозрачно стъкло, отвън боядисан със старо злато hahaha боя и изпечен на 300С - еми половината се олюпиха. Не бях ги минавала с шкурка преди боядисването. Става въпрос за големи 40 см чинии, кото се поставят за подложка на останалите.

# 59
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 865
Аз като работила в стъкларска фирма да кажа, че в производството се изпича при по-висока температура. Имахме едни златни маркери, с който декораторите надписваха чаши и подобни.
Имам от тези маркери нарисувани чаши, не са мръднали.

Общи условия

Активация на акаунт